Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundův klidný týden
24.09.16 * 8 názorů
Ve čtvrtek 22. září, proběhl jubilejní koncert argentinského hudebníka Raula Porchetta, informovala jsem o této události již minulý týden. Jak se ukázalo, Facu tady neměl extra moc prostoru, ale za to celý koncert otevřel svou hrou na saxofon, která už zněla ze zákulisí divadla, než s ní vystoupil až na jeviště. Objevilo se pár fotek a krátké video, kdy už Facu vystoupil na jeviště:Kromě tohoto koncertu měl ale Facu klidný týden. Opět využil službu Periscope, prostřednictvím které nám poskytl další noční vyjížďku autem po Buenos Aires:V médiích se stále objevují zprávy kolem koncertu v La Trastienda, který se odehrál minulý týden. Objevují se ale také nové fotky a videa. My se můžeme podívat na nové ukázky písní, které během tohoto večera zazněli. Jak se přesvědčíte ve videu, Facu nezpíval jen písničky z nového CD. ale také z jeho debutového:Na koncertě byla samozřejmě přítomna Facundova žena Maria. A to by bylo, aby pro ní Facu neudělal něco speciálního. Během písničky Knocking on heavens door, vylezl za ní na balkón, kde seděla, políbil ji, přeskočil zpátky, a pokračoval ve zpěvu. Máme to jak na videu, tak na fotkách, kterých nově v galerii přibylo 56:Pokud vás zajímá, jak to vypadá s koncertem v Rusku, tak zatím podle neověřených informací od ruských organizátorů to vypadá až na 8. března roku 2017!Opět v La Trastienda
17.09.16 * 12 názorů
Velký koncert v klubu La Trastienda, který byl plánován dlouhé měsíce dopředu konečně proběhl. V pátek 16. září v 21:00 argentinského času se Facu opět postavil na pódium tohoto klubu, aby konečně představil své nové CD velkým koncertem. Doprovázela ho samozřejmě kapela The blue light orchestra, ale také se na pódiu objevili dva hosté a to nikdo jiný, než zpěvák Juanse, který s Facundem zazpíval píseň Hembra a Palito Ortega, se kterým si zazpíval píseň Lo mismo que a Usted.
Fotek i videí se určitě v dohledné době objeví o mnoho víc, ale už dnes se můžete podívat na dvě videa, kde uvidíte právě zpěváka Juanse i Palita Ortegu. Ve fotogalerii se můžete podívat prozatím na 46 fotek:Ještě před koncertem se Facu ale vrhl na pomáhání druhým. A připomínám že, kdyby tento příběh vnučka osoby, kterou Facundo navštívil nezveřejnila na svém FB, nikdo by o tom neměl ani tušení.
Jedna dívka z Argentiny má babičku v nemocnici, babička dostala infarkt. Pravděpodobně je fanynka Facunda, tudíž jí vnučka chtěla udělat radost a napsala Facundovi, jestli by jí poslal pozdrav. Facundo místo pozdravu napsal:"Řekněte mi číslo pokoje a nemocnici, jsem na cestě". Když zaklepal u ní v pokoji, nemohli uvěřit vlastním očím, div její babička nedostala druhý infarkt. Podle slov dívky, je Facundo někdo, kdo se s nikým nemůže rovnat!Podporoval ale také prostřednictvím videa i spolu s Mariou. Společně podpořili sportovní klub Atlético Pilar, který slaví 110 let od svého založení.Kdo se těšil na fotky z koncertu, který se konal 10. září v Teatro Gran Rivadavia, ten se tento týden konečně dočkal! Fotek se objevilo nakonec opravdu mnoho. Připomínám, že to byl koncert Facundového přítele a kolegy Juanse, Facu sem byl pozván jen na jedno vystoupení. Video z vystoupení bohužel nikde není, našla jsem alespoň video ze zákulisí, kdy si Facu pilně cvičí vystoupení na saxofon (Facu 2. minuta):

Nakonec další fotky z twitteru a instagramu. Pro dnešek je to velmi milá fotka Negry a jejího přátelství s prasátkem Napoleonem. Facundův oběd, který si dopřál v Brooklyn baru a nakonec jedna fotka z jeho motorky. Facundo se jistě velmi rád projíždí do západu slunce:A plány na příští týden? Ve čtvrtek 22. září proběhne v Teatro Coliseo jubilejní koncert argentinského hudebníka - Raula Porchetta, který zde oslaví 45. výročí své hudební kariéry. Na tento večer si hudebník pozval plno hudebníků mezi kterými nebude chybět např. Juanse nebo Palito Ortega s nimiž Facundo spolupracoval na svém CD a samozřejmě i sám Facu tady zahraje a zazpívá. Jistě se máme na co těšit.Facundo a Natalia Oreiro opět spolu
10.09.16 * 11 názorů
Alespoň na jeden večer! Facundo se totiž 8. září, zúčastnil premiéry filmu Gilda, kde Natalia hraje hlavní roli. Pro potěšení všech fanoušků spolu zapózovali fotografům. Mimo to se Facu o Natalii i o filmu vyjádřil velmi hezky: "No...Co bych mohl říct, co už vy sami nevíte? Před mnoha lety, kdy jsme spolu natáčeli Divokého anděla, Natalia zpívala píseň od Gildy. Dnes už je to 20 let od její smrti, a já jsem tady na premiéře filmu Gilda, ve kterém ji hraje Natalia. Mohu jen říci, že je Gilda v nebi a je šťastná a hrdá, že Natalia hraje tuto roli. Myslím, že není na světě jiná osoba - a těch jsou miliony, která by mohla hrát to, co hraje Natalia. Tak si to nenechte ujít. Jděte do kina a podívejte se na tento film. A přineste si kapesníky. Já jsem jimi zásoben."

O dva dny později, tedy 10. září Facu přijal pozvání svého přítele, kolegy, který s ním spolupracoval na jedné z písní na jeho novém CD, aby se k němu připojil a vystoupil na jeho koncertě. Nejde o nikoho jiného než o hudebníka Juanse, který spolu s Facundem nazpíval píseň Hembra. Společně vystoupili v Teatro Gran Rivadavia. Na fotky si bohužel ale musíme ještě počkat.

Na fotky se za to můžeme podívat díky Facundově a Mariinimu instragramu. A opět jsou to fotky dětí! Facundo přidal fotku dvojčat - Yaca a Mora. Maria fotku Indii:Včera také svůj instagram využil k nahrání videa, na kterém zve na představení nové knihy Manuela Lozana. Tento člověk je Facundovi jistě blízký, jde o člověka, který skoro celý svůj život zasvětil pomáháním druhých. Už ve 14 letech založil své dobrovolnictví. Tato kniha je samozřejmě také o tom, jak pomáhat druhým.

Dnes mám ale také špatnou zprávu hlavně pro ty, kteří se těšili na nadcházející koncert, který se měl odehrát 30. září v Moskvě. Pořadatelé tento koncert z neznámých důvodů zrušili. Ovšem doufejme, že ne nadlouho. Prý by se měl v nadcházejících dnech, nejpozději však do 20. září, oznámit nový datum, kdy by se měl koncert opravdu odehrát. Doufejme, že bude trvalý!

Oznámen byl ale také nový koncert, který se bude konat 14. října 2016. Facundo vystoupí v klubu Caja Popular, tento koncert se bude pořádat u příležitosti Dne Matek.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... Next >>

Powered by CuteNews