Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Malé důvody k radosti
14.05.17 * 7 názorů
Madisonské mosty samozřejmě nadále pokračují, divácký ohlas je stále skvělý a herci si to, jak už jsme mohli vidět, velmi užívají. Facundo měl ale tento týden ještě jeden důvod k radosti a to ještě před představením. Do divadla ho totiž přišla navštívit jeho bývalá učitelka ze St.Catherine's Moorlands School, kam Facundo chodil. Jistě spolu měli dobré vztahy tehdy a i nyní, kdy se na něj přišla paní Elvira Juste podívat. S Facundem se samozřejmě vyfotila:Další důvod k radosti, který Facu tento týden jistě měl. Bylo ve středu 10. května, kdy jeho dcera India slavila už 9. narozeniny! Samozřejmě o tom napsal na twitter, kam připojil fotku s přáním všeho nejlepšího: "Všechno nejlepší k narozeninám moje "Cachorra Amazona"...! Pro mnohá další dobrodružství...sledování světa s úsměvem...pohádková zvířata...tak vysoko, jak budeš chtít!!! Táta!"Ale samozřejmě byli to i další rozhovory, které souvisejí s prací. Další rozhovor, který Facu poskytl byl pro Ciudad Magazine. Tentokrát to byl řeč už opravdu uvolněná, čeho si od samého začátku můžete všimnout. Řeč byla o Madisonských mostech a překvapivě také o hudbě a CD "En El Aire".V sobotu 13. května se konal opakovaný rozhovor do rádia Salada La Tapa. Proč opakovaný? Protože to byl opět telefonní rozhovor a při prvním pokusu o rozhovor Facu neměl dobrý signál. Slíbil tedy, že v nejbližší době uskuteční nový rozhovor. A to bylo právě tuto sobotu. Za rozhovor opět děkuji Ance.

Rozhovory kam se podíváte
06.05.17 * 26 názorů
A začneme Everestem. Ano zase ten Everest! Nebojte se, Facundo nemá v plánu znovu pokořovat nejvyšší horu světa. Tento týden ale na svoji expedici opět zavzpomínal a to ve středu 3. května v obchodu The North Face, kde jsou vystaveny věci a vybavení, které měl Facu s sebou na expedici:

Ve středu Facu vzpomínal na Everest, v pátek už byla řeč úplně o něčem jiném. Tento pátek byl Facu hostem pořadu "Intrusos". Ačkoliv řeč měla být hlavně o Madisonských mostech, opět se řeč stočila na telenovelu Farsantes a jeho odchod z tohoto natáčení, moderátor dokonce naznačil i to, že Facundo měl mít problémy i s hercem Pepem Sorianem se kterým hrál v divadelní hře "Na návštěvě u pana Greena". Tuto informaci Facundo okamžitě popřel. A když už byla řeč o "problematickém natáčení" přišlo i na herečku Griseldu Siciliani, kvůli které údajně měl z natáčení Farstantes odejít. A se kterou má mít špatné vztahy dodnes.
Byl to dlouhý 40. minutový rozhovor, který se bohužel stočil úplně jiným směrem. Místo, aby Facundo vyprávěl o úspěchu a práci na Madisonských mostech, musel skoro celou dobu vysvětlovat s kým má jaké vztahy, nebo s kým se pohádal nebo nepohádal. Ostatně můžete se na to podívat sami a poté také na pár fotek na kterých je aspoň trochu vidět trocha uvolnění, kterého nebylo moc během rozhovoru:

