Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
11 let
04.01.19 * 12 názorů
Vítejte u první aktuálky roku 2019! Jsem ráda, že jste opět s námi. A i ten letošní rok, začínám speciální aktuálkou! Slíbila jsem vám koncem minulého roku, že ani letos nebudete ochuzeni o speciální věci, a že se tu rozhodně nebudete nudit. Začínám dnešním datem 4. ledna. Proč tímto dnem? Protože dnes je to přesně 11 let, co byla tato stránka oficiálně otevřena. Roky opravdu utíkají, mě osobně přijde neuvěřitelné, že už vás 11 let informuji o životě Facunda.
Ale, nebudou to dneska jen sentimentální řeči! To rozhodně ne. Stránka slaví narozeniny, takže by to chtělo nějaký dárek, co myslíte? Ten tu pro vás skutečně mám. Je to první díl telenovely Padre Coraje s českými titulky! Kdo, vždycky toužil podívat se na tuto skvělou telenovelu, za kterou Facundo dostal cenu Martin Fierro, teď má konečně možnost. Překlad Vám, ale nepřináším já. Tuto telenovelu pro nás přeložil, jako vždy skvělý Cvalek, kterému tímto mockrát děkuji za obětavou práci. Každý rok nás potěší nějakým novým překladem. A pokud můžu citovat jeho slova, tak to není jediný díl této telenovely na kterou se můžete těšit. S překlady bude pokračovat dál, takže jistě nezůstaneme jen u jednoho přeloženého dílu. Takže pochvaly za překlad, jen na jeho adresu. Cvalku, mockrát děkujeme! Díl si můžete stáhnout tady. Titulky tady. Ke všemu je jednotné heslo FacundoArana.No, a jako každý rok, bych se vás na něco ráda zeptala. Vzhledem k jedenáctiletému výročí, by mě letos zajímalo, jak dlouho, vy osobně navštěvujete tuto stránku? Jste tu jen pár měsíců, nebo už pár let? Pokud se vám to nechce psát do komentářů, budu ráda, když to vyjádříte alespoň v anketě.

Krásný Silvestr
30.12.18 * 15 názorů
Týden utekl, jako nic a já se vám hlásím s poslední aktuálkou letošního roku 2018! A rozloučíme se stylově, mám tu pro vás nové informace z divadla, jeden dobrý skutek hodný jen Facunda, ale samozřejmě i rekapitulaci letošního roku. A to nejen Facundového, ale i toho našeho na této stránce. Ale, jdeme pěkně popořadě:

Divadelní představení Milostné dopisy ve španělštině "Cartas de Amor", se začalo pomalu rozjíždět už minulý týden, kdy hra konečně našla hlavní ženskou postavu, kterou se stala Soledad Silveyra. Tento týden už máme k dispozici oficiální plakáty a přesné datumy. Premiéra se uskuteční 13. ledna 2019 v San Bernardo. Další představení se uskuteční v následujících dnech:

19. ledna 2019 - Miramar
21. ledna 2019 - Monte Hermoso
25. ledna 2019 - Santa Teresita
26. ledna 2019 - San Bernardo
27. ledna 2019 - San Clemente
A teď je čas na ty zmiňované dobré skutky. Kolik toho Facundo dělá pro různé nadace, je nám všem známo. Není jediného týdne, kdy by nepropagoval určitou organizaci, ať už prostřednictvím sociálních sítí, nebo různých vlajek, které s sebou vozí na různá místa. Ale, ještě nevíte, že až do dnes byl Facundo zcela v anonymitě, pokud jde o velmi štědrý dar, a kdyby to Manuel Lozano nevyzradil v jednom televizní pořadu, nevíme to dodnes.
Manuel Lozano je zakladatel nadace Si, kterou Facundo stále podporuje, a dává ji do podvědomí lidí. Ale to není zdaleka vše, co pro tuto nadaci udělal! Manuel prozradil, že nebýt Facunda, tak tato nadace nemá své sídlo, které se nachází v centru Buenos Aires. Facundo dal zcela bezplatně k dispozici, jeden objekt, který vlastnil a to už v roce 2012! Kdy, se nadace založila. Facundo prý Manuelovi zavolal a nabídl mu tento majetek zcela zdarma. Od té doby, tady sídlí hlavní centrála této organizace. Celých 6 let jsme o této skutečnosti nevěděli, a určitě by jsme se o ní nedozvěděli i nadále, protože Facundo by to sám neoznámil.

