Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Šťastný Silvestr!
31.12.15 * 13 názorů
Vánoce jsou za námi, a za dveřmi je Nový rok! Ale ještě předtím si užijte poslední letošní noc s Facundem!
Začneme od nejnovějších informací, jelikož se už od 6. ledna 2016, Facu chystá na své představení "En El Aire", dovolená mu skončila. V těchto dnech se věnuje zkoušení v divadle Tabaris. V pondělí, Facundo pozval vybraná média do zmíněného divadla, aby dostal tuto hru do podvědomí potenciálních diváků, kteří by se chtěli přijít podívat. V galerii najdete 3 fotky:Také nám jako takový povánoční dárek přichystal jedno video, které ocení hlavně ti, kteří mají rádi věci z jeho soukromí. Jedná se o video, které zpřístupnil na svém účtu youtube. Napsal k němu, že tento materiál měl být přichystaný pro Rusko, a video se mělo pouštět během koncertu, ale nezbyl na to čas. Dává nám ho tedy k dispozici teď a věřte že opravdu za shlédnutí stojí. Jsou to fotky které jste ještě nikde neviděli! Fotky z jeho cest, jeho dětí, rodičů...no jen se na to podívejte sami v tomto videu.

Tak jako každý rok tu mám malé ohlédnutí za Facundovým rokem:

Leden - v lednu se Facu plně věnoval natáčení telenovely "Noche y Dia".
Únor - v únoru se věnoval hlavně koncertování se svou kapelou "The blue light orchestra" a také vyrazil na svou první letošní dovolenou se svou rodinou.
Březen - tento měsíc se opět vrátil na divadelní prkna se svou hrou "En El Aire", a také koncem měsíce oslavil své 43. narozeniny malým soukromým koncertem.
Duben - v dubnu spolu se svou kapelou TBLO, natáčel druhý singl "Free Fallin". Také si pořídil nového pejska, kterého pojmenoval "Kathamandu".
Květen - v květnu byl Facundo nominován na další cenu Martin Fierro, za svou roli v seriálu "Noche y Dia" jako nejlepší herec. Pokračoval také s koncertováním se svou kapelou.
Červen - skončilo natáčení seriálu "Noche y Dia", a začal se skupinou pracovat na svém druhém CD! Navštívil také sousední zemi - Paraguay, kde odehrál 3 představení své hry "En El Aire".
Červenec - v červeneci vyrazil se svou ženou Mariou, na druhou letošní dovolenou, jak trefně nazval místo kde byli, do Ráje. Navštívil také Mendozu kde se skupinou odehrál koncert a poskytl nespočet rozhovorů jak pro rádia tak místní televize.
Srpen - tento měsíc se konal již druhý velký koncert v klubu "La Trastienda", kde měl před rokem se svými koncerty premiéru. Také se konala výroční večeře pro Fundaleu.
Září - v září stihl koncertovat s kapelou, hrát v divadle se svou one man show, navštívil surfařskou školu a také se pochlubil svými dětmi které vzal na motokáry.
Říjen - v polovině října vyvrcholili velké přípravy na jeho cestu do Izraele, kam přijel i se svou ženou, na dvě svá představení. Jedno z nich bylo vyprodané!
Listopad - ani v listopadu nezahálel to pro změnu vyrazil do hlavního města Ruska, do Moskvy, kde odehrál nakonec jeden koncert.
Prosinec - konec roku Facundo se svou rodinou, podnikli už třetí dovolenou. Společně vyrazili do města Carilló kde spolu oslavili Vánoce.

Ani fotogalerii dnes neošidím, jako ostatně každý rok, jsem doplnila všechny fotky z letošního, ale nejen z letošního roku, které se objevili později nebo ty staršího data, se objevili až v letošním roce. Tak aby jsme to měli komplet, fotky přibyli do těchto kategorií: Dětství, Muněca Brava, Sos Mi Vida, Padre Coraje, 099 Central, Yago syn jungle, Martin Fierro 1998, Facu a jeho haf, Viva 2000, Facu s fans 1998, Mr. Green, Facu v Izraeli 2000, Facu v Izraeli 2015, Vidas Robadas, Dárek pro Mariu (Izrael), Codicia, Martin Fierro 2000. Celkem to dělá 42 fotek. Nejjednodušší způsob ale bude, když si prohlédnete nejnovější přidané fotky.

