Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Hudba se vrací
16.09.17 * 8 názorů
Dneska po dlouhé době začneme hudebními počiny. Alespoň jedné takové hudební akcičky se Facundo zúčastnil minulou sobotu 9. září. Objevil se na zkoušce hudební skupiny Los Ratones Paranoicos. Zakladatelem této skupiny je zpěvák Juanse, který s Facundem spolupracoval na posledním albu a nazpívali spolu písničku Hembra. Jestli se tady Facundo podílel na nějaké písničce, nebo se přišel jen přátelsky podívat, to se zatím neví. Ale fotky z této návštěvy existují:A hned mám další dobrou zprávu, co se hudby týče. Facundo opět vyráží na koncertní pódia se svou kapelou The blue light orchestra, oznámen je další společný koncert, který se uskuteční 6.10. 2017 v Estadio Luna Parku. Pokud informace nelžou, budou dělat předskokany britské skupině UB40.

A co se dělo tento týden? Facu byl aktivní opět v pomoci pro nadaci Fundaleu. Ve středu 13. září se uskutečnila inaugurace kampaně "El Abrazo Solidario del Campo Argentino".
Náplní této kampaně je prodávání sklizených plodin (pšenice, ječmene). Tyto plodiny se ukládají ve velkých růžových pytlech, můžete se toho všimnout i na fotkách. Organizátoři vybrali růžovou barvu, protože je to barva spojená s léčbou rakoviny. Samozřejmě část peněz z tohoto prodeje půjde na léčbu rakoviny krve. Facundo jako velvyslanec Fundaleu na této akci samozřejmě nesměl chybět:A přátelský pozdrav nakonec. Pro fanoušky Facunda a Natalie Oreiro opět skvělá nová fotka z jejich setkání z tohoto pátku. Žádné bližší informace k této fotce nejsou známy. Jen setkání dvou blízkých přátel:

Další výzva - Rodinné lezení na Lanin
12.09.17 * 13 názorů
Jsem tu se slíbeným rozhovorem, který Facundo s Mariou poskytli během své dovolené v Cerro Chapelco časopisu Gente. Společně prozradí jak společně tráví takovou dovolenou, ale rozpovídají se i o dětech.
Chci tento rozhovor věnovat dnešní oslavenkyni a věrnému návštěvníkovi této stránky - Majce. Všechno nejlepší! :) Za snadnější překlad tohoto rozhovoru děkuji Ance z polského blogu.

Další výzva – Rodinné lezení na Lanin

Facundo a Maria vzali své děti, Indiu, Yaca a Mora do San Martin de Andes. Strávili zde týden a jezdili spolu v krásné přírodě na lyžích a snowboardu.
Bude těžké pořídit nějaké fotky celé rodiny. Protože například teď je v čele skupiny Yaco, který se vydal nejtěžší cestou v Cerro Chapelco, která je na mapě označená červenou barvou.

Maria: On tak miluje rychlost, že ho táta nechává jet první.

Skupinku uzavírá Maria a Moro. Trasa vede po mimořádné krásné oblasti – mezi zasněženými buky a borovými lesy, v nadmořské výšce téměř dva tisíce metrů nad mořem. Ze shora se dívá Lanin, jako by čekal na přicházející výletníky.
Jako obvykle v zimě Facundo Arana a jeho rodina (Maria, India, Yaco a Moro) přijeli do San Martin de los Andes na několik dní, aby si užili lyžování. Jak vypadá jejich den? Začíná brzy ráno.

Maria: V 7:30 jsme už vzhůru. Chceme plně využít čas. Náš den vypadá normálně, ale s některými výjimkami.

Facundo: Přizpůsobujeme se rytmu dětí. Nechť je všechno náhoda. Naším cílem je strávit pěkný čas s rodinou.

Kde je u rodičů hranice mezi nadšením s prožitého dobrodružství a zabránění nebezpečí?

Maria: Facu jim to definuje velmi dobře a oni to chápou. Je nezbytné, aby se minimalizovalo riziko. Líbí se mi jak se na horách chlapci starají o svoji sestru. Užijeme si spoustu legrace, když vyrážíme všichni společně do hor.

Facundo: Pokud je přitahuje náročná cesta, pak bychom je měli doprovázet. Je jasné, že nestanovují pravidla. Vědí, že je skvělé, že můžeme všichni společně dělat takové věci. A to se stane tak přirozeně. Budou si to pamatovat na celý život.

Co by jste dělali, kdyby jste sem měli vyrazit s „bohémským dítětem“, které by si v na takovém místě raději četlo knihu než lezlo na hory?

Maria: Já nevím, jestli je bohém, ale například Moro je ochoten vzdát se lyžování pro koupel s masáží.

Facundo: Pokud ano, pak si sednu vedle něj. Je skvělé mít možnost vychutnat si četbu na takovém místě. Ale určitě bych se ho snažil přesvědčit, aby také zkusil lyžovat a nepromarnil příležitost.

Ve svém projevu jsou si Maria a Facundo jisti, že jsou ze stejného těsta. Důkazem toho je, složitá situace, kterou si prošli společně. Vraťme se do dubna roku 2012. Herec trpěl plicním edémem, když se snažil vylézt na Everest. O čtyři roky později se vrátil do Himalájí a postavil se na vrchol nejvyšší hory světa. Jak to přijala jeho manželka?

Maria: Byla jsem nadšená. Ukázalo mi to, že je Facu zodpovědný. Že nedělá nic bez důkladné analýzy situace. Když poprvé přišel na Everest byl velmi klidný, protože věděl, že jde s lidmi, kteří znají tuto oblast a rozumějí otázkám. To je minimalizace rizika.