Už máme sice po Vánocích, ale pojďme se podívat, jak je trávil Facundo se svou rodinou. Sdílel s námi o Vánocích krásnou, rodinou fotku. Jak se tedy zdá, po dlouhé době všichni Vánoce trávili spolu v teple domova, ne jako v minulých letech, kdy si na Vánoce vyrazili na pláž. Spolu s fotkou nám Facundo také napsal: "Veselé Vánoce, přátelé! Na nějakou dobu odložíme telefony...Všechno nejlepší pro všechny...tady i tam!"Takový byl tedy poslední týden Facunda roku 2018. Ale, jaký byl vůbec celý jeho rok? Zrekapitulujme si to podle uplynulých měsíců:

Leden - začátek roku Facu započal divadelně. Divadelní sezóna s hrou Madisonské mosty odstartovala v Mar del Plata.
Únor - po divadelním měsíci si v únoru Facundo užíval chvilky odpočinku, s Mariou vyrazil k moři na kurzy potápění, ale také na venkov Haras Santa Maria del Mar. S dětmi se zase proletěl letadlem.
Březen - v březnu se opět spolu s Mariou zapojil do projektu zvaného #JeepExperience. Pobyt na divočině, kde spolu s partou zkoušeli terénní vozy, ale absolvovali i různé výlety lodí a večer si poseděli u táboráku.
Duben - duben byl vyloženě nacpaný Madisonskými mosty! Hrálo se jen s velmi krátkými přestávkami celý měsíc. Každé druhé představení se také museli představení přidávat, protože bylo beznadějně vyprodáno.
Květen - podobně to s divadlem vypadalo i v květnu. Ale v tomto měsíci si Facu našel čas i na jiné aktivity. Například navštívil každoroční módní show značky Ossira, která letos oslavila 20 let. India tento měsíc také oslavila 10. narozeniny.
Červen - v červnu měli Madisonské mosty delší pauzu a Facundo si mohl trochu vydechnout. Do divadla se ale stejně vydal, ale tentokrát jako divák na představení Šumař na střeše. Volno si také užíval spolu s rodinou, společně vyrazili na týden do Mar del Plata.
Červenec - v červenci opět naskočil do tempa s Madisonskými mosty, takže na další jiné aktivity moc času nebylo. Ale udělal si čas na volby. Šel volit nové vedení organizace SAGAI, která spravuje a chrání práva herců.
Srpen - v srpnu Facu vyrazil do Paraguye, kde strávil tři dny s Madisonskými mosty. Necestoval tedy jen po celé Argentině, ale také za její hranice. V srpnu se také v Argentině slaví Den Dětí, který si jistě Facundo nenechal ujít.
Září - v září proběhl dlouho očekávaný koncert s názvem ViveRo! Jeden večer, jeden velkolepý koncert věnované zesnulé Romině Yan. Facundo tady měl velkolepý výstup s písní Estoy Loco. A konečně si v tomto měsíci dopřál dovolenou! S celou rodinou vyrazil na hory do střediska Chapelco. Koncem září si zajel po dlouhé době zazpívat na mezinárodní hudební festival v Ushuaia.
Říjen - říjen patřil hlavně televizním projektům Ten hlavní se natáčel v Mexiku. Facu přijel natáčet kriminální minisérii s názvem El Jardín De Yeso (Sádrová zahrada). 22. října se také uskutečnila derniéra Madisonských mostů v Lujan.
Listopad - začátkem listopadu Facundo vystoupil jako řečník na IDERu - institut pro sport a rekreaci. A jelikož Madisonské mosty už skončili, vyrazil si do divadla jako divák na představení s názvem Cuerpos Perfectos. S Mariou vyrazili již podruhé na večírek "La cena de Faroni" a asi největší překvapení tohoto roku byl neplánovaný víkend v Římě! Koncem listopadu se zapojil do projektu Aconcagua Music.
Prosinec - prosinec tedy patřil hoře Aconcagua, kam se Facu vydal již po čtvrté! Tentokrát po boku hudebníka Javiera Calamara. Strávili tu tři týdny, bohužel pro nepřízeň počasí museli vzdát cestu na vrchol. Vánoce strávil Facu doma s rodinou.


Je konec roku, což znamená jediné - doplněná fotogalerie! Opět jsem doplnila fotky, které se mi tu během roku nashromáždili a já jsem si je šetřila, až je budu moct doplnit najednou. Letos jsou to tyto kategorie: Fotky dětí, fotky z letošní dovolené v Chapelcu, Facundo s fanoušky z letošního roku, Facundo a jeho haf, Facu s fanoušky z roku 2006, fotky z twitteru, Facundo s fanoušky z roku 2004 a nakonec fotky z divokého anděla. Celkem to dělá 78 fotek! Zjednodušte si prohlížení a podívejte se na poslední přidané fotky.

