Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Další úspěšný týden v divadle
23.01.16 * 11 názorů
Ani po dalším týdnu, Facundo nepolevuje ve svých představeních v divadelní hře "En El Aire". Každý týden, od čtvrtka do neděle, ve 21:30 baví diváky svým monodramatem, se kterým má stále úžasný úspěch!
18. ledna se divadlo Tabaris opět zaplnilo pozvanými hosty, a samozřejmě i pozvanými novináři, kteří na Facunda nešetřili chválou. Facu jako vždy poděkoval všem na svém twitteru. Z dalších představení, se k nám samozřejmě dostávají další fotky, které najdete v galerii, další video upoutávka na celou hru, kde Facundo připojuje svůj komentář, v němž mluví o tom že, si diváci můžou kupovat lístky s 30% slevou, která jim nabídne ještě nějaké výhody.
A ještě jedno opravdu speciální video, nebo spíš speciální čin, který Facundo opět předvedl! Před začátkem jednoho představení vylezl před divadlo Tabaris, na jednu z nejrušnějších ulic v Buenos Aires Avenida Corrientes, aby potěšil desítky lidí svým hraním na saxofon!V souvislosti s Facundovým plným nasazením v divadle, jsem založila další novou sekci tady na stránce. Nejde o nic jiného, než o informace ke hře "En El Aire". Máte tam rozepsaný stručný obsah hry, najdete tam fotky i videa tak, aby jste se k této velmi úspěšné hře mohli vracet nejen v aktuálkách. Prohlédnout si to můžete zde.

Stále také poskytuje rozhovory různým televizním pořadům. 15. ledna mluvil s televizní novinářkou - Tatianou Schapiro, přímo v divadle Tabaris. Rozhovor se vysílal včera 23. ledna. Nemluvilo se jen o divadle ale, opět i o jeho soukromí - rodině, politickým názorech, ale také samozřejmě o jeho začátcích, kdy jako mladíček začínal hrát v metru na saxofon. Na rozhovor se ostatně můžete podívat:I letošní rok, nás Facundo zásobuje fotkami ze svého soukromí. Nejen, že se s námi podělil o další dvě fotky svých dvojčat, na jedné fotce dokonce zvěčnil i Mariu s jejich pejskem Negrem a jejich kočkou. S další fotkou se podělil o letošní první západ Slunce, který fotí s takovou oblibou.
A nakonec nám poskytl jakýsi bonus, který zahrnuje proces jeho kreslení. Jak je Facu tvořivý, se přesvědčte v galerii, takový výtvor jste ještě určitě neviděli!Rozhovory kolem "En El Aire"
16.01.16 * 21 názorů
Facundo se stále věnuje své divadelní hře "En El Aire", přesněji svá představení hraje od čtvrtka do neděle, každý týden. Takže je jasné že dnes bude řeč hlavně o tom.
Z minulého týdne se k nám konečně dostaly nějaké rozhovory, které udělal s novináři nejen na premiérovém představení "En El Aire", rozhovory samozřejmě poskytuje stále, po celou dobu svého hraní v divadle. První rozhovor je z premiérové dne. Druhý je z tohoto pátku, speciálně pro společnost "Telam".

Rozhovory neposkytuje jen televizím, ale stále spousty časopisům. Tento týden vyšel článek v časopisu "La Nacion". K tomuto článku samozřejmě vyšli další nové fotky, které najdete v galerii. Ale já se ještě vrátím k rozhovoru z minulého týdne, který poskytl pro časopis "Gente". Minule jsem vám ve zkratce řekla, o čem mluvil. Dnes už si můžete přečíst celý rozhovor v rozhovorech. Můžu říct, že jde opravdu o jeden z nejotevřenějších rozhovorů, které Facundo kdy poskytl!Ještě minulou neděli 10. ledna, udělal Facu telefonický rozhovor pro další rádio. Tedy už pro druhé rádio v jednom týdnu. Tentokrát to bylo "Rádio 10". Součástí rozhovoru byla i herečka Patricia Palmer, se kterou Facu spolupracoval na telenovelách Sos Mi Vida a Cuando me Sonreis. Hlavní část rozhovoru se samozřejmě točila kolem hry "En El Aire". Rozhovor si můžete poslechnout zde.

Tento pátek, tedy 15. ledna dělal Facundo další rozhovor, tentokrát pro rádio "Shake". Rozhovor se odehrál přímo v divadle Tabaris, a tentokrát ho zpovídala teprve 15 - ti letá rozhlasová novinářka Michelle Fleischer. Facundo si tento rozhovor velmi pochvaloval na svém twitteru. Byl ohromený nad tak dobrými otázkami, které dostával. A novinářce poblahopřál. Rozhovor si můžete pustit na youtube.Facundovo účinkování v divadle, si také žádá spousty fotek s fanoušky, kteří se s ním buď po show nebo před show, chtějí vyfotit. Fotky z těchto dní jsem vám nahrála do fotogalerie. Stejně tak v ní najdete, fotky z videa, které Facundo nedávno sdílel na svém účtu youtube. Jde o video, se spoustou rodinných fotek, které měl připravené pro koncert v Rusku. Nyní si fotky můžete prohlédnout i v galerii:

