Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
9 let
04.01.17 * 8 názorů
Vítejte v roce 2017! Ještě než se letos dostanu k první oficiální aktuálce se vším všudy, dovolte mi takovou malou vsuvku, která se bude týkat této stránky. Protože dnes je to přesně 9 let, co se tato stránka zrodila, nejdřív v mé hlavě a potom také s velkou pomocí mé drahé magge na internetu! :)

Letos to nevezmu z mého pohledu ale z pohledu Facunda. Protože dá se říct, rok 2008, kdy tato stránka vznikla byl pro Facunda zásadní. V tomto roce totiž oslavil 36. narozeniny, vedlo se mu v divadle s hrou Codicia, vedlo se mu i v televizi s telenovelou Vidas Robadas. A dokonce se objevil i v další reklamě na Bagovit. Ovšem to nedůležitější přišlo v květnu, narodila se mu dcera India. Sice toho stíhá každý rok spousty, ale na tento rok bude vzpomínat jistě celý svůj život, díky narození prvorozené dcery Indii :) Tak jako i já na tento rok budu vždy 4. ledna každý rok vzpomínat. A uznejte hned první rok a nenudila jsem se ani chvíli! Nejenže jsem vás zásobovala novinkami z tohoto roku ale také jsem doplňovala roky předcházející. To všechno za podpory jediného člověka v komentářích, který je tu se mnou i o 9 let později. Anavi děkuju! Připomeňte si tyto události z roku 2008 v následujících videích:A jelikož je to první aktuálka tohoto roku, dovolte mi vás v tomto roce uvítat slovy samotného Facunda:

"Šťastný Nový rok všem! Ať vám rok 2017 přinese mnoho důvodů k radosti! Šťastný rok 2017! Velké objetí vám všem!"

Krásný Silvestr
31.12.16 * 41 názorů
Máme to tu! Poslední den roku 2016 je tady, a já jsem ráda, že jste se rozhodli i ten poslední den v roce prožít s Facundem a touto stránkou. Jako vždy nejdřív začneme rekapitulací Facundova posledního týdne.
Jak všichni víme Facundo vánoční svátky trávil se svou rodinou na dovolené v letovisku Carilló, odskočil si jen na jeden jediný koncert 27. prosince, kdy opět zazpíval se svou kapelou "The blue light orchestra" ke 189. výročí města Junin. Celé této události se zúčastnilo 20 000 lidí včetně starosty tohoto města. Facu s kapelou zahráli na konci celé události, jako sladká tečka. Z koncertu máme k dispozici spousty fotek a také video sestřih z celého večera:

Poslední den tohoto roku, by jsme si také mohli shrnout celý Facundův uplynulý rok měsíc po měsíci. Tak tedy:

Leden - začátek letošního roku Facu opět věnoval divadlu, a znovu se pustil do svých představení s hrou "En El Aire"
Únor - po divadelním turné, zasloužil kratší dovolenou, kterou si také se svou rodinou užil opět u moře. Hned po návratu se naplno pustil do nahrávání svého druhého CD.
Březen - hned začátkem tohoto měsíce se pustil do trénování na dobytí nejvyšší hory Argentiny Aconcagui. To se mu také povedlo 10. března a to už potřetí v jeho životě!
Duben - v dubnu začalo Facundovo největší dobrodružství tohoto roku. Se svou skupinou vyrazili dobýt nejvyšší vrchol světa Mount Everest! Ač vyrazili na celou expedici již podruhé, tentokrát byli 100% úspěšní! 23. května 2016 Facundo dobyl vrchol světa! Domů dorazil až v červnu letošního roku.
Červen - po skoro dvou měsících námahy si Facundo konečně odpočinul a k tomu využil skoro celý měsíc, který trávil jen se svou rodinou. Střídavě potom prezentoval na různých konferencích celou expedici.
Červenec - červenec byl hlavně o hudbě. 15. července vyšlo dlouho očekávané album s Facundovými osobními písněmi nazvané "En El Aire". Po vydání CD se samozřejmě Facu vrhl na prezentaci v podobě koncertů.
Srpen - koncerty pokračovali i v srpnu, ale v polovině tohoto měsíce si opět udělal krátkou dovolenou, tentokrát zimní dovolenou jak s Mariou tak se svými dětmi. Společně vyrazili do San Martin de los Andes.
Září- v září se každoročně koná výroční večeře Fundaleu, na které Facundo nikdy nesmí chybět. Nechyběl ani na té letošní. Také se v tento měsíc po dlouhé době sešel se svou dlouholetou kolegyní a přítelkyní Natalií Oreiro, při příležitosti premiéry filmu Gilda.
Říjen - tento měsíc opět patřil nejvíc hudbě. Se svou kapelou projezdili pěkný kousek Argentiny, aby propagovali Facundovo CD. Koncem měsíce se opět začal připravovat na své divadelní představení "En El Aire".
Listopad - v listopadu se opět naplno ponořil do divadla. Ve městě Nequén odehrál několik představení se kterými měl velký úspěch jak u kritiků tak u diváků. Koncem měsíce se stal kmotrem 8. ročníku "Týdne přírody". Týden se účastnil různých sportovních disciplín v Patagonii.
Prosinec - ke konci roku se dvakrát na pódiu sešel s Kreimerovými, výborným saxofonistou Oscarem a jeho dcerou. Jednou byl pozván Facundo jako host na Oscarův oslavný koncert, podruhé pozval Facundo Oscara a jeho dceru Tamaru na svůj koncert. A jak víme už od 10. prosince si Facundo užívá na dovolené se svou ženou a dětmi v letovisku Carilló.

