Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Kurzy potápění
24.02.18 * 15 názorů
Tento týden se Facu musel cítit doslova, jako ryba ve vodě. Spolu s Mariou se totiž tento týden zúčastnili kurzu potápění, pod vedením instruktora Claudia Costy. Podívejte se na fotky:Po delší době, opět jedno video ze šatny z tohoto týdne. Je to další pozvánka od hlavních představitelů hry Madisonské mosty, od Facunda s Araceli. Samozřejmě zvou diváky na představení:Taktéž mám pro vás dneska po-doplněnou fotogalerii. Objevilo se spoustu nových fotek z posledního koncertu, nebo spíš oslavy časopisu Gente, který se odehrál 15. února v hotelu Costa Galana. Facundo tu samozřejmě nejen zazpíval, ale také pózoval na oficiální fotky. Je totiž častým objektem časopisu Gente. A jak focení probíhalo, na to se můžete podívat i ve videu:A také mám pro vás pozvánku na 8. března, Facundo opět zazpívá, tentokrát v City centru ve městě Rosario. Lístky jsou v prodeji od soboty:Fotkami z časopisu Style, jste se mohli pokochat už v polovině týdne, teď vás zvu na příští týden a to na rozhovor, který se samozřejmě objevil spolu s fotkami. Usilovně na něm pracuji, můžete se těšit na příští aktuálku, nebo možná i dříve ;)Ženy Facunda Arany poprvé pózují společně
20.02.18 * 10 názorů
Slíbila jsem, pokud bude zájem, přeložit rozhovor s Mariou, která pózuje na nových fotkách spolu s Indiou pro časopis iHola. Je to tady dáme a pánové, můžete se začíst:

Ženy Facunda Arany, Maria Susini a její dcera India, poprvé pózují společně

V Mar del Plata, kde herec hraje ve hře „Madisonské mosty“, modelka a její následovatelka poseděla s časopisem iHola. Na fotografiích vypadají skvěle, jejich vzájemné porozumění je patrné.
Tento den nezačal jako ostatní. Nehledě na dobré počasí se Maria a její manžel Facundo Arana poprvé od začátku sezóny v Mar del Plata rozhodli strávit celý den v domě, který si pronajali v uzavřeném prostoru Romenco, pět kilometrů od majáku Mogotes. Poprvé od chvíle, kdy sem v prosinci přijeli.


Před devíti lety se narodila India, a vy jste se poprvé stala matkou.

Ohromilo to mou duši, přineslo mi to radost. Je velmi důležité mít děti, to především. Pokud se mě zeptáte, jestli jsem se našla v mateřství, tak odpovím: samozřejmě! Snažila jsem se vytvořit rodinu.

Stala jste se matkou, a začala jste se na veřejnosti objevovat méně.

Ano, ale to se stalo náhodou, neměla jsem to v plánu. Naštěstí jsem to dokázala, protože jsem chtěla být doma. Pokračovala jsem v účasti na přehlídkách, v různých kampaních, akcích, ale mnohem méně. Když přišli dvojčata, bylo mnohem patrnější, že jsem práci zredukovala, ale nikdy jsem nepřestala.

Jaký je Facundo v běžném životě?

Naštěstí myslíme stejným způsobem a vychováváme děti společně. Pomáhá a je vždy nablízku. Děti jsou starší, a když mě neposlouchají, ukazuje sílu. Taková zajímavá změna rolí nás baví.

Chtěla by jste víc dětí?

Teď máme zvířata. To nepůjde (směje se). Zatím nechci víc dětí.

Svět Indii.

Během fotografického setkání chtěla India pózovat s fretkou svého bratra Yaca, která je už členem rodiny. Facundo byl po celý den velice pozorný ke svým děvčatům: koupil jahody na dort, který jeho manželka pro tuto příležitost upekla, a potom začal oběd pro tým Hola.

Myslíte si, že chce být herečkou nebo modelkou?

Je ještě dítě, ale všechno se jí líbí. Obdivuje zvířata, čerstvý vzduch, venkov. Ale začala také hrát, tančí, miluje fotografování. Umění v naší rodině milujeme, ale necháme ji jít vlastní cestou.

Říkáte, že India velmi miluje zvířata. Máte domácí mazlíčky?

Ano. Vyrostla jsem na vesnici, v Entre Rios. Pro mě je hlavní věc spojení s přírodou. Myslím, že pokud se děti naučí respektovat zvířata a komunikovat s nimi, budou to také dělat s lidmi. Doma moje děti krmí a starají se o domácí mazlíčky. Mají tak příjemnou povinnost a přijímají to. Máme kočku, psa, fretku jménem Stax, přivezli jsme si ho na dovolenou. Jeden čas India a Yaco měli trpasličího ježka, ale pak jsme ho vrátili jeho bývalému majiteli, protože jsme se o něj nemohli postarat. Neradi držíme zvířata v klecích, žijí volně.

