Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo v Paraguayi
21.06.15 * 14 názorů
Facu 16. června odcestoval do Paraguaye aby zde odehrál své 3 naplánované představení své One man show "En El Aire" a to ve dnech 26, 27. a 28. června v divalech Alianza Francesa, v Mariscal Estigarribia a Asuncion. Nebyl by to ale Facu kdyby v této zemi nestihl i něco jiného, a že toho stihl prozatím hodně:

Hned 17. června byl pozván do programu rádia Venuše: Dios te Salve Medio Dia. Kde poskytl rozhovor moderátorce tohoto programu Carmine Masi. Program byl netypický, rozdělený na dvě části. První část rozhovoru se konala v normálním studiu rádia ale ve druhé části byl Facu požádán aby se s moderátorkou vydal do ulic Paraguaye kde v rozhovoru s ním pokračovala. Facu samozřejmě neodmítl a společně se vrhli do ulic, kde nejen že pokračoval v rozhovoru ale ještě stihl pomoct mladému hudebníkovi z Paraguaye Edgarovi Caramasovi k většímu prodeji jeho CD. Nabádal lidi nejen na ulici ale projel se i městským autobusem kde v propagaci pokračoval. A že jeho propagace nebyla marná! Mladý hudebník Facundovi o několik dní později poděkoval na svém twitteru a potvrdil že se prodej jeho CD opravdu zvedl!
Po nějaké době byl už Facu unavený a spolu s moderátorkou nastoupil do stopnutého auta a odjeli zpět do rádiového studia. Z tohoto neobvyklého rozhovoru si můžete prohlédnout nejen fotky ve fotogalerii ale také zvukový záznam a video záznam na instagramu Carmini Masi. Přímé odkazy sem bohužel nejdou dát ale můžete tam najít 6 videí z rozhovoru na ulici, propagování CD v autobusu i ukázku ze studia.Další rozhovor který Facu v Paraguayi podnikl byl pro televizní pořad "Infiltrados" vysílaný na Kanálu 13. Rozhovor trval půl hodiny a Facu se zde rozpovídal jako obvykle o své rodině, hudbě, o práci v televizi a především o účelu své cesty do Paraguaye - představeních své hry "En El Aire". Ve fotogalerii se můžete podívat na2 fotky a na celý záznam rozhovoru.

Facu pobývá v hlavním městě Paraguaye - Asuncion (kde odehraje jedno ze svých představení) přesněji v hotelu Cecilia ale toto místo nevyužívá jen k přechodnému pobytu ale slouží také k dalším rozhovorům o které si paraguayská média říkají. V jednom takovém který vedl v hotelové hale se rozpovídal o tom že je ve skvělé kondici, plný energie, uvolněný, veselý a otevřený člověk. Na fotky z rozhovoru se podívejte v galerii.Během svého pobytu se Facu také setkal se zástupci neziskové organizace TECHO.Tato organizace funguje od roku 1997. Dobrovolníci se zaměřují na boj proti chudobě včetně zlepšení podmínek pro bydlení v nejchudších čtvrtích. Dalším důležitým cílem organizace je řešení různých sociálních problémů. Tato organizace již působí v 19 zemích latinské Ameriky. V Argentině je podobná organizace "Sagrada Familia" která plní podobnou roli jako tato v Paraguayi a kterou Facundo dlouhá léta podporuje. Není tedy překvapující že Facu nezůstal lhostejný i vůči této. Společně s dobrovolníky se zúčastnil 5. ročníku této organizace. A nejen to, šel se také podívat do osady "San Francisco de Limpio" aby viděl jak tato organizace působí v praxi. Ve fotogalerii najdete 12 fotek.A stále to není všechno! Další rozhovor poskytl paraguayské internetové televizi ABC.TV kde mluvil o své show "En El Aire".Zatím poslední rozhovor který v této zemi poskytl byl pro program s názvem "Teleshow". Byl pozván spolu s tanečníkem a choreografem Aníbalem Pachem a Nidií Torres - modelkou která se proslavila poněkud skandálním způsobem, když během internetové aukce dražila své použité tanga které měla na sobě. Ne- jinak se také chovala v téhle show. Poté co se show rozběhla nabídla Facundovi své spodní prádlo které si hodlala sundat v přímém přenosu. Facundo neskrýval svou nelibost a razantně to odmítl! Modelce řekl že ji raději obejme než aby přijal její spodní prádlo a také upozornil v Argentině na významný den - sociální kampaň "Ni Una Menos" (ke které se na svém twitteru také připojil) která bojuje proti násilí na ženách a domníval se že přijetí jejího spodního prádla by bylo v rozporu s duchem této akce kterou silně podporuje a soucítí s ní. Nakonec vstal a modelku objal.
Facundo samozřejmě očekával úplně jiný průběh rozhovoru ale jak o něm píše paraguayský tisk - uměl si v této nepříjemné situaci poradit. Na fotky se podívejte v galerii.Aby to nebylo celé jen o návštěvě Paraguaye, tak mám pro vás nakonec žhavou novinku!! Facundo se svou kapelou "The blue light orchestra" míří do Izraele! Facu to potvrdil na svém twitteru, dokonce už jsou známé i datumy. Spolu se svou kapelou odehrají dva koncerty ve dnech 19.10 a 24.10 2015!
Facu je v této zemi velice populární od doby co ztvárnil hlavní roli v telenovele Divoký anděl. Však tuto zemi společně s Natalií Oreiro také navštívil v roce 2000.
Po této informaci samozřejmě fanoušci začali zvát Facunda i do svých zemí ale bohužel potvrzená je jen prozatím Izrael ale stále se diskutuje o Itálii kam by měl zavítat i s Marií koncem letošního roku! Ovšem tato informace ještě není potvrzená.Martin Fierro 2015
15.06.15 * 24 názorů
Speciální aktuálka o cenách Martin Fierro je tady! Pokud jste se těšili na nové videa a spoustu fotek ze včerejšího předávání těchto cen, musím vás zklamat. Facundo se celého večera nakonec neúčastnil tak jako tomu bylo v minulém roce kdy byl nominován za svou roli v seriálu "Farsantes". A nakonec v kategorii "Herec v situační telekomedii" svou nominaci neproměnil! V této kategorii si nakonec odnesl cenu - Juan Minujín za svou roli v telenovele Viudas e Hijos del Rock and Roll.
Další jména která bych vám zmínila a co mají něco společného s Facundem je třeba Carla Peterson která vyhrála za svou roli v telenovele Guapas - s Facu si zahrála v SMV (Constanzu) nebo Julieta Diaz která vyhrála jako nejlepší herečka - s Facu si zahrála v telenovele Cuando me Sonreis. Pokud by měl někdo zájem o všechny výsledky ve všem kategorií pak si to může přečíst ZDE.