Povzbuzujete děti, aby lezli na hory?

Facundo: Nikdo nemusí lézt na Everest. V loňském roce jsme vylezli třeba na Tronador.

Maria: V určitém bodě, v polovině cesty jeden z chlapců trochu zazmatkoval. Facu si s ním potom promluvil, vzal ho na záda a po několika minutách všechno zlé pominulo.

Další cíl?

Facundo: Spolu s dětmi půjdeme šplhat na Lanin. V naší zemi existuje spousta skvělých míst k realizaci těchto plánů.

Maria: Ale je třeba ještě trochu počkat, aby si to děti mohly užít.

Facundo využil pětidenní přestávky v divadelní hře Madisonské mosty, které se hrají v Paseo La Plaza s Araceli Gonzalez a odjel na jih.

Facundo: Naštěstí si to můžu dovolit, tak abych zajistil svou práci a abych co nejvíce času trávil s rodinou, to miluji ze všeho nejvíc.

Herec přísahá, že žije ve svém vlastním světě, daleko od jakýkoliv sporů, které se točí kolem jeho kolegů.

Facundo: Upřímně řečeno, nechci ztrácet čas se spory. Když se objeví problém začnu ho řešit. Ale já se dívám do budoucnosti. Můj život pokračuje.

Facundo upřesňuje, že navzdory konfliktu, který měl s Griseldou Siciliani ve Farsantes v roce 2013 má pro ni dveře stále otevřené.

Facundo: Byl bych pěkný bastard, kdybych tvrdil, že to bylo z toho důvodu, že jsem po celou dobu nepracoval s Adrianem Suarem. Bylo by to vůči němu nespravedlivé. Nikdo to neví, ale několik dní před objevením tohoto tématu, jsem byl v Pol-ce a mluvili jsme o nových projektech. Mám budoucnost v této společnosti.

A Maria? Pokračuje ve spolupráci s agenturou Leandro Rud, účastní se reklamních kampaní a výstav, a vrátila se ke svému starému koníčku ze studia na Fakultě výtvarného umění?

Maria: Zabývám se výrobou keramiky, malířstvím, sochařstvím, zámečnictvím, ale samozřejmě moje hlavní činnost je rodina. Pracovala jsem po mnoho let a vím, co mám ráda. Nyní jsem si vybrala takovýhle život.

Facundo, nebojíte se zmizet z televize? Ostatní herci jsou znepokojeni.

Facundo: Tato fáze už uplynula. Je to už minulost. Měl jsem štěstí, že jsem ve své době udělal hodně pro televizi. Nyní se mohu vypořádat se svými projekty. Hrát v divadle a využívat výkon mého skvělého týmu. Brzy bude premiéra filmu Adiós querido Pep. Řeknu to: moje umělecké ambice jsou více než spokojené.

A vy Mario? Také jste dosáhla harmonie mezi prací a rodinou nebo dokonce to má něco společného?

Maria: Celý život jsem pracovala v televizi. Já vím, co chci, co se mi líbí a co ne. Když budu myslet na hlas řeknu, že bych někdy chtěla pracovat s Facu. Dělat něco společně, i něco velmi malého…Radši něco hereckého, protože zpěv pro mě není.

Díky všem činnostem máte ještě čas pro sebe?

Maria: Chapelco je možnost jištění dětí ve všem bodech denní péče. Mají velkou péči, aktivity a dobré jídlo.

Měl jsem na mysli spíše to, jestli neuvažuje to rozšíření rodiny?

Maria: Já nevím, jaké to bude, až bude hnízdo opuštěné. Když se děti začnou „rozlétat“. Dnes je nám dobře, tak jak to je. A kromě toho, pokud chcete lézt na Lanin, nemůžete mít více dětí!Další úspěch v divadle
09.09.17 * 16 názorů
Z nedávného gala večera Fundaleu, opět ke každodenním povinnostem Facunda. I když povinnosti jsou to v jeho případě určitě milé. Opět vám přináším zprávy z divadla. Samozřejmě bude řeč o divadelní hře Madisonské mosty.
Hlavní představitelé této hry, tedy Facundo a Araceli Gonzalez podepsali tento čtvrtek smlouvu na další představení této hry, které se odehrají v Mar del Plata v lednu příštího roku. Hra má takový úspěch, že se všichni shodli na tom, že s ní můžou vyjet dokonce mimo hlavní město Buenos Aires. A značí to tedy to, že minimálně ještě do dalšího kalendářního roku se Facu bude věnovat divadlu:A ještě jednou do oblasti Cerro Chapelco. Tedy přesněji, ještě se vrátíme k fotkám z nedávné rodinné dovolené Facunda. Objevili se další skvělé fotky a to hlavně dětí hrající si se psi. Z této dovolené také vyšel v časopisu Gente nový rozhovor, a to jak s Facundem tak Mariou. Na překladu se usilovně pracuje. Myslím, že Vám můžu slíbit, že se tady objeví ještě před nedělní aktuálkou:Nové fotky se objevili ještě také z minulého týdne z televizního programu MorfiTelefe. Kde Facu po delší době zazpíval se svou skupinou The blue light orchestra:A něco vtipného z instagramu. Maria nachytaná při "podvádění" v autě. S kým se tam vyskytuje na to už se podívejte. Facu to vtipně komentuje:Facundo: Nachytal jsem tě! Jak mě můžeš takhle podvádět? Tohle děláš v autě s ostatními?...Kathmandu ven z auta!!!<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... Next >>

Powered by CuteNews