Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo na dovolené
13.02.16 * 12 názorů
Podle Facundova instagramu to vypadá, že si s rodinou začátkem tohoto týdne vyrazil na další kratší dovolenou k moři. Na svůj instagram přidal pár fotek své ženy na koni a jeho oblíbený západ slunce s ohněm. Nějaký fanoušek ho poté také zvěčnil na koni, na kterém se prohání podél moře:Facundo ale stále hraje od čtvrtka do neděle v divadle s hrou "En El Aire". Mám pro vás nové fotky z představení, které se odherálo 7. 2. Jsou od fotografky Shei Magid, sám Facundo byl jimi tak nadšený, že fotografce sám pogratuloval na jejím twitteru. Prý na nich zachytila pravou podstatu jeho hry. Poznáte je podle podpisu v pravém dolním rohu "Ph: Shei Magid":Stále také pracuje na svém druhém albu, potvrzuje to další vtipná fotka z nahrávacího studia, kde je spolu s Chinem Asencionem, se kterým na CD spolupracuje. Nejen tato fotka to ale potvrzuje, Chino na svůj twitter nahrál krátkou ukázku jedné z písniček na které pracuje a která se jmenuje "Tu y Yo". Jestli jde o nahrávku, která se objeví na jejich CD můžeme ale jen hádat. Poslechněte si to sami zde.Tento týden, 12. února udělal Facu další telefonický rozhovor pro rádio "El Mundo AM 1070". V tomto kratším rozhovoru šlo hlavně o představení "En El Aire" ale také padlo nějaké slovo o jeho rodině. Zdůraznil, že už v životě nemůže být se svou rodinou šťastnější. Rozhovor si můžete pustit zde.

Když se vrátíme ještě do minulého týdne, tak minulou sobotu, tedy 6. února byl Facundo pozván do dalšího rádia. Tu čest mělo tentokrát rádio "Ciudad Radio AM 1110". První část rozhovoru se točila hlavně okolo divadelní hry "En El Aire" - Facu mluvil o tom, jak po návratu z Nepálu v roce 2012 cítil potřebu pracovat zase v divadle. Mluvil také o lidech, kteří mají podíl na jeho úspěchu. Druhá část rozhovoru se točila okolo Facunda a hudby, a to hlavně okolo jeho debutového alba "Salir a Tocar". Zmínil ale také jeho nové CD, na kterém pracuje s hudebníkem Chinem Asencionem, se kterým se prý velmi dobře pracuje. Také zavzpomínal na své televizní začátky a to hlavně na seriál Chiquititas. V polovině rozhovoru také zazněla písnička od Facunda a kapely "The blue ligh orchestra" - Creep. Rozhovor si můžete pustit zde. Ve fotogalerii se potom můžete podívat na fotky ze studia:

Doplnění nových fotek a další rozhovory
06.02.16 * 15 názorů
Minulý týden se k nám ve velkém počtu dostávali nové fotky z různých časopisů. Tento týden, jsem doplnila zbylé fotky, které se objevili až tento týden. Začneme časopisem "RevistaNueva", z tohoto časopisu jsme měli jen obálku. Teď si můžete prohlédnout další tři fotky včetně jedné, která pochází z nedávného focení na nejrušnější ulici Buenos Aires "Avenida Corrientes":Úplně nové fotky máme z časopisu "Para Ti", ke kterému Facundo nafotil skvělý set se saxofonem, s největší pravděpodobností focení probíhalo v divadle:A samozřejmě nesmím zapomenout na časopis Clarin. Minulý týden jsem vám slíbila překlad rozhovoru s názvem "Terapie Abadi". Facu pro tento časopis dělal rozhovor se známým psychiatrem - Josém Eduardem Abadim. Tentokrát je to překlad česko - slovenský. Za velkou pomoc vděčím skvělé Anavi!!! Číst můžete zde.