Nesmí chybět ani něco nového v sekcích, jelikož je skoro Silvestr, chtěla jsem vám přinést něco hravého! A už dlouho jste si nehráli v sekci Co si Facundo myslí? Můžete si hrát nanovo. Máte tam zbrusu novou fotku, a když říkám, zbrusu novou, myslím tím zbrusu novou! K předchozí fotce jsem vyhodnotila nejlepší myšlenku, podívejte se na to, kdo to vystihl nejlépe, tentokrát :)

Facundův rok jsme si tedy, už zrekapitulovali! A teď, jaký rok jsme tu měli my. Alias moje typická, číselná rekapitulace uplynulého roku. Znovu připomínám, že jsme letos slavili jubilejní 10. rok této stránky! Snažila jsem se vám přinášet tedy extra aktuálky, a mnoho překladů, které jste si na začátku roku odhlasovali. Tak tedy, napsala jsem pro vás 66 aktuálek! O šest aktuálek víc než v loňském roce. Vy jste k nim napsali 622 komentářů! Přeložila jsem vám 12 rozhovorů z toho jeden byl 11ti stránkový. Nahrála jsem za letošní rok 982 fotek. V loňském roce jsme se v galerii dostali za číslo 10 000 fotek, letos už jsme za číslem 11 000. Úplně přesně galerie čítá 11 312 fotek! Máme na stránce o dvě sekce navíc, a doufám, že si stránka našla i několik nových fanoušků! Těm stálým fanouškům jmenovitě děkuji: Mockrát děkuju Anavi, Majko, Soňi, Cvalku! Ale děkuji i vám všem, kteří se každý týden těšíte na novou aktuálku a stále se vracíte. Bez vás, by tato stránka byla jen poloviční. Snad tedy Facundovi zůstanete věrní i ten příští 11. rok, opět se rozhodně nebudete nudit. Opět se chystám na speciální aktuálky a speciální věci, tak, aby tato stránka byla pořád v chodu a nenudila vás.

Přeji Vám krásný zbytek roku, zítra si užijte Silvestrovskou noc, a doufám, že se uvidíme v Novém roce 2019! Těším se na vás :)

Kvůli ženám, jsem vždycky plakal...
25.12.18 * 13 názorů
Vánoční aktuálka sice byla velmi obsáhlá a možná, že jste ji ještě nestačili úplně vstřebat. Ale i tak, mám pro vás další dáreček, který je ale věnovaný speciální osobě. Můj další drahý návštěvník dnes slaví narozeniny. A já tu mám pro ní malé dárečky.
Jako vždy jsem se snažila nějak sjednotit rozhovor se speciálním videem. Takže, moje drahá Soničko, k tvým dnešním narozeninám, hodně štěstí, zdraví a všechno co si jen budeš přát. A jen pro tebe, mám přeložený rozhovor z roku 1999. Ano, vracíme se hodně v čase, ale možná opět zjistíš (jako všichni ostatní), další nové informace o Facundovi, které jsi dosud nevěděla. Je to tedy z doby, kdy natáčel Muněca Brava, proto jsou otázky kladeny hlavně na tuto telenovelu. Ale dojde i na osobní život a na Facundovi první lásky. Víc prozrazovat nebudu. A samozřejmě si k tomu, Soňi pusť speciální video , které ti opravdu ladí s rozhovorem. Užívej si dnešní den, jako i celé svátky. Já se budu těšit u silvestrovské aktuálky.

Kvůli ženám, jsem vždycky plakal (1999)

Facundo Arana ( argentinec, 27 let) se popisuje jako „veselý, humánní a ne tak dokonalý“. Podle hodnocení „Muněca Brava“ asi 2,5 milionu lidí ví, kdo je to Facundo Arana. I když ne možná všichni fanoušci jsou seznámeni s jeho příběhem.

Jak jste se dostal do televize?

Ne, díky nejšťastnějším okolnostem. Hrál jsem na saxofon na jedné ze stanic metra a náhodou, nebo možná to byl osud, každý den tudy chodil jeden televizní scénárista. Nevěděl, že chci být hercem, ale napsal pro mě jednu postavu. Jednou mi Bethiana Bloom, moje učitelka divadla vyprávěla o castingu, který pořádal Canal 13. Když jsem vstoupil do studia, abych udělal zkoušku, byla tu stejná osoba, která každý den chodila po stanici Pueyrredyn.