Má-li někdo zájem, celý večer si můžete prohlédnout na tomto videu, Facundova kategorie je v čase 1 hodina a 11 minut.Připomínám, že Facu cenu Martin Fierro za svou kariéru získal celkem 4x. Za kterou telenovelu to bylo a za jaké další telenovely byl nominovám si můžete prohlédnout v nové sekci kterou jsem pro vás speciálně připravila pro tuto aktuálku.Nové představení a další spolupráce se Sony Music
14.06.15 * 5 názorů
Dneska to s novinkami vezmeme odzadu. A začneme koncertem který se odehrál 5. června v Hipódromo de Palermo. Do fotogalerie jsem doplnila dalších 11 fotek z tohoto koncertu a dostali se k nám i ukázky písniček odehrané na tomto koncertě. Jmenovitě je to písnička: Free Fallin, Creep a Come together. Další koncert má Facu naplánovaný se svou skupinou na 17. června v Mendoze.

10. června, tedy pět dní po koncertě Facu odehrál další ze svých představení pro jednoho herce "En El Aire" tentokrát v oblasti Pacheco. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout 6 fotek.Natáčení seriálu "Noc a Den" už skončilo jak jsem vás již informovala, další týden znamená další díl tentokrát je to díl číslo 112. Ale Facu rozhodně nezahálí ani chvilku. Jak sliboval tak také udělal, pustil se do práce na novém CD! Důkazem je toho nejnovější fotka na jeho twitteru kterou tam sdílelo Sony Music, tedy nahrávací společnost se kterou Facu uzavřel smlouvu. Je to tak trochu tajemná fotka Facunda s komentářem od Sony Music: "Dnes byl perfektní den pro práci, s Facundem Aranou!"Nakonec nejčerstvější zpráva o cenách Martin Fierro. V neděli 14. června se každoročně koná předávání cen Martin Fierro. Facundo je na tuto cenu nominován za svou roli "Victoria Villa" v policejním seriálu "Noc a Den". Celá tato akce se uskuteční ve 20:30 argentinského času (u nás 1:30 ráno) z hlavního města Argentiny Buenos Aires z hotelu Hilton. Podle předběžných informací by se Facundo této akce měl vzhledem k nominaci zúčastnit ale už v loňském roce předvedl že si na tuto společnskou událost nepotrpí. V loňském roce byl nominován za svou práci na seriálu "Farsantes" ale cenu nezískal. Abych vás nenapínala s touto aktuálkou tak čerstvé zprávy jak předávání cen dopadlo a jestli se Facu celé akce zúčastnil přinesu zítra, kdy vám sepíšu speciál o těchto cenách<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 Next >>

Powered by CuteNews