Pamatuje na film, který Facundo natáčel v listopadu minulého roku? Film se jmenoval "Adios querido Pep" a Facundo tu měl jen epizodní roli. Konečně se k nám tedy dostal nějaký materiál! V čase 3 minuty a 10 sekund, se můžete podívat na Facundův rozhovor a pár scén z natáčení tohoto filmu:Tento týden už byl Facundo opět aktivní v rozhovorech, jak pro televizi tak pro rádio. V pondělí 1. února, se vysílal další živý rozhovor, tentokrát pro TV Cronica, opět to byl rozhovor přímo z divadla Tabaris. Tématem hovoru nemohlo být nic jiného, než divadelní hra "En Al Aire". Rozhovor si můžete pustit na youtube. Ve fotogalerii najdete dvě fotky s moderátorkou:

Ve čtvrtek 4. února, se Facundo objevil pro změnu v dalším rádiu, tentokrát to bylo rádio Metro 95.1. Byl to celkem dlouhý rozhovor, který trval 42 minut a Facundo tu byl opět osobně, nebyl to telefonický rozhovor. Nahrávka se opět objevila na youtube, fotky z rádia si prohlédněte v galerii:

Že Facundo dělá také něco jiného, než že se věnuje svému divadelnímu představení, nám potvrdil novou fotkou na svém twitteru. Poslal do světa další důkaz, že stále pracuje na svém druhém albu spolu s Chinem Asencionem:Nakonec něco velmi vtipného z Facundova instagramu. Sdílel fotku, pravděpodobně z nějaké své cesty, kde je se svou manželkou Mariou a zvířátkem, které se chtělo hrozně vyfotit... :D

Rozhovory, rozhovory a zase rozhovory
30.01.16 * 22 názorů
Pokud se v minulých týdnech roztrhl pytel s novými rozhovory, tento týden se roztrhl ještě mnohem větší. Facu se svým představením "En El Aire" slaví úspěch za úspěchem, je tedy jasné, že je pro novináře velkým lákadlem.
Ale ještě předtím než se pustíme do nových rozhovorů a nových fotek, mám tu pro vás nejnovější fotky z představení EEA. Konečně máme možnost si také prohlédnout profesionálně focené fotky od fotografky - Yaniny Spinazzoli. Ve fotogalerii jich je hned 56, a poznáte je právě díky tomuto označení "ph Yanina Spinazzolla":Po svých představeních se Facundo stále fotí s obrovskou spoustou fanoušků a fanynek. Na youtube se objevili dvě velmi milé videa s jeho obdivovatelkou Marií, která měla to štěstí potkat ho po jednom z představení:

A teď už k rozhovorům. První z rozhovorů vyšel začátkem týdne v časopise "Clarin". A hned první rozhovor týdne, byl něčím speciální. Facunda zpovídal známý psychiatr a psycholog - Jose Eduardo Abadi. Tento rozhovor sahal hlavně do Facundovi minulosti, kdy vzpomínal na svou nemoc, na nejlepšího kamaráda, který podlehl rakovině, a samozřejmě i na začátky Facundovi kariéry. Rozhovor se jmenuje "Terapie Abadi", v příští aktuálce vám slibuji překlad, tohoto zajímavého rozhovoru. Prozatím se můžete podívat na nové fotky, které vyšli k tomuto rozhovoru a také na naskenovaný rozhovor:Další z rozhovorů poskytl pro internetové vydání časopisu "La Razon". Pro tento časopis to byl jen krátký rozhovor, hlavně o odchodu ze seriálu "Farsantes".Pro další dva časopisy, na jejichž obálky se Facu nechal nafotit, je trefně nazvaný časopis "Clase" a časopis "Revistanueva". Z těchto časopisů máme prozatím jen obálky:A tento týden poslední časopis, je internetové vydání deníku "Apertura.com" kam Facundo poskytl další rozsáhlý rozhovor, a také nafotil úžasné nové fotky, které najdete v galerii:Dále přejdeme na televizní rozhovory. Ve středu 27. ledna, byl Facu pozvaný do pořadu "Intrusos". Rozhovor se vysílal živě na internetu, a jeho natáčení probíhalo v místě Facundova bydliště tedy v Tigre. Rozhovor prozatím nemáme, ale můžete se podívat na fotky z natáčení:29. ledna byl Facu hostem dalšího rádia, rádia Nacional. Tentokrát to byla návštěva osobní. Rozhovor si můžete přehrát na youtube a fotky z návštěvy prohlédnout v galerii:

Se všemi rozhovory, návštěvami televizních pořadů a rádií, ještě stíhá být aktivní na svém twitteru. Pamatuje na minulý týden, kdy se rozhodl uveřejnit tvůj tvůrčí proces jeho kreseb? Ještě o jeden dodatek se s námi rozhodl podělit tento týden:Taktéž sdílel něco na nalákání na jeho představení "En El Aire". Již několik dní sdílí fotky kde nám ukazuje místo, které pro nás rezervoval na jeho hru:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 Next >>

Powered by CuteNews