Jaký je vztah mezi kluky?

Milují se navzájem, ale musí se stanovit pravidla. India je žena, a protože je nejstarší, chce všem rozkazovat. Netoleruje hádky, a proto hodně mluvíme o tomto tématu. Jsou bratry mnohem více, než jen společným soužitím. A oni to dělají velmi dobře.

Maria je velmi veselá matka. Snaží se, aby se děti bavily, dělaly sporty nebo něco jiného. Podle ní se s tabletem zabývají pouze o víkendech a ne dlouho.

Spousta lásky.

V čem vás Facundo okouzluje?

Je to ten nejkrásnější, nejmilejší člověk, kterého znám. Facu je přátelský a chová se jako gentleman, jak s ženami tak s muži. Můžu vás ujistit, že není žádný macho. Chrání a respektuje každého, kdo trpí nebo potřebuje pomoc.

V roce 2012 jsme se vzali, po pěti letech společného života a se třemi dětmi. Co vás přimělo to udělat?

To bylo v době, kdy se stala ta katastrofa na Mount Everestu. Necítili jsme potřebu manželství, ale když jsem za ním přijela. Požádal, aby nás dopravili vrtulníkem do hor. A za přítomnosti tibetského mnicha v prastarém chrámu, kde je vzduch čistý a příroda v celé jeho nádheře, mi to navrhl.

Je romantický.

No, záleží na tom, co považujete za romantiku. Pokud mluvíme o touze neustále probouzet vášně v tom druhém, pak jsme si velmi podobní. Vím, že se pár párů schází, protože jsou přímým opakem a my to máme naopak. Když se na sebe podíváme, přísahám vám, že se planety srazí.

A jelikož už se objevili i fotky z časopisu Style, tak vás o ně nesmím ochudit a přináším vám je už dnes!


Sportuje celá rodina
17.02.18 * 12 názorů
Facundo tráví velmi příjemný čas, poslední týdny. Daří se mu kombinovat práci, rodinu a své koníčky na jednom místě. Za posledních 14 dnů se objevilo pár fotek zveřejněných, jak samotným Facundem, tak různými časopisy. Dneska jsem vám je souhrnně nahrála do fotogalerie. Je to celkem 11 fotek. Mimo samotného Facunda, je tam třeba i surf vyrobený pro Indiu. Nejen Facundo se totiž věnuje různým sportům. Nové fotky a videa dokazují, že sportuje opravdu celá rodina. Tak třeba Maria namáhá své tělo v tělocvičně, dvojčata berou kurzy ježdění na skateboardu, jak jsme se dozvěděli z posledního přeloženého rozhovoru, India brázdí vlny oceánu na surfu a všechny děti se dokonce prolétli letadlem:

Ale nejen děti se prolétli, Facundo si létal v oblacích také. Setkal se tenhle týden totiž s akrobatickým pilotem s Jorgem "El Negro" Malatininim, se kterým se prolétli i děti. Facundo svůj let opět nahrával:India není jediná, kdo se věnuje naplno surfování, Facundo samozřejmě také. Což u něho není žádnou novinkou, ale tento týden se rozhodl vlastnoručně si vytvořit svůj vlastní surf. Podívejte se na to ve videu:Po práci je čas na zábavu. Ovšem u Facunda to bylo naopak. Ještě před vytvářením jeho surfu, si s Mariou minulý víkend vyrazili na párty! A to na opravdu odvázanou, alespoň soudě podle fotek. Vypadá to podle převleků na hippe párty:Tento týden proběhl také den svatého Valentýna. Na tento den Facundo samozřejmě nezapomněl. V tento den sdílel zamilovanou fotku s Mariou:Ve čtvrtek 15. února se Facu od sportu přesunul ke zpěvu. Opět vystoupil se svou kapelou "TBLO" na Fiesta Gente v hotelu Costa Galana, Mar del Plata. Na této oslavě časopisu Gente se objevilo mnoho známých tváří, i na tuto akci Facunda doprovodila Maria. Během večera byla k hudbě pozvána kapela The blue light orchestra, aby předvedla svůj repertoár. Můžeme se podívat na půl hodinový záznam koncertu a také na fotky:A nakonec v hlavní roli Maria s Indiou. Časopis iHola se zaměřil tentokrát jen na Indiu s Mariou, se kterými nafotil skvělé fotky. Pokud budete mít zájem o překlad i tohoto rozhovoru, i když v něm nefiguruje Facundo, dejte mi vědět. Přeložím vám ho ;)

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 Next >>

Powered by CuteNews