Tato „ne nejšťastnější okolnost“ je onemocnění, o němž Facundo nechce mluvit. Když byl teenager, byla mu diagnostikována rakovina, která se zdála být nevyléčitelná. Po dlouhém a náročném léčebném roce se mu však podařilo pokračovat v životě.

Musel jste tvrdě pracovat, než jste získal hlavní roli?

Šlo to postupně. Postupoval jsem krok za krokem, začínal jsem ze dna. Prošel jsem obrovským počtem castingů.

Jaký je život s osobním hodnocením více než 20 bodů?

Jsem na to velmi hrdý. Je skvělé dělat něco, co vám umožní růst a současně to prospívá televizi.

Netrápí vás, že váš výdělek je nižší než ten, co má Natalia Oreiro?

Ne, je to spravedlivé.

Jste skutečný gentleman?

Ano, jestli se ptáte na to, zda nechám ženu jít napřed, otevřu jí dveře od auta nebo ji odsunu židli, aby se posadila – odpověď je ano. Je to otázka vzdělání a respektu. Takhle to moji rodiče zavedli.

Proč Ivo, tak trápí Milagros?

Protože je blázen. Je do ní hluboce zamilovaný, a jelikož žije obklopen špatnostmi a chamtivostí, zdá se mu, že samotná myšlenka, že může existovat žena tak krásná, vznešená a čestná jako ona, nemůže být skutečná.

Udělal jste někdy něco podobného, že by někdo trpěl stejným způsobem?

Ne. Aspoň myslím.

„Hrdinský milovník“ – je to role, kterou hrajete nejlépe?

Je to moje práce a já se ji snažím dělat, jak nejlépe umím. Faktem je, že mě dnes označují za „hrdinského milovníka“, ale nemyslím si, že tomu tak opravdu je. Umřu, jestli budu hrát jen takovéhle role.

Teď jste zasnoubený s Isabel Macedo, ale jaký byl váš vztah k opačnému pohlaví, když jste byl svobodný?

Docela dobrý, i když jsem nebyl „mistr úspěchu“. Někdy jsem vyhrál, někdy jsem prohrál. Nevypouštěl jsem vlny, které dělá praví „latinskoamerický milenec“. Byl jsem bohémský a melancholický. Vždycky jsem plakal kvůli ženám. Byl jsem ten, který si stěžuje na nešťastnou a ztracenou lásku.

Když jste se dostal do televize, všechno se změnilo…

Ne, nikdy jsem toho nevyužil a nepoužívám práci, abych se sblížil s nějakou ženou.

Pamatujete si, jak a s kým jste se poprvé líbal?

Jak bych na to mohl zapomenout: Bylo mi 12 let, byla to moje kamarádka ze školy. Byli jsme nevěsta se ženichem. Přitahovalo nás to k sobě, ale duchovně jsme se nemohli spojit. Její jméno bylo…Ne, raději bych neměl říkat její jméno, protože teď je vdaná a má dvě děti.

Prosím, mluvte dál.

Ano, jak už jsem řekl, neměli jsme dost odvahy, ale jednou jsem ji pozval tančit, zavřel jsem oči a políbil ji. Bylo to kouzelné.

Jakou nejromantičtější věc jste pro ženu udělal?

Poslední věc, na kterou si vzpomínám, byl skok s padákem pro jeden televizní program a křik jejího jména do kamery.

Už jste se někdy s někým pral?

Často. Jednou jsem na náměstí San Isidro bojoval kvůli dívce. Víte, jak ten příběh skončil? Ten chlapík a já jsme se stali dobrými přáteli a nikdy jsme tu dívku už neviděli.

Už jste to jednou řekl, že opustíte dům rodičů až v den, kdy se oženíte, stále to platí?

Ano, ale s pár změnami. Koupil jsem dům v Palermu a teď tam bydlím sám. Udělal jsem to proto, protože jsem si uvědomil, že než se oženíte, musíte se nejprve naučit, jak být nezávislý a ne se přesunovat od matky k manželce. Teď si peru, myju nádobí, vařím, uklízím.

Závěr: Jste dokonalý.

Do toho mám daleko. Jen si myslím, že se musíte naučit ocenit domácí práce a pochopit, že ne všechny povinnosti v domácnosti by měli spadat na ženu.

Už myslíte na svatbu?

Možná.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... Next >>

Powered by CuteNews