Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo a Natalia Oreiro opět spolu
10.09.16 * 11 názorů
Alespoň na jeden večer! Facundo se totiž 8. září, zúčastnil premiéry filmu Gilda, kde Natalia hraje hlavní roli. Pro potěšení všech fanoušků spolu zapózovali fotografům. Mimo to se Facu o Natalii i o filmu vyjádřil velmi hezky: "No...Co bych mohl říct, co už vy sami nevíte? Před mnoha lety, kdy jsme spolu natáčeli Divokého anděla, Natalia zpívala píseň od Gildy. Dnes už je to 20 let od její smrti, a já jsem tady na premiéře filmu Gilda, ve kterém ji hraje Natalia. Mohu jen říci, že je Gilda v nebi a je šťastná a hrdá, že Natalia hraje tuto roli. Myslím, že není na světě jiná osoba - a těch jsou miliony, která by mohla hrát to, co hraje Natalia. Tak si to nenechte ujít. Jděte do kina a podívejte se na tento film. A přineste si kapesníky. Já jsem jimi zásoben."

O dva dny později, tedy 10. září Facu přijal pozvání svého přítele, kolegy, který s ním spolupracoval na jedné z písní na jeho novém CD, aby se k němu připojil a vystoupil na jeho koncertě. Nejde o nikoho jiného než o hudebníka Juanse, který spolu s Facundem nazpíval píseň Hembra. Společně vystoupili v Teatro Gran Rivadavia. Na fotky si bohužel ale musíme ještě počkat.

Na fotky se za to můžeme podívat díky Facundově a Mariinimu instragramu. A opět jsou to fotky dětí! Facundo přidal fotku dvojčat - Yaca a Mora. Maria fotku Indii:Včera také svůj instagram využil k nahrání videa, na kterém zve na představení nové knihy Manuela Lozana. Tento člověk je Facundovi jistě blízký, jde o člověka, který skoro celý svůj život zasvětil pomáháním druhých. Už ve 14 letech založil své dobrovolnictví. Tato kniha je samozřejmě také o tom, jak pomáhat druhým.

Dnes mám ale také špatnou zprávu hlavně pro ty, kteří se těšili na nadcházející koncert, který se měl odehrát 30. září v Moskvě. Pořadatelé tento koncert z neznámých důvodů zrušili. Ovšem doufejme, že ne nadlouho. Prý by se měl v nadcházejících dnech, nejpozději však do 20. září, oznámit nový datum, kdy by se měl koncert opravdu odehrát. Doufejme, že bude trvalý!

Oznámen byl ale také nový koncert, který se bude konat 14. října 2016. Facundo vystoupí v klubu Caja Popular, tento koncert se bude pořádat u příležitosti Dne Matek.Fundaleu 2016
03.09.16 * 9 názorů
Fundaleu - na tuto velkou akci, která se každý rok koná v Buenos Aires v hotelu Alvear Palace, jsem upozorňovala již minulý týden. Na tomto gala večeru se ovšem neobjevil jen Facundo. Jako každý rok sem zavítá celý zástup argentinských osobností, jmenovitě například: Mirtha Legrand, Susana Giménez, Gabriel Corrado, Nicolas Scarpino a další. Všichni jmenovaní se v tento večer přeměnili na číšníky, aby podpořili léčbu leukémie. A opět to byl velmi zdařilí večer, na kterém se vybralo 3 miliony dolarů! Celá tato částka samozřejmě poputuje na vývoj léčby této nemoci. Celý večer byl o to speciálnější, že se konal již 60. ročník. Facundo po boku své ženy Marii, byl samozřejmě jeden z hlavních hostů tohoto večera. My se díky tomu můžeme podívat na spoustu fotek a rozhovorů, které Facu milerád poskytl:

Nebylo to ale jen Fundaleu, kam Facundo tento týden zavítal. Včera 2. září zavítal do programu Nunca es Tarde, pořad který uvádí jeho přítel German Paoloski. Nepřišel sem ale jen povídat, nýbrž také zazpívat. Během večera zazněla píseň Hembra, La Palabra a také Pink Panther theme. Na všechny písničky se samozřejmě můžete podívat ve videu, včetně celého rozhovoru, který se vedl velmi uvolněně a všichni zúčastnění se dobře bavili. Poté se podívejte na pár fotek, které jistě ještě příští týden přibudou:

Jak všichni víme, Facundo je s celou rodinou samozřejmě už ze své dovolené doma, ale my se ještě můžeme podívat na spousty fotek a některá videa, které se objevili během tohoto týdne na internetu. Takže račte vstoupit do galerie, za krásnými fotkami rodinné idylky:

Co se Facundo vrátil domů, jistě si užívá společnost také své zvířecí smečky, a to hlavně své Negry, kterou nám opět zvěčnil na video a dal ji na svůj instagram:Facu na dovolené
27.08.16 * 8 názorů
Ano je to tak, Facundo je po dlouhé době opět na dovolené. Vyrazil samozřejmě s celou svou rodinou, a to jak s Mariou tak se všemi třemi dětmi. Kdo by si myslel, že dá po náročné expedici na Everest přednost teplu, ten se plete. Facu vyrazil opět na hory, konkrétně do San Martin de los Andes. Ubytování jsou přímo ve středisku zimních sportů Cerro Chapelco. Díky tomu, že je Facu velmi aktivní na svém twitteru i během dovolené, máme odtud spousty fotek. Nechybí ani jeho typická fotka s termoskou. Ale nejsou to jen jeho fotky. Mnoho fanoušků, kteří do této oblasti také vyrazili, měli to štěstí a mohli se s ním vyfotit. Jako vždy, to Facundovi nedělalo žádný problém a na fotkách vypadá velmi šťastný a plný síly. Na všechny fotky se můžete podívat v galerii a nejen na ně. K dispozici máme také video, kde Maria zvěčnila celou svou rodinu při jízdě na lyžích, pokud jde o děti, a při jízdě na snowboardu pokud jde o Facunda:

Facundo je ale i na dovolené věrný své práci a nepřestává dávat rozhovory. Další telefonický rozhovor poskytl rádiu ESPN přímo ze své dovolené. Během rozhovoru se stihl vtipně vyfotitt a umístit to na svůj instagram:Během toho co si Facundo užívá na své dovolené, my se ještě vrátíme do minulého týdne, k poslednímu koncertu v San Juan. Dostali se k nám totiž minule jen neprofesionální fotky od fanoušků, dnes už máme fotogalerii doplněnou o 13 profesionálních fotek:A na co se můžeme těšit příští týden? Doufejme že, na nové fotky a videa z gala večeru Fundaleu, který se tradičně koná 29. srpna v Alvear Palace Hotelu. Tento rok, tato organizace slaví již 60 let od svého založení a Facundo je samozřejmě vítanou osobou na této akci.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 Next >>

Powered by CuteNews