Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Veselé Vánoce
20.12.15 * 24 názorů
Vítejte u speciální vánoční aktuálky! Jako každý rok, jsem se snažila aby tato aktuálka byla opravdu mimořádná a zajímavá. Jako první věc, která vás upoutala hned po vstoupení na tuto stránku, je zbrusu nový vzhled! Ano, po roce tato stránka opět mění vzhled. Pokud stále vidíte starý,dejte si několikrát F5. Tuto krásnou práci nemá na svědomí nikdo jiný, než skvělá magge, které tímto strašně moc děkuji! Podle mých přání jsem se dočkala modrého vzhledu, který konečně ladí k nedávno obnovené fotogalerii!

Co se týče Facunda, nejdříve si shrneme co si pro nás připravil poslední týden. Tak jak avizoval v minulých týdnech, po své návštěvě Ruska, odpočívá a chystá se na Vánoce strávené v kruhu rodinném. Neodpočívá ale doma, konečně se svou rodinou vyrazil na dlouho plánovanou dovolenou! Podle fotek které dal na svůj instagram, to vypadá na přímořské město Carilló v Argentině. Nevyrazil ale jen s Mariou a dětmi ale také se svým otcem, jehož fotku mimo jiné přidal na instagram. Mezi dalšími fotkami je sám Facundo na pláži, kde údajně běhá, jeho auto na pláži a také velmi často focený západ slunce.Aby jste měli přes Vánoce co ke čtení přeložila jsem pro vás, možná poslední rozhovor z Ruska. Jde o rádiový rozhovor, který se vysílal 6. prosince. Číst můžete jako vždy v rozhovorech.

Dnes máme prostor po delší době opět na něco staršího, a já doufám, pro vás také dosud neznámého. Jde o výňatky ze seriálu "Una Familia Especial", kde se Facundo objevil, avšak jen epizodně, v roce 2005. Ve zkratce jde o toto: seriál vypráví příběh o skupině mimozemšťanů, kteří byli nuceni přistát na Zemi kvůli poruše na své vesmírné lodi. Berou na sebe podobu lidí a snaží se chovat jako obyčejní lidé. Avšak ne zase tak obyčejní, jeden "mimozemšťan" si vezme podobu Facunda, takže si tu vlastně Facundo zahrál nebo parodoval sám sebe. Všechny scény jsou v tomto videu, kanál El Trece je letos zpřístupnil na youtube. Nenechte se odradit dějem, je to velmi vtipná podívaná.Dále se podíváme do jednotlivých sekcí, tady na stránce. Začneme starou známou sekcí Co si Facundo myslí?, nemohla jsem se rozhodnout pro jednu jedinou větu, tak jsem vybrala hned dvě! Jaké a od koho se můžete hned podívat, a už teď se můžete zamýšlet nad novou fotkou a větou. Další sekce je zbrusu nová. Od té doby co se stránka přestěhovala tady chyběla, jde o Facundovu Image. Můžete se přehledně podívat na fotky rozdělené podle jednotlivých let, a porovnat na nich jednotlivé image, které za svůj život několik vystřídal.

Na závěr bych vám všem kteří sem chodíte, a které znám byť jen podle čísla na počítadle, chtěla popřát ty nejkrásnější Vánoce, ale speciální poděkování mám pro 5 lidí, kteří sem chodí denně a téměř denně komentují. Moc si toho vážím Anavi, Majko, Soňi, Petro a Martino. Malé poděkování pro vás všechny je v tomto speciálním videu:Fotky z rodinného alba
13.12.15 * 22 názorů
Zdá se že si Facundo užívá také chvilku klidu v rodinném kruhu. Aspoň tak se jevil tento týden, kdy nám servíroval na svůj instagram jednu fotku za druhou. Pochlubil se nám například dárkem, který si přivezl z Ruska, pravděpodobně od nějakého fanouška. Dostal v kůži vázaný zápisník s jeho vlastní kresbou - malého saxofonisty, kterého Facu maluje velmi často. A také nám hned předvedl, jak ho využívá:Další fotky byli velmi zajímavé detaily krajiny:Po nějaké době se s námi taky podělil o fotky svých dětí. Jeden z dvojčat u krbu a India s koníkem:Zavzpomínal také na svou dovolenou kterou s Mariou strávil podle jeho slov v "ráji":Pochlubil se možná také svoji novou vášní - ornitologií. Že má Facundo velmi rád přírodu víme, ale že má ve svém domě tuto krásnou budku, víme teprve až teď. Ihned se s námi podělil i o video, jak ptáčci jeho budku využívají:

