Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Izrael - 8. den
25.10.15 * 22 názorů
Je tu konec týdne, konec Facundova pobytu v Izraeli. Facu s Mariou jsou v tuto chvíli určitě v letadle, na cestě domů za svými třemi dětmi.
Já bych naposledy ráda shrnula celý týden, co Facundo v této zemi stihl udělat kromě dvou plánovaných koncertů. Díky sociálním sítím jsme měli možnost téměř vše prožívat v reálném čase, a na této stránce vám to bylo servírováno co možná nejdříve. Izraelští fanoušci, nebo spíše fanynky podle očekávání Facunda přijali více než dobře, bylo to poznat již při vystoupení z auta, když dojel ke svému hotelu. Stejně tak hezky se o něj postarali jeho hostitelé, kteří mu zajistili ten nejlepší hotel v Tel Avivu, schůzky se známými lidmi, v čele s ministryní kultury a sportu Izraele. Taktéž večeřel v těch nejlepších restauracích, navštívil dvě rádia které má v oblibě i doma v Argentině, setkal se se starými známými které neviděl od poslední návštěvy Izraele tedy 15 let.
Středeční i čtvrteční koncert dopadl nad míru dobře i když Facundo nebyl zcela ve své kůži a kvůli všudypřítomným klimatizacích nastydl. Nakonec nehrál ani se svou kapelou "The Blue light orchestra" jak bylo původně plánováno ale nerozhodilo to ani jeho ani fanynky které samozřejmě čekali hlavně na něj. Důkazem nám bylo téměř 600 fotek z focení po druhém koncertě! A také jeden zcela vyprodaný koncert!
S Mariou si nakonec užili i trochu té kultury kterou Izrael bezpochyby nabízí, zavítali do hlavního města Jeruzalém, kde navštívili židovské muzeum, prošli si tu i staré uličky a nakoupili si na místních trzích. Vyrazili i k Mrtvému moři, které by si Facu býval jistě užil víc kdyby byl zcela zdraví ale i tak si myslím že si užíval každou minutu v této zemi, tak jak to bylo znát na každé jedné fotce a na každém videu.

Jako rozloučení nám Facu na svůj instagram nahrál pětivteřinové video s jediným členem své kapely Dizzym. Nejspíš takto mile dnes probíhala i cesta na letiště:Nathaniel Bensabat, osobní fotograf který byl Facundovi a Marii celou dobu k dispozici se dnes velmi pěkně vyjádřil o obou:

"Řeknu jednu věc. Potkal jsem mnoho lidí na světě, herců, zpěváků a umělců. Ale nikdy jsem nepotkal nikoho, jako Facundo Arana. Jedná se o velmi zvláštního a jedinečného člověka. Úžasný, srdce ze zlata, skromný člověk a velmi dobrý člověk !!!!"

"Mary je požehnáním pro Facunda! Je to žena s dobrým srdcem a je to dobrý člověk!!!"

Tímto nám tento skvělý týden, nabitý novinkami, novými fotkami, videi a dalšími informacemi z Facundova světa končí. Já bych strašně ráda poděkovala čtyřem lidem kteří u toho celou dobu byli takřka online a nevynechali ani jednu aktuálku aby ji patřičně okomentovali a to ne jednou. Takže děkuju ti Anavi, Majko, Soňi a Petro. Vážím si všech komentářů které jste mi napsaly :)

Těším se na vás příští neděli u obvyklé aktuálky :)Izrael - 7. den
24.10.15 * 8 názorů
Máme tu 7. den, tedy předposlední den Facundova pobytu v Izraeli.
Dnešní den pro něj byl jistě výjimečný stejně tak, jako každý den v této zemi. Určitě jste si všimli že fanynky mu často nosí nějaké dárky, nejinak tomu bylo i tady. Na fotkách ze čtvrtečního koncertu jsme se o tom přesvědčili. Jedna fanynka ale byla dnes o trochu originálnější než všechny ostatní. Nechala pro Facunda vyrobit speciální dort se vzorem saxofonu a samozřejmě s věnováním.Facu byl také opět aktivní na svém instagramu a twitteru. Sdílel fotku zapadajícího slunce s komentářem:

"Tak blízko...tak daleko, díváme se na stejné moře!!! Středozemí, Sicílie, Itálie, Řecko, Španělsko..."Zítra, tedy v neděli se Facundo s Mariou chystají domů. Proto dnes přijali pozvání na skleničku vína od svých hostitelů na rozloučenou.A samozřejmě videím z koncertů ještě určitě není konec, objevilo se další. Z druhého koncertu hned 24. minutový záznam.

Izrael - 6. den
24.10.15 * 17 názorů
Dneska to nemůže být o ničem jiném, než o druhém koncertu který se opravdu odehrál 22. října tak jak bylo plánováno. Na fotky jsme si museli počkat o trochu déle, ale za to jich hned máme celou hromadu! Ve fotogalerii najdete neuvěřitelných 589 fotek ze včerejšího vystoupení ale hlavně z následného focení s fanoušky jako tomu bylo u prvního koncertu.Pokud jde o videa dostali se k nám prozatím celkem 4 videa. Tři videa z vystoupení a jeden pozdrav pro fanouška.

Druhý koncert nejen že se konal tak jak měl, a i přes Facundovo nachlazení to všechno dopadlo skvěle. Sám Facu o tomto koncertu psal velmi hezky také na svém twitteru:

"Druhý koncert byl nezapomenutelný. Je to neuvěřitelné !! Cítil jsem se jako doma, i když jsem hrál v jiné části světa, je to úžasné !!! Jsem velmi rádi !! Nemám slov vděčnosti ke všem lidem, kteří nás přivítali s otevřenou náručí v těchto těžkých časech. # Shalom Izrael"

Ještě se také vrátíme k prvnímu koncertu. I z prvního koncertu se totiž ještě něco objevilo. A to 11. minutový záznam dvou písniček - Guilty a Everybody Hurts.Dnes už si Facundo s Mariou opět nenechali ujít další poznávání Izraele. Tentokrát se vydali na večeři do "Hotel & Spa Herods" nacházející se u Mrtvého moře. Jedná se o nově vystavený hotel přímo na břehu Mrtvého moře z jedné strany, a na úpatích Idumejských hor ze strany druhé. Ve fotogalerii jsou prozatím dvě fotky.A nakonec jedna dnešní fotka přímo z Facundova instagramu s přáním "Krásného dne".

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... Next >>

Powered by CuteNews