Jako každý rok tu mám pro vás doplněnou fotogalerii o fotky, které jsem nastřádala během celého roku. Takže doporučuji projít tyto kategorie pokud nechcete o žádnou fotku přijít: Aconcagua 2016, Facu s fans (1998-99), Pampers (2013), Facu s fans (1994-95), Facundo s Mariou na dovolené (2015), Dovolená v Cerro Chapelco (2016), Vidas Robadas promo (2008), Ostatní (1998-99), Facu a Naty (2006), Facu s fans (2007), Facu s fans (2000), Facu a Isabel (1998-99), Facundovi děti, Rozhovor o Indii (2008), Ostatní (2001), Codicia (2008), Pohřeb Lydie Lamaison (2012), Facu s fans (2008), Ostatní (1994-95), Caras (2002-2003), Facu s fans (2004), 099 Central (2002), Facu a Naty Oreiro (1998-99) a Facu s fans (2001-2002) a Padre Coraje z natáčení (2004). Dohromady to dělá 41 fotek! Předpokládám, že se vám nebude chtít procházet kategorii po kategorii. Pokud si to chcete zjednodušit, tak si jednotlivé fotky lehce prohlédněte v nejnovějších fotkách.

Jsem toho názoru, že by se měl člověk o Silvestra bavit, nejen nostalgicky vzpomínat na uplynulý rok. A i když jsme si i tady zavzpomínali, je načase se bavit. Proto jsem pro vás vybrala to nejlepší a nejvtipnější z Facundových telenovel, co jsem našla:Nakonec taková malá číselná rekapitulace! Letos jsem do fotogalerie nahrála 1606 fotek! Fotogalerie už tedy dohromady čítá neuvěřitelných 9656 fotek! Pokud jde o aktuálky, tak těch jsem letos napsala přesně 61. Vy jste napsali neuvěřitelných a neuvěřitelně nádherných 849 komentářů!!! To je o 77 komentářů víc než v loňském roce! I další číslo je oproti loňskému vyšší a to vaše návštěvy, nejvíc návštěv za jeden den počítadlo ukázalo 160 lidí! Prostě každý rok jsou všechny čísla vyšší a vyšší. Tak jako se každý rok v komentářích a nejen v nich objeví nová tvář, což mě těší ještě mnohem víc. Letošní nová tvář a velká pomoc při překladech byl Cvalek! Ještě jednou díky za všechny skvělé překlady. Zůstali se mnou ale i mé věrné komentátorky, které jsou se mnou už léta a stále je baví komentovat! Děkuju vám holky tak jako vám všem za celý rok návštěv! Doufám, že se se všemi setkám i v roce 2017! :)

Jakýkoliv sen se může stát realitou
25.12.16 * 8 názorů
Je neděle a v neděli to bez aktuálky přeci nejde. Možná, že jste si všichni ještě neužili naplno vánoční aktuálku, ale jak čtu, někteří si ji užili se vším všudy a stále nejsou u konce :D Můžete se k ní jednoduše ještě vrátit, jen srolujete trochu níž. Dnešní aktuálku dělám ale z jednoho jediného důvodu a to proto, protože má můj další oblíbený člověk z této stránky narozeniny! Jistě ví, o kom je řeč. :)
Opět jsem vybrala rozhovor z archivu, který by jsi měl ale přečíst každý fanoušek Facunda. Jsou to totiž bezprostřední reakce po jeho prvním oficiálním koncertem v roce 2014, kdy začínal se svou kapelou "The blue light orchestra". Ihned se jim povedlo vyprodat celý klub La Trastienda a úspěch to byl obrovský! Jak to vnímal po koncertu Facundo? Čtěte sami :) A hlavně čti ty Soničko. Překlad je věnován hlavně tobě. Všechno jen to nejlepší k dnešním narozeninám! :)

PS: Ani na video jsem nezapomněla :)

Chcete-li to z celého srdce, jakýkoliv sen se může stát realitou. Mým snem byl zpěv.