Jako další následovali rozhovory pro rádia. Facundo během dvou dní udělal rozhovory se třemi rádii. Jako první to bylo Rádio Con Vos. V tomto rozhovoru byl Facundo požádán, aby si vybral tři svoje výtvory z oblasti divadla, televize a filmu, které by doporučil divákům. Facu si vybral následovně z divadla - En El Aire, z televize - Padre Coraje a z filmu Tocar el Cielo. Poté samozřejmě došlo i na Madisonské mosty, k čemuž Facundo řekl, že tato hra pro něj byla výzvou. Přesvědčili ho tři věci, aby tuto roli přijal: Producent Javier Feroni, režisér Luis Romero a Araceli Gonzalez. I v tomto rozhovoru se řeč stočila k údajnému konfliktu z počátku spolupráce s Araceli. Na to řekl, že mezi nimi žádný konflikt nebyl, ale takovýhle skandál, jaký kvůli tomu byl potom dobře prodával tuto hru. O Araceli řekl, že mají dokonce podobný přístup k práci.
Od práce k charitativním akcím, otázka zněla proč se vůbec do takových věcí pouští. A Facu to vysvětluje jako v každém svém rozhovoru, využívá svoji popularitu, kterou mu televize dala, aby mohl pomoct druhým. Posledním tématem byla politika, do které se Facu moc nezapojuje, a také jak řekl, nepřiklání se k žádné straně.
A na úplný konec taky pár slov o rodině a dětech. Snaží se být teď co nejvíc doma se svými dětmi, protože jeho otec nebyl skoro nikdy doma, když byl on malý. Moc pracoval. Facu takový být nechce a práce v divadle mu dovoluje být se svými dětmi.

Druhým rádiem se kterým udělal rozhovor ve čtvrtek 4. května bylo rádio Rivadavia. Tento rozhovor byl velice podobný tomu prvnímu, opět přišla řeč na Madisonské mosty a opět na údajně napjatý vztah mezi Araceli a Facundem. Facu opět řekl, že média nemají zájem o kreativní a tvrdou práci, kterou na divadle odvádějí. Je zajímají konflikty a skandály, což jak už jednou řekl, budí u veřejnosti větší zájem o samotnou hru. Moderátor také nakousne srovnání Facunda s Clintem Eastwoodem, který hrál ve filmu Madisonské mosty. Facu řekl, že žádné takové srovnání nedělá, že jeho role v divadle je prostě jiná. Dalšími tématy byla Facundova rodina a expedice Everest.

A posledním rozhovorem, taktéž ze středy 3. května byl rozhovor pro rádio La Once Diez. K tomuto rozhovoru bohužel popis nemám k dispozici. Ale je víc než pravděpodobné, že šlo o podobné témata. Za všechny předešlé popisy k rozhovorům vděčím Ance z polského blogu o Facundovi. Mockrát děkuju! :)

Co by to bylo za aktuálku, bez nějakého domácího mazlíčka. Jak je vidět, nejnovější člen Facundovi zoo-rodiny - fretka Noe se už zabydlel. Podívejte se jak si rozumí s Negrou.Mosty, rozhovory a něco nového
29.04.17 * 5 názorů
Čím jiným v těchto dnech začít, než Madisonskými mosty, které i nadále slaví velké úspěchy. Diváci se na toto představení přímo hrnou a pozadu nezůstávají ani Facundovi známý. Ve středu 26. dubna se na představení přišla podívat Facundova kolegyně a kamarádka Eleonora Wexler, s níž se Facundo po představení také vyfotil. I ona o hře mluvila na svém twitteru jenom v superlativech: "Včera na Madisonských mostech, těšila jsem se na Facundu Aranu a Araceli Gonzalez. Blahopřeji! Vždy tě ráda vidím, můj drahý příteli, miluji tě."
Tyto milá slova samozřejmě Facu nenechal bez odpovědi:"Děkuji ti za krásné přátelství Eleonoro. Bylo skvělé, tě zase vidět!"Dobrá nálada všem hercům z Madisonských mostů vydrží dokonce i po skončení představení v zákulisí. Podívejte se na tu dobrou náladu a nadšení:Co začali Madisonské mosty, Facundo se dal zase do rozhovorů pro rádia. V pondělí 24. dubna poskytl telefonický rozhovor pro rádio Late 93,1. Rozhovor si můžete poslechnout ZDE. A také se podívejte na fotku, o kterou fanoušci prosili, aby Facu zveřejnil po skončení rozhovoru na svém twitteru:Pokud jde o soukromí život Facunda, opět nám představil nového člena své domácnosti. A hádáte správně, opět je to nové zvíře! Jak by člověk mohl hádat, není to ale ani pes ani kočka, ač má Facu doma už velice rozvinutou faunu. Jeho nový člen rodiny je fretka jménem Noe. Pochlubil se s ní na svém twitteru, a uznejte sami s Facundem na společné fotce je velmi fotogenická. Což ostatně předvedla i na videu.

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 Next >>

Powered by CuteNews