Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo dobyl vrchol!
12.03.16 * 19 názorů
Je to neuvěřitelné, ale Facundo se svým doprovodem dosáhl 10. března 2016 vrcholu hory Aconcagua!Je to velmi překvapivé, protože ještě minulý týden se mluvilo o tom, že v těchto horách probíhá prozatím jen trénink, postupovali rychleji než si mysleli. Například ještě minulou středu Facundo se svým doprovodem dosáhl výškového tábora Plaza de Mulas, který se nachází ve 4 200 m. n. m. Nelze než gratulovat, Facundo tuto horu dobyl i potřetí! Jeho horolezecké sny tím ale rozhodně nekončí, pro jeden internetový portál se vyjádřil jasně o tom, že má vyšší cíle: "Vrátil jsem se na Aconcaguu, abych trénoval. Chci se ještě jednou pokusit vylézt na Mount Everest, protože pro mě je to nedokončená záležitost."
Doplnila jsem tedy další fotky z výstupu, většinou jsou to fotky právě z výškového tábora Plaza de Mulas. Mezi fotkami najdete také fotku barevného střapce, což jak už víme z minulého týdne, je symbol Nadace de los Colores, která podporuje ženy na trhu práce. Facundo si je vzal s sebou na tuto cestu, a dál tak tuto nadaci podporuje. Také tam najdete fotky přímo z vrcholu hory, kde Facu hrdě drží vlajku pojišťovny Assist Card, které nedávno také udělal reklamu. Jak je vidět pro něj to reklamními spoty nekončí, každá věc do které se pustí věří a podporuje je ji:V polovině tohoto týdne vyšel další časopis s Facundom na titulce! Tentokrát jde o časopis Random, ve kterém se samozřejmě objevil nový rozhovor, ale také krásné nové fotky. Všechny si můžete prohlédnout v galerii. Přeložený rozhovor pro vás chystám příští týden:Objevil se také rozhovor, který ale Facundo dělal už v lednu letošního roku s Tatianou Scharipo v divadle Tabaris. Rozhovor byl natočen pro pořad "Te lo digo en serie". Známé osobnosti tady mluví o svých nejoblíbenějších seriálech. Facundo zmínil tři americké seriály: The Walking Dead, Lie to me a Breaking bad.Minulý týden se na internetu objevil spot ke zdravotnímu pojištění Assist card, kde se Facundo objevuje s rugbyovým týmem Jaguares. Tento týden se objevili ještě další tři spoty:

Líbí se mi probouzet vášeň
10.03.16 * 13 názorů
Přečtěte si rozhovor, a zavzpomínejte na rok 2001, kdy Facundo natáčel svou telenovelu Yago, syn jungle. Při této příležitosti, chci popřát všechno nejlepší k dnešním narozeninám, jednomu z mých nejoblíbenějších návštěvníků této stránky. Anavi, všechno nej nej nej. Svůj malý dárek, který tě doufám potěší, si můžeš stáhnout Zde - (Pravé tlačítko myši - uložit odkaz jako). Všichni ostatní, užijte si rozhovor ;)

Hrdina, milenec, herec, saxofonista ochotně stojící tváří v tvář výzvám, které pro něj připravila společnost Telefe, když se stal hlavním protagonistou v telenovele Yago, pasion Morena. Tyto protínající se zapletené linie, se v určitém okamžiku historie rozluští. Vzhledem k tomu kolik propletených uzlů je v nové telenovele Yago, pasion Morena, hlavní hrdinové zjišťují, že láska může propuknout jen mrknutím oka. Při natáčení první série, filmový štáb během 15 dnů obsadil přírodní scenérii Iguazu Falls a Misii Selva, kde se seznámili s místními obyvateli, aby se předešlo nehodám, kde nebezpečí hrozí hlavně kvůli jedovatým tvorům.

Tato postava mi umožňuje snít o krásných věcech, protože tato role je velmi odlišná od všech ostatních, které jsem hrál předtím. My herci, cítíme velmi důležitou vnitřní výzvu, když nám předloží projekt takové úrovně.

Kolik epizod se bude natáčet v džungli?

Nevím přesně, ale dost, potom bude příběh pokračovat ve městě. Chtěl bych říct, že místní obyvatelé se účastnili jako kompars, a kdykoli jsme mohli počítat s podporou sekretariátu cestovního ruchu v Misijích, která nám poskytla všechno co jsme potřebovali.

Jak by jste popsal svou postavu?

Yago - člověk který zoufale hledá své kořeny. Za tímto účelem jde z džungle do Buenos Aires. Především chci říci, že jsem cítil absolutní podporu režiséra Jorge Palazza, báječný člověk, který dokonce odložil vlastní líbánky, aby mohl kontrolovat naší práci během natáčení.

Vždycky jste říkal, že příroda vás láká. Jak jste se cítil v Misii Selva?

Úžasně! Byl jsem fascinován místem, kde jsem pracoval, a mohu potvrdit, že jsem se podílel na úžasném experimentu.