Za posledních 13 let, snil o vydělávání si na živobytí jako muzikant. Když se zdálo, že je to nemožné realizovat, založil skupinu The blue light orchestra a začali zkoušet. V sobotu ve vyprodaném klubu La Trastienda, vystupoval jako hlavní zpěvák, hrál na saxofon a na harmoniku. Dlouholetý sen teenagera se splnil!

Myslel jsem si, že se dnes sejdu s člověkem, který je prakticky bez hlasu. Ale u vás to vypadá, což musím říci velmi dobře.

Je to tak. Den po takových večerech, je mi velmi krásně. Přemýšlím o tom, co jsem ten večer zažil. Nezapomenutelné.

Který moment, byl pro vás nejsilnější?

Když jsem se začal dívat do očí mých rodičů, mých starých přátel, Javiera, lékařům, který mi zachránili život…Mít možnost zpívat Mary, mojí ženě, to bylo něco magického.

Po skončení koncertu šla Mary ke každému novináři a ptala se jich jak se jim to líbilo. Co všechno pro to udělala?

Ona – hlavní odpovědnost! Zjistila tento můj sen a pomohla mi ho naplnit. Ona je od dětství ve spojení s hudbou a pomohla mi s výběrem skupiny.

Váš příběh se saxofonem je známý, ale…kdy jste začal zpívat?

Celý život. To není vtip, že lidé zpívají ve sprše. Jsem jedním z nich. My všichni jsme zpěváci. Otázkou je, se to naučit a rozvíjet to. Nemůžeme mít talent ve všem, ale pokud to celým svých srdcem a duší chcete, každý sen se může splnit. Můj sen byl zpěv.

Dnes jsem slyšel připomínky k vašemu koncertu v rádiu. A hostitel se ptal sám sebe: „Daří se Facundovi Arananovi všechno? On ještě také zpívá“!

(Smích) Podívejte se, jestli chci poslouchat člověka, který dobře zpívá, pak si koupím CD Alfeda Pira. Chci-li poslouchat ženu, která dobře zpívá, koupím si CD Lilie Piro. Mám pocit, že jsme včera zněli plně, kompaktně, perfektně, tak se mi to líbilo.

Jaká je vaše největší přednost, jako hudebníka?

Vášeň. Nechci hrát na saxofon jako David Sanborn, nechci zpívat jako Alferdo Piro. ..Tohle vím. Ale můžu si dovolit udělat něco, po čem zanechám svou duši na pódiu. A lidé vědí, že udělat něco od srdce, znamená udělat to dobře.

Po úspěšném debutu, s vyprodaným sálem, umíte si představit vážnější věci s hudbou? Kariéru vzestupu, linii bez přestávek, tak jako jste to dělal jako herec?

Snažím se o tom příliš nepřemýšlet, nebudu si budovat dlouhodobé plány. Život může skončit zítra a plány mám míň bezprostřední: Objímám a líbám každý den, moji ženu, moje děti, připravuji pečeni pro mou rodinu a pro mé přátelé… Ty nejjednodušší věci. Ano my uspořádáme po našem debutu turné. O týden později začneme ve velkém městě Buenos Aires, přejdeme do Santa Fe, La Plata, Rosario, Cordoba, Reconquista, Resistencia a Corrientes. Možná, že v červnu projedeme celou zemi.

Brzy na pultech uvidíme CD s písněmi, které jste napsal vy?

Mám vlastní kompozici, ale dnes je to víc utopické než něco blízkého. I když před několika lety, kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych zpíval v klubu La Trastienda před vyprodaným sálem, tak bych vám řekl to samé. Teď je nejdůležitější dokázat to na jevišti, to je to, o čem jsem tak dlouho snil…a my to můžeme udělat!Nezapomeňte příští týden na další mimořádnou silvestrovskou aktuálku :)


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... Next >>

Powered by CuteNews