Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
S Facundem do divadla
18.03.17 * 6 názorů
Dneska začneme od konce, tedy respektive se ještě vrátíme do minulého týdne. Facundo 10. a 11. března opět odehrál svoje představení En El Aire, a to hned na dvou místech. První den v Carmen de Areco v divadle Italia a druhý den v Arrecifes v divadle Regina. K dispozici jsme minulý týden neměli skoro žádné fotky, z druhého představení vlastně vůbec žádné. Dnes už máme fotogalerii doplněnou, o obě představení. A z divadla Italia dokonce i rozhovor společně s ukázkami ze hry:

A teď k tomu novějšímu. Facu žije Madisonskými mosty, tak by se dal nazvat jeho nynější program. V minulém týdnu jsme měli možnost shlédnout ukázku z focení. Dnes už tu mám pro vás výsledky focení! Tedy oficiální promo fotky k divadelní hře Madisonské mosty. Vstupenky na premiéru už jsou v prodeji od této středy, tedy od 15. března:Kromě premiérového data, tedy 13. dubna už jsou známy další termíny představení. Hra se odehraje v těchto dnech:

14.4. - 22:00 hodin
15.4. - 20:00 hodin
16.4. - 19:00 hodin
21.4. - 22:00 hodin
22.4. - 20:00 hodin
23.4. - 19:00 hodin


Malou přestávku od Madisonských mostů si Facu udělal v pátek 17. března, kdy vystoupil v pořadu s názvem "Artistas que cambien el mundo" (Umělci, kteří mění svět). Tento televizní pořad se zaměřuje na známé osobnosti, kteří nějak svým chováním změnili svět. Je jasné, že Facundo se svou kampaní "Donar Sangre, Salva Vidas" zcela určitě patří do tohoto pořadu!

Madisonské mosty v plném proudu
11.03.17 * 11 názorů
Přípravy na premiéru divadelní hry Madisonské mosty jsou v plném proudu. Svědčí o tom fakt, že se už začali fotit i promo plakáty. Obě hlavní postavy tedy Facundo a Araceli Gonzalez se sešli 7. března před objektivem a společně zapózovali na první oficiální fotky. Prozatím se na fotky z focení můžete podívat v galerii, ale také na krátké video:

Připomínám, že premiéra Madisonských mostů se bude konat 13. dubna v Paseo La Plaza.

A zase to En El Aire! Ano je to tak, Facundo opět odehrál další představení divadelní hry En El Aire a to, 10. března v Carmen de Areco v divadle Italia. A hned další představení odehrál v sobotu 11. března v Arrecifes. Na které již upozorňoval v posledním přeloženém rozhovoru. V galerii se podívejte na fotky:A dnes skončíme jistě všichni s úsměvem, když se podíváme na Facundovu poslední fotku na instagramu. Trochu zavzpomínal na cestu na nejvyšší horu Argentiny - Aconcaguu. I po cestě na tuto horu si to umí udělat veselejší:

Rád osobně zavírám dveře divadla...
10.03.17 * 14 názorů
Ne, není neděle a to co právě čtete ještě není nová aktuálka. Alespoň ne taková, na kterou jste zvyklí. Mnozí jste si jistě už zvykli a všimli, že čas od času (když je k tomu důvod) udělám extra aktuálku s extra věcmi. Dnes takový den právě je, a to z jednoho jediného důvodu.
Můj nejvěrnější návštěvník této stránky má narozeniny a není to nikdo jiný než skvělá Anavi! Z tohoto důvodu jsem udělala extra překlad nového rozhovoru. V prvé řadě pro ní, ale jistě si ho užijete i všichni ostatní. Tentokrát jsem nesáhla do archivu se starými rozhovory, protože v předminulém týdnu poskyl Facundo tolik rozhovorů, které stojí za to přeložit. Moje volba padla na rozhovor z 18. února pro rádio Horas 168. Kdo by si chtěl tento rozhovor pustit znovu může ihned po přečtení překladu. Facundo tady mluví hlavně o hře En El Aire a velmi hezkým způsobem o celém divadle:

Za prvé, co jsme právě viděli bylo úžasné. U moc herců jsem neviděl takový závazek jako u vás. Mluvíte s každým, nejen s těmi, kdo si tady plní své pracovní povinnosti, ale se všemi kteří přišli sledovat show. Všem děkujete, že přišli.

Rád osobně zavírám dveře divadla. Tak to dělám. V divadle, ve kterém jsem se učil prostě pokračuji. A to učím i své děti. Podle mě by to tak mělo být. Je to čest být na jevišti. A je to čest, že v takové době existují lidé, kteří investují své úspory a rozhodnou se jít do divadla, ačkoliv je repertoár velmi rozmanitý a existuje mnoho dalších možností. Fitovi, mě a mému producentovi se to velice líbí. Jdeme ve třech a zavřeme dveře. Vyprovodíme ostatní. A to je dobře. Líbí se mi to…

Zdá se mi, jako by jste ve věku třinácti let slyšel skladbu a řekl jste si: Chci dělat právě tohle.

