Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Izrael - 6. den
24.10.15 * 17 názorů
Dneska to nemůže být o ničem jiném, než o druhém koncertu který se opravdu odehrál 22. října tak jak bylo plánováno. Na fotky jsme si museli počkat o trochu déle, ale za to jich hned máme celou hromadu! Ve fotogalerii najdete neuvěřitelných 589 fotek ze včerejšího vystoupení ale hlavně z následného focení s fanoušky jako tomu bylo u prvního koncertu.



Pokud jde o videa dostali se k nám prozatím celkem 4 videa. Tři videa z vystoupení a jeden pozdrav pro fanouška.









Druhý koncert nejen že se konal tak jak měl, a i přes Facundovo nachlazení to všechno dopadlo skvěle. Sám Facu o tomto koncertu psal velmi hezky také na svém twitteru:

"Druhý koncert byl nezapomenutelný. Je to neuvěřitelné !! Cítil jsem se jako doma, i když jsem hrál v jiné části světa, je to úžasné !!! Jsem velmi rádi !! Nemám slov vděčnosti ke všem lidem, kteří nás přivítali s otevřenou náručí v těchto těžkých časech. # Shalom Izrael"

Ještě se také vrátíme k prvnímu koncertu. I z prvního koncertu se totiž ještě něco objevilo. A to 11. minutový záznam dvou písniček - Guilty a Everybody Hurts.



Dnes už si Facundo s Mariou opět nenechali ujít další poznávání Izraele. Tentokrát se vydali na večeři do "Hotel & Spa Herods" nacházející se u Mrtvého moře. Jedná se o nově vystavený hotel přímo na břehu Mrtvého moře z jedné strany, a na úpatích Idumejských hor ze strany druhé. Ve fotogalerii jsou prozatím dvě fotky.



A nakonec jedna dnešní fotka přímo z Facundova instagramu s přáním "Krásného dne".





Izrael - 5. den
23.10.15 * 15 názorů
Ač jsem dneska čekala s aktuálkou hodně dlouho, informace ohledně druhého koncertu se bohužel neobjevili! Doufejme že důvodem není to že se koncert nekonal! Facundo prý dnes celý den nevycházel se svého hotelu protože je nachlazený a raději zůstal v posteli. Myslím si ale že do večera nabral sílu i na ten druhý a také poslední koncert který tu odehrál! Bližší informace budeme mít samozřejmě hned zítra!

Ale nebude to přes to aktuálka o ničem. Začneme rozhovorem z rádia Non - Stop o kterém jsem vám říkala včera. Facundo s moderátorkou mluvil o jeho dětství, čím chtěl být když byl malý, o jeho minulé návštěvě Izraele a samozřejmě o koncertě který se odehrál včera. Ke konci rozhovoru také prohlásil že by bylo v pořádku kdyby zemřel na pódiu, protože tato práce je jeho osud a on miluje žít takový život jaký teď žije. Celý rozhovor se vedl v angličtině jen na konci řekl Facu pár vět ve španělštině.



Dále tu mám samozřejmě spoustu materiálu ze včerejšího koncertu. Začneme videi. Hned to první má 19 minut a je to sestřih téměř všech písniček které večer zazněli, opět do programu zařadil písničku "Do you love me" a samozřejmě k této písničce neodmyslitelně patří jeho pověstný taneček.



Další video je proslov kde zmínil samozřejmě Naty Oreiro která s ním v Izraeli byla před 15 lety a také svoji kamarádku a kolegyni Rominu Yan. Na její počest včera zazpíval písničku kterou s ní zpíval před lety jako duet - Loco Por ti. Tato písnička se k nám bohužel ale ještě nedostala.



Samozřejmě i další videa z fanouškovského setkání které se konalo včera po koncertě. Přišlo na něj kolem 50 fanynek kde s Facundem hodinu pobyli. Druhé video je zajímavé, jde o jednu fanynku která vystoupila úplně na konci tohoto setkání. Měla pro Facunda připravený ručně psaný projev který mu přede všemi přečetla, Facunda to dojalo k slzám.