Tento rok bylo do fotogalerie nahráno neuvěřitelných 2 404 fotek! Což je nejvíc, kdy bylo do jednoho roku nahráno! Fotogalerie už tedy čítá neuvěřitelných 8 045 fotek! Když už jsme u těch statistik, tak i něco aktuálkám. Letos jsem pro vás napsala 77 aktuálek! Vy jste tento rok napsali neuvěřitelných 782 komentářů! Nejvíce návštěvníků za den, počítadlo ukázalo 120! A já vám hlavně za poslední dvě čísla mockrát děkuji!

Stále ještě nekončíme, v tento den jsem na Vás nemyslela jen já, ale také magge, která se tu stará o naše krásné vzhledy! Pro dnešek si pro vás připravila grafický balíček, ve kterém najdete 10 avatarů, které hned můžete využít na foru, a 10 wallperů které zahřejí vaši plochu. Toto všechno můžete stahovat ZDE. A já jí tímto ještě jednou mockrát děkuji!

Nakonec tu mám pro vás video přímo od Facunda, které natočil ještě na své návštěvě Ruska. Jde o Vánoční pozdrav, ale nebyl by to Facundo kdyby k tomu neřekl něco navíc. Může se to brát jako skvělý projev do Nového roku a myslím, že je to skvělé zakončení i našeho roku tady na stránce!

"Ahoj všichni! Jak se máte? Jsem Facundo Arana a byl jsem požádán, abych vyjádřil své přání k nadcházejícím Vánocům. V současné době je Rusko ve válce, protože svět je ve válce. Takže tyto Vánoce, pár dní před Vánoci, vám přeji z celého srdce, aby představitelé Ruského národa, stejně tak představitelé všech zemí světa, byli schopni najít cestu ven, ze všech konfliktů. Nikdo nechce žít ve válce. Posílám polibek všem!"Přeji všem krásného Silvestra a opět se na vás těším v Novém roce 2016!Vánoce na pláži
27.12.15 * 13 názorů
Ještě před Silvestrovskou aktuálkou, tu mám pro Vás malé shrnutí posledních Facundových dní.
Facundo je se svou rodinou stále na dovolené, kde společně oslavili Vánoce. Je tedy aktivní pouze na svém twitteru, kam nám ale posílá spousty fotek a informací. Začneme datem 20. prosince, toto datum je pro Facunda a Mariu magické, letos oslavili v tento den již 3. výročí své svatby. Facu na instagramu sdílel tuto vtipnou fotku se slovy: "Šťastné výročí bláznivá královno! Slíbil jsem, že tě najdu, i kdybych žil 100 let! Jsi perfektní 10! Kdyby to bylo na mně, zastavil bych čas navždy."Další fotku kterou sdílel, byl opět jeho pejsek. Pamatujete si na loňské šťěňátko, mám pocit, Bernského salašnického psa. Dnes už vypadá takto:Jako objekt svého focení si Facundo vybírá buď, západ slunce nebo měsíc. Tentokrát to byl měsíc, který fotil na své dovolené několikrát, a ke kterému připojil vzkaz, kde všem popřál veselé Vánoce: "Veselé Vánoce pro ty, kteří tu jsou, a pro ty, kteří jsou daleko...!"Jak už jsem naznačila na začátku, Facundo se svou rodinou, nakonec strávil Štědrý den na své dovolené v Carilló. A to přímo na pláži, jak ukazuje další fotka z jeho instagramu: "Na štědrý den bylo bezvětří, úplněk, na břehu moře, se svými blízkými."Poslední fotka je jen pár hodin stará, Facundo se svou dcerou Indiou v západu slunce na pláži:Nakonec mi dovolte popřát k narