Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Líbí se mi probouzet vášeň
10.03.16 * 13 názorů
Přečtěte si rozhovor, a zavzpomínejte na rok 2001, kdy Facundo natáčel svou telenovelu Yago, syn jungle. Při této příležitosti, chci popřát všechno nejlepší k dnešním narozeninám, jednomu z mých nejoblíbenějších návštěvníků této stránky. Anavi, všechno nej nej nej. Svůj malý dárek, který tě doufám potěší, si můžeš stáhnout Zde - (Pravé tlačítko myši - uložit odkaz jako). Všichni ostatní, užijte si rozhovor ;)

Hrdina, milenec, herec, saxofonista ochotně stojící tváří v tvář výzvám, které pro něj připravila společnost Telefe, když se stal hlavním protagonistou v telenovele Yago, pasion Morena. Tyto protínající se zapletené linie, se v určitém okamžiku historie rozluští. Vzhledem k tomu kolik propletených uzlů je v nové telenovele Yago, pasion Morena, hlavní hrdinové zjišťují, že láska může propuknout jen mrknutím oka. Při natáčení první série, filmový štáb během 15 dnů obsadil přírodní scenérii Iguazu Falls a Misii Selva, kde se seznámili s místními obyvateli, aby se předešlo nehodám, kde nebezpečí hrozí hlavně kvůli jedovatým tvorům.

Tato postava mi umožňuje snít o krásných věcech, protože tato role je velmi odlišná od všech ostatních, které jsem hrál předtím. My herci, cítíme velmi důležitou vnitřní výzvu, když nám předloží projekt takové úrovně.

Kolik epizod se bude natáčet v džungli?

Nevím přesně, ale dost, potom bude příběh pokračovat ve městě. Chtěl bych říct, že místní obyvatelé se účastnili jako kompars, a kdykoli jsme mohli počítat s podporou sekretariátu cestovního ruchu v Misijích, která nám poskytla všechno co jsme potřebovali.

Jak by jste popsal svou postavu?

Yago - člověk který zoufale hledá své kořeny. Za tímto účelem jde z džungle do Buenos Aires. Především chci říci, že jsem cítil absolutní podporu režiséra Jorge Palazza, báječný člověk, který dokonce odložil vlastní líbánky, aby mohl kontrolovat naší práci během natáčení.

Vždycky jste říkal, že příroda vás láká. Jak jste se cítil v Misii Selva?

Úžasně! Byl jsem fascinován místem, kde jsem pracoval, a mohu potvrdit, že jsem se podílel na úžasném experimentu.

Cítíte se jako Tarzan v džungli?

Yago není Tarzan. Je to místní obyvatel, prostý člověk. Ale i přes svou jednoduchost se hodně hádá s Morenou.

Co jste se od přírody naučil?

Ve skutečnosti, moje pozornost byla věnována hlavně ji. Neznal jsem Selvu! Byl jsem překvapen kolik lidí jsem tam viděl od policie a z armády. Dávali na nás pozor a varovali nás, že až se budeme přesouvat z jednoho místa na druhé, mohli by jsme potkat Yarara nebo nějakého jiného hrozného hada, které mu se říká "Pět minut", když vás uštkne jste po smrtí.

Jak je váš vztah ke Gianelle Neyra?

Jsem si jistý, že je mezi námi chemie, která je od samého počátku velmi důležitá, a což také přispělo k dobrému začátku. Na druhou stranu cítím se uvolněně, protože mi každý den říká, že je šťastná, a kromě toho je velmi příjemná ke všem hercům a ke štábu. Jsme všichni velmi nervózní, ale to je přirozené, protože si uvědomujeme že pracujeme na maximum. Nic neděláme průměrně.

Jaký je váš vztah k fanouškům?

Považuji se za odpovědnou osobu, přátelskou, která se snaží starat o veřejnost těmi nejlepšími schopnostmi. Když jsem požádán o autogram, neodmítnu. Rád lidi doprovázím, obejmu je a poděkuji jim za jejich velkorysost kterou ke mě cítí.

Takže sláva vás nedrží pod tlakem?

Absolutně ne! Nechci žít pod tlakem, jenom kvůli tomu že se objevuji v televizi. Naopak je mi potěšením v ní vystupovat.

Co považujete za profesi ve vašem životě?

Je jich mnoho. Modlím se, aby se mi podařilo udržet stejné nadšení, jako to dnešní, a aby ho bylo dost na celý život.

Jste šťastný člověk?

Navzdory tomu, že jsem mladý, vím jaké to je trpět a cítit se špatně. Takže si nemůžu stěžovat. Mám jen slova vděčnosti k Bohu.A zase ta Aconcagua...
05.03.16 * 15 názorů
V neděli 28. února Facundo po dvou měsících ukončil své představení "En El Aire". Ale jak naznačil v dalších plánech, do divadla se opět vrátí. A vrátí se tam již brzy. Tentokrát chce s touto hrou vycestovat do města Mendoza a to 20. března do divadla Independencia.
Co je ale pro něj ještě důležitější, je opětovné dosažení vrcholu Aconcagua! V těchto dnech si naordinoval dvouměsíční trénink, který by ho měl dostat do formy, se kterou by se opět vydal dobýt vrchol této hory. Je již také rozhodnuto o tom, že se letošní rok v televizi neobjeví. Za to hudbě se bude věnovat velmi, jeho CD je skoro připraveno k vydání, které by stále mělo proběhnout za měsíc, tedy v dubnu. Po vydání chce opět cestovat nejen po Argentině ale také vyjet do zahraničí na koncerty.
A že informace o horolezectví jsou pravdivé, nám potvrzují nejnovější fotky z tréninku, který už začal! Hned 1. března Facundo odletěl do Mendozy, odkud se chystá již potřetí dobýt vrchol nejvyšší hory Argentiny Aconcagui. Pořídil si tu oblečení a vybavení potřebné k horolezectví. Je doprovázen dvěma zkušenými horolezci Hermanem Kneetemanem a Tomásem Ceppim. Na fotky pořízené během tréninku se můžete podívat v galerii:Ještě minulý týden se ale Facundo stal tváří další nadace. Tentokrát jde o nadaci s názvem "La Fundación de los Colores". Se zakladatelkou této nadace Nathalii Stevens natočil krátké vzkazy, aby podpořil její myšlenku. Tato nadace podporuje ženy na trhu práce. Její krédo zní: "Se třemi základními barvami (žlutá, červená, modrá) lze vytvořit duhu. Tyto barvy symbolizují inteligenci, vášeň a moudrost, díky kterým můžete dosáhnout úspěchu." Proto ty tři střapce, které Facundo ve videu drží.

A ještě malá odbočka do začátku letošního února, pokud si dobře vzpomínáte, Facu opět zavítal za adrenalinovou zábavou do leteckého klubu "Lobos Fortín". Tuto zábavu ale opět spojil s něčím užitečným. Na krátkém videu podpořil rugbyový tým Jaguares a jisté zdravotní pojištění, nejen pro sportovce, zvané "Assist card".Nakonec malé info o dalším článku. V dubnovém čísle časopisu "Convivimos" se objeví článek a jistě také nový rozhovor, týkající se Facunda. Obaly k tomuto časopisu ale už nafotil teď. Jaká obálka v časopise objeví, není známo. My si zatím můžeme ve fotogalerii prohlédnout tři:

Facundovy nejbližší plány
27.02.16 * 22 názorů
V posledních týdnech Facundo poskytl několik rozhovorů, ze kterých jsme se mohli dozvědět něco o jeho nejbližších plánech. Takže 28. února, tedy dnes, má Facu naplánováno poslední vystoupení své hry "En El Aire". Po skončení v divadle se vrhne opět naplno do hudby. Hudbu zmínil jako hlavní činnost pro další týdny, nevyloučil ale, že se opět do divadla vrátí. Nejspíš po vydání jeho druhého CD, které se plánuje na duben, chce svůj čas rozdělit opět mezi hru "En El Aire" a hudbu se kterou chce opět cestovat po celé své zemi. Také se objevili fámy o tom, že by měl vystoupit v nově připravovaném projektu s názvem "Chris Morena", tyto zprávy ale dementoval. Účastnil by se tohoto projektu rád, ale nebyl nikým osloven, proto se možná rozhodl věnovat se nejvíc své hudbě.

A že na svém CD pracuje opravdu každým dnem, nám potvrzují další fotky z nahrávacího studia, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii:Během tohoto týdne, jsem vás už jednou možná potěšila přeloženým rozhovorem. Není to ale jediný. Pro dnešek jsem přeložila další, který poskytl časopisu "La Nacion" v lednu letošního roku. Rozhovor s názvem - "Chtěl jsem být hercem, saxofonistou a dobrodruhem" můžete číst zde.

Dneska jistě také potěším i fanoušky seriálu "Padre Coraje". Stanice El Trece zveřejnila na svém účtu youtube dvě "nové" upoutávky na tuto telenovelu:

A nakonec další fotečka z Facundova rodinného alba, opět je na fotce zvěčněn jeho pejsek Negra s Facundovým oblíbeným nápojem maté:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 Next >>

Powered by CuteNews