Blíží se Vánoce a Facu umí i tyto svátky využít pro charitativní účely. Tak jako v našich končinách, i v Buenos Aires už stojí vánoční 40-ti metrový strom, který svítí bíle a je ozdobený speciálními hvězdami. Tato výzdoba má co dočinění se speciální vánoční akcí Fundaleu s názvem "Navidad Solidaria". Opět se vybírá na pomoc pro lidé kteří trpí leukémií. Minimální příspěvek činí 50 pesos, za tuto cenu každý obdrží speciální vánoční dárek, a také nálepku vánoční hvězdy na kterou může napsat libovolné vánoční přání, a posléze ji nalepit na nedalekou zeď u vánočního stromu. Tato akce bude trvat po celou dobu, co bude stát vánoční stromek, tedy od 9. prosince do 6. ledna 2016. Po tuto dobu bude tato akce doprovázena různými představeními, koncerty a vystoupeními. Facundo tuto akci samozřejmě patřičně podpořil i na svém twitteru.

Další informace z Ruska
05.12.15 * 45 názorů
Facundo už je téměř týden doma, ze své návštěvy Moskvy. Spousta informací se k nám ale nedostala dřív než tento týden, který už Facu trávil v poklidu domova.
Začneme rozhovorem který Facundo udělal v předvečer svého koncertu v Moskvě pro "Komsomolskaja Pravda ". Nejen že mám pro vás tento rozhovor na videu a fotky v galerii, ale také ho máte přeložený v rozhovorech.

Další rozhovor je z kanálu RT, který se v Rusku vysílal 1. prosince. Jde o ruský zpravodajský kanál, který ale vysílá ve španělštině:Další video je od fanoušků které se s Facudem sešli ještě před koncertem, v sále ve kterém se poté koncert pořádal. S fanoušky strávil asi půl hodiny, kde si téměř každý mohl položit vlastní otázku, protože Facundo se chtěl věnovat všem - pokud to bylo možné. Ve fotogalerii se potom můžete podívat na 4 fotky:

Také máme konečně k dispozici profesionální fotky z koncertu! A není jich opravdu málo - rovnou 376 fotek! Jsou označeny fotografkou která je fotila - Anastasia Makarova.A jako taková tečka za ruským pobytem, může být toto video, které trvá téměř 1 hodinu a 45 minut. Nějaká dobrá duše si dala práci s tím, že poskládala všechny útržky které se objevili na internetu do jednoho videa, a sestavila tak skoro celý koncert do jednoho videa!Ukázalo se že zbylé koncerty které byli v Rusku zrušené, byli zrušeny z jiného důvodu než z nedostatku zájmu o lístky, tak jak předpokládaly ruské fanynky a jak se všemožně psalo. Facundo se svou kapelou se je rozhodli zrušit pro svou vlastní bezpečnost, kvůli situaci která se děje ve světě! To jen pro vyjasnění situace.
Tento týden byl Facundo samozřejmě aktivní na svém twitteru, kde ještě zavzpomínal na Rusko a velmi si pochvaloval jejich pohostinnost a vřelé přijetí:

"Děkuji všem v Rusku !! Bylo skvělé být u toho .. Nezapomenutelné!"
"Děkuji moc publiku v Rusku, které přišlo z mnoha měst !! Jsme ohromeni vřelostí, se kterou jsme byli uvítáni."

Nebylo všechno ale jen o Rusku, tento týden se s námi podělil o novou fotku svého pejska Negra:Do konce roku Facundo neplánuje žádnou cestu za hranice Argentiny, Vánoce chce v poklidu strávit se svou ženou, dětmi a rodiči ve svém domě v Tigre. Na Silvestra ale program má! Tak jako v loňském roce na Silvestra vystoupí se svou kapelou "The blue light orchestra" v La Rural v Buenos Aires. Tato akce bude začínat v 21:00 argentinského času. A jak už jsem vás informovala několikrát, od 7. ledna 2016 bude Facundo vystupovat v divadle "Tabaris" s jeho hrou "En El Aire".<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... Next >>

Powered by CuteNews