Už dnes mám pro vás fotky od profesionálního fotografa + nějaké fanouškovké z tohoto koncertu. Celkem to dělá 158 fotek. V novém albu najdete dalších 47 fotek tentokrát Facu s fanoušky. Fotky focené během celého pobytu v Izraeli a samozřejmě i ze setkání s fanoušky po prvním koncertu.





A jedno očité svědectví jedné fanynky která byla na prvním koncertě, nakonec.

Ahoj všichni!
Včera jsem byla na koncertě. Facu byl ohromující - jako zpěvák, jako hudebník. Vyzařuje z něj velmi silná energie! Tato energie způsobuje, že cítí obrovskou radost. Šla jsem na koncert velmi unavená. Ale to není důležité. Nezáleží na tom, pokud se vám nepodaří se s ním vyfotit. Je důležité vidět, jak to funguje na jevišti. Jeho oči, tvář, jeho pohyby. Musíte to vidět na vlastní oči, ne na internetu, sto se nedá pochopit.




Izrael - 4. den
22.10.15 * 14 názorů
Dnes nastal den D na který jsme samozřejmě všichni čekali, Facundo odehrál svůj první plánovaný koncert v Tel Avivu! A hned první dobrá zpráva na začátek - bylo vyprodáno!!
V této chvíli kdy píšu tyto řádky uplynulo teprve půl hodiny od konce koncertu takže se k nám nedostalo moc fotek ani videí ale nějaké ukázky tu pro vás mám.
Ve fotogalerii si můžete prohlédnout 15 fotek, 4 krátké ukázky z vystoupení a 1 video ze setkání s fanoušky po koncertu. Ovšem už teď mi je jasné že materiálu v dalších dnech bude určitě hodně, protože i když si Facundo stěžoval na chrapot a to údajně kvůli všudypřítomných klimatizacím, odehrál vystoupení v naprosté pohodě! Bohužel nakonec to bylo bez podpory své skupiny "The blue light orchestra" tak jak bylo psáno na plakátech takže vystoupení odehrál s náhradní skupinou se kterou také zkoušel před několika dny. I přes to všechno, jak se přesvědčíte v jedné ukázce, neměl problém improvizovat, nezazněli totiž jen písničky z jeho debutového alba "Salir a Tocar" ale také věnoval jednu písničku své zesnulé kolegyni Romině Yan, co to bylo za písničku to jistě všichni tušíte - Loco por ti.













Ještě před dnešním koncertem Facu navštívil další rádio. Tentokrát rádio Non-Stop 103 FM. Poskytl zde rozhlasové novinářce Iris Cole rozsáhlý rozhovor který prozatím ještě není k dispozici. Zatím jen krátký pozdrav Iris s asistencí Facunda :D
Ve fotogalerii potom najdete 7 fotek ze studia a následné focení s fanoušky při odchodu.





Samozřejmě mám tu ještě věci z předešlých dní které se k nám nedostali hned. Hned ta první je z návštěvy Jeruzaléma, kromě již včera zmíněné návštěvy ministryně, hotelu "King David" a prohlídky města, Facundo s Mariou navštívili muzeum s názvem "Friends of Zion" věnované památce Židů a lidem z celého světa kteří pomáhali tento národ ukrýt před pronásledováním.
Facu s Mariou v muzeu strávili asi půl hodiny a prohlédli si tam všechny shromážděné exponáty a také ohromující multimediální prezentace připravené pomocí těch nejmodernějších technologií. Facu poděkoval také hostitelům muzea a zdůraznil že toto místo - nacházející se v centru Jeruzaléma - učí toleranci mezi lidmi, a je to způsob jak podpořit přátelství a spolupráci mezi různými národy a náboženstvími.





Dále tu mám ještě doplněnou fotogalerii z prohlídky Jeruzaléma, celkem 10 nových fotek. A jeden krátký pozdrav na videu.





Nakonec tu mám fotky z Facundova twitteru, který stále nezapomíná aktualizovat. První fotku kterou uveřejnil je s dobrou kamarádkou Sari Shine, novinářkou se kterou se zná Facundo dlouhá léta. Další fotka je pohled na město Jeruzalém a poslední je fotka focená z hotelu s komentářem od Facunda kterým přeje - Dobrý den.





<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 ... 144 ... 146 ... 148 Next >>

Powered by CuteNews