Cítíte se jako Tarzan v džungli?

Yago není Tarzan. Je to místní obyvatel, prostý člověk. Ale i přes svou jednoduchost se hodně hádá s Morenou.

Co jste se od přírody naučil?

Ve skutečnosti, moje pozornost byla věnována hlavně ji. Neznal jsem Selvu! Byl jsem překvapen kolik lidí jsem tam viděl od policie a z armády. Dávali na nás pozor a varovali nás, že až se budeme přesouvat z jednoho místa na druhé, mohli by jsme potkat Yarara nebo nějakého jiného hrozného hada, které mu se říká "Pět minut", když vás uštkne jste po smrtí.

Jak je váš vztah ke Gianelle Neyra?

Jsem si jistý, že je mezi námi chemie, která je od samého počátku velmi důležitá, a což také přispělo k dobrému začátku. Na druhou stranu cítím se uvolněně, protože mi každý den říká, že je šťastná, a kromě toho je velmi příjemná ke všem hercům a ke štábu. Jsme všichni velmi nervózní, ale to je přirozené, protože si uvědomujeme že pracujeme na maximum. Nic neděláme průměrně.

Jaký je váš vztah k fanouškům?

Považuji se za odpovědnou osobu, přátelskou, která se snaží starat o veřejnost těmi nejlepšími schopnostmi. Když jsem požádán o autogram, neodmítnu. Rád lidi doprovázím, obejmu je a poděkuji jim za jejich velkorysost kterou ke mě cítí.

Takže sláva vás nedrží pod tlakem?

Absolutně ne! Nechci žít pod tlakem, jenom kvůli tomu že se objevuji v televizi. Naopak je mi potěšením v ní vystupovat.

Co považujete za profesi ve vašem životě?

Je jich mnoho. Modlím se, aby se mi podařilo udržet stejné nadšení, jako to dnešní, a aby ho bylo dost na celý život.

Jste šťastný člověk?

Navzdory tomu, že jsem mladý, vím jaké to je trpět a cítit se špatně. Takže si nemůžu stěžovat. Mám jen slova vděčnosti k Bohu.A zase ta Aconcagua...
05.03.16 * 15 názorů
V neděli 28. února Facundo po dvou měsících ukončil své představení "En El Aire". Ale jak naznačil v dalších plánech, do divadla se opět vrátí. A vrátí se tam již brzy. Tentokrát chce s touto hrou vycestovat do města Mendoza a to 20. března do divadla Independencia.
Co je ale pro něj ještě důležitější, je opětovné dosažení vrcholu Aconcagua! V těchto dnech si naordinoval dvouměsíční trénink, který by ho měl dostat do formy, se kterou by se opět vydal dobýt vrchol této hory. Je již také rozhodnuto o tom, že se letošní rok v televizi neobjeví. Za to hudbě se bude věnovat velmi, jeho CD je skoro připraveno k vydání, které by stále mělo proběhnout za měsíc, tedy v dubnu. Po vydání chce opět cestovat nejen po Argentině ale také vyjet do zahraničí na koncerty.
A že informace o horolezectví jsou pravdivé, nám potvrzují nejnovější fotky z tréninku, který už začal! Hned 1. března Facundo odletěl do Mendozy, odkud se chystá již potřetí dobýt vrchol nejvyšší hory Argentiny Aconcagui. Pořídil si tu oblečení a vybavení potřebné k horolezectví. Je doprovázen dvěma zkušenými horolezci Hermanem Kneetemanem a Tomásem Ceppim. Na fotky pořízené během tréninku se můžete podívat v galerii:Ještě minulý týden se ale Facundo stal tváří další nadace. Tentokrát jde o nadaci s názvem "La Fundación de los Colores". Se zakladatelkou této nadace Nathalii Stevens natočil krátké vzkazy, aby podpořil její myšlenku. Tato nadace podporuje ženy na trhu práce. Její krédo zní: "Se třemi základními barvami (žlutá, červená, modrá) lze vytvořit duhu. Tyto barvy symbolizují inteligenci, vášeň a moudrost, díky kterým můžete dosáhnout úspěchu." Proto ty tři střapce, které Facundo ve videu drží.

A ještě malá odbočka do začátku letošního února, pokud si dobře vzpomínáte, Facu opět zavítal za adrenalinovou zábavou do leteckého klubu "Lobos Fortín". Tuto zábavu ale opět spojil s něčím užitečným. Na krátkém videu podpořil rugbyový tým Jaguares a jisté zdravotní pojištění, nejen pro sportovce, zvané "Assist card".Nakonec malé info o dalším článku. V dubnovém čísle časopisu "Convivimos" se objeví článek a jistě také nový rozhovor, týkající se Facunda. Obaly k tomuto časopisu ale už nafotil teď. Jaká obálka v časopise objeví, není známo. My si zatím můžeme ve fotogalerii prohlédnout tři:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 Next >>

Powered by CuteNews