Sladká tečka za dnešní aktuálkou bude video, které se objevilo začátkem letošního roku. Jde o video jedné fanynky, která ho uveřejnila na svém twitteru - Facundo se přidal ke skupince pouličních umělců a začal s nimi hrát na bubny. Podívejte se jak:

Letošní premiéra "En El Aire"
09.01.16 * 16 názorů
Konečně jste se dočkali, první letošní aktuálky, která je nabitá novými informacemi. Začneme tím, na co jsem vás nalákala už začátkem týdne. A to novým rozhovorem pro časopis "Espectaculos". Fotky jste si již mohli prohlédnout v minulé aktuálce, nový rozhovor s názvem "Pokud se něco pokazí, nemůžete plakat" si můžete přečíst zde.
Ale není to jediný rozhovor, který Facundo v těchto dnech poskytl, s jeho novým účinkováním v divadelní hře "En El Aire" je o Facunda opět velký zájem. Mimo časopisu "Espectaculos", posktyl rozhovor časopisu "Tiempo Argentino", "La Razon" a časopisu "Gente". Tyto rozhovory pro vás sice přeložené nemám ale ve fotogalerii se můžete podívat na scany a fotky z těchto časopisů.
Pokud jde ale o poslední zmiňovaný rozhovor, pro časopis Gente, naznačím že šlo o velmi osobní rozhovor, který se konal ve Facundově oblíbeném baru Rockin' Food. Mluví zde o své rodině, o tom proč se rozhodl trochu "otevřít veřejnosti" a také o svém druhém albu. Slíbil že z druhého alba nebude do vydání CD zveřejňovat žádné ukázky, půjde o jeho vlastní texty které čerpal ve své rodině, ve svém životě. Spolupracuje na něm s hudebníkem Chinem Asencionem.Ještě před premiérou své divadelní hry "En El Aire", stihl nafotit promo fotky, a to velmi originální! Výsledky fotek ještě nemáme k dispozici, ale už jen ukázky z focení stojí za to! Focení totiž probíhalo na velmi rušné ulici, jedné z nejznámějších ulic Buenos Aires - Avenida Corrientes. Nedaleko divadla Tabaris, kde se svou hrou vystupuje. Vypadá to, že Facundo pózoval uprostřed této silnice na pohodlném křesle. Doufejme že uvidíme výsledky tohoto focení.Teď už k samotné hře "En El Aire", letošní premiéra vypukla 6. ledna 2016 v 21:30 argentinského času v divadle Tabaris. Samozřejmě že se na premiéře objevili Facundovi kolegové a přátelé kteří ho přišli podpořit. Mezi VIP hosty byla např. Eleonora Wexler, Fito Grasso (Zvukař, osvětlovač), German Paoloski (Tv novinářka), Ingrid Grudke (modelka), Nancy Dure (novinářka) a Matias Cirigliano (Novinář, producent). Všechny tyto známé osobnosti se s Facundem před představením nebo po představení vyfotili. Fotky samozřejmě najdete v galerii, a také fotky z rozhovorů, které Facundo poskytl a fotky ze samotného představení. Všichni vyjmenovaní se na svých účtech twitteru vyjádřili na Facundovu adresu velmi pochvalně, a hra se jim velice líbila. Facundo poděkoval každému zvlášť a také napsal: "Jsem tak vděčný...tak velmi spokojený. Děkuji srdečně svým přátelům, že se přišli podívat na En El Aire...Bylo to tak nádherné...a pro všechny z vás, kteří jste mě podporovali a přijeli jste zdaleka. Byli jste tak blízko! Byli jste tady! Posílám moc polibků...!!!"
Ne jinak se také vyjádřili argentinské internetové servery. Budu citovat server Laubfal.com: "En El Aire je klenot. Je to jeden z těch projektů, jakých může dosáhnout pouze Facundo Arana - on je velmi citlivý, a to přesně jeho role, napsaná Manuelem Gonzalezem Gilem, vyžaduje. Včera večer v divadle Tabaris, znovu uchvátil diváky. V publiku bylo mnoho jeho přátel: German Paoloski, Sabrina Garciarena, Vico D'Alessandro, Ingrid Grudke, Eleonory Wexler a samozřejmě manželka Facunda - Maria Susini."Samozřejme i video ukázky z premiéry se k nám dostali:V pátek 8. ledna se Facu účastnil také dalšího telefonického rozhovoru, tentokrát pro rádio "Ciudad". Rozhovor trval půl hodiny a mluvil za celou dobu hned se třemi novináři: Silvou Amato, Nicolasem Singerem a Pablem Montagnanem. Rozhovor si můžete poslechnout tady.

Pokud jde o plány na rok 2016, trochu z nich už prozradil v přeloženém rozhovoru. Nemá žádné konkrétní plány, kromě toho, že se chce v současné době věnovat hlavně divadlu.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... Next >>

Powered by CuteNews