Ano. Byla to píseň od Coreya Harta – Never Surrender. V ní je sólo pro saxofon. Mohla to být jakákoliv jiná písnička. Ale byla to tahle. V tu dobu jsem snil o saxofonu. A když jsem začal hrát, nemohl jsem hrát tuhle píseň – hrál to totiž profesionální saxofonista. A dnes v divadle hraji tyto melodie na stejný saxofon. Je to skvělé. Pro mě to má obrovský smysl.

Jste ten chlápek co hrál na saxofon ve stanici metra, myslel jste si někdy že vás čeká takováhle kariéra?

Ne! Snil jsem o čistém listu papíru, který bude dost dlouhý na to, aby z něj bylo možné čerpat a psát na něj. Zbytek přišel až později. A teď, když se ohlédnu zpátky, vidím stopu. Potom mým snem bylo přežít a kreslit. Je to štěstí.

Toto představení vypráví o snu?

Ano. To je všechno. Jsem velmi hrdý na En El Aire. Mám štěstí, že mohu tento příběh vyprávět. Je to obrovská čest. Výjimečná práce. Stojí to za to. Já, jako herec, jsem si nemohl přát nic lepšího, než vyjít na scénu En El Aire. Sám jste to viděl. Jsme tým. Je to skvělé. Fito je provozovatel. Pokud bude nemocný, show se hrát nebude. Vždycky budu vděčný Javieru Feroniemu. Zeptal se mě: Co by jste chtěl dělat? Divadlo? Mám tu něco od Manuela Gonzaleze Gila. Akce. A tak se stalo. Jsem za to velmi rád.

Technická stránka je velmi důležitá. Někdy i osvětlení vytváří svůj charakter.

Ano, to je pravda. Víte v čem to je? Když všechno můžete využít pro divadlo: světlo, zvuk – divadlo je divadlo ve své nejčistší podobě. V současné době nám technologie umožňují vytvořit rámec a my ho používáme. Hasičská helma, to je rekvizita. Co se týče oblečení, můžu hrát i v tomhle. Bylo to tak připraveno záměrně, protože jde o čisté divadlo. Ano, používáme různé technické triky, které jsou dnes k dispozici. Je úžasné vidět, jak můžete změnit něco pomocí světla, nebo kouře. A skrze to vyprávíte příběh. To je úžasné! Dokonce i když odejdu ze scény. Neumím si představit, jak to vidí člověk, který vstoupil do místnosti a neví, co se děje.

Zítra nebo v neděli bude další příležitost, abychom vás mohli vidět.

Ano, s tímto představením zakončíme celou návštěvu Cordoby. Těším se na všechny. A mimochodem: Všem vám děkuju. Show skončila před půl hodinou a jste tu dosud. Takže.. na sobotu večer existuje spoustu možností. Já vím…je to velká čest. Zítra končíme tady.

A poté pokračujete?

Víte, s tímto uměním je velmi snadné někam jet, je snadné ji inscenovat. V každé místnosti, která splňuje minimální požadavky, která ma alespoň minimální osvětlení. Je snadné s ní cestovat, protože má malé požadavky. Na jevišti jsem sám. Pomáhá mi Fito. Pokud oba máme čas a dostaneme pozvání, jedeme prezentovat toto umění. Je to jednoduchá podívaná. Nemusíme stavět dekorace. Představení je velmi snadné na sestavení. V blízké budoucnosti pojedeme do Arrecifes.

A brzy Madisonské mosty?

Začínám se učit Madisonské mosty. Už zkoušíme ve studiu. To mi dává velkou radost. Araceli má za sebou dlouhou kariéru, ale ještě jsem s ní nepracoval, ať už ve filmu nebo divadle. Je to velká radost. Velmi ji miluji, obdivuju ji a mám k ní velký respekt. Seznámíme se na jevišti a je to skvělé. A Indio Romeo – náš režisér, to je prostě monstrum!

Je už datum premiéry?

Teď je v Buenos Aires tak bohatá a pestrá škála divadla, budeme muset počkat na volné termíny. Jsme na druhé straně dveří a čekáme na okamžik, kdy vejdeme. A jakmile se tam dostaneme, Bože chraň, abychom se zastavili. A ti, kteří tyto dveře opustí utíkají od svých úspěchů. To je plán, který máme.

Děkuji mnohokrát.

Ne, to já děkuji. Děkuji mockrát. Děkuji, že jste přišel. Děkuji mnohokrát.A ne, není to všechno má milá Anavi. Ještě jeden dáreček speciálně pro tebe. Dárek, který si můžeš naplno užít jen ty sama :) Už sis určitě zvykla na to, že se tak trochu vyžívám v tvorbě videí. Letos to nebude jiné :D Čeká tě další narozeninové video speciálně pro tebe, stáhni si ho tady (Pravé tlačítko myši - uložit odkaz jako). Přeju ti ty nejkrásnější narozeniny, všechno nejlepší co si jen budeš přát a doufám, že i další narozeniny oslavíš na této stránce! :)<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... Next >>

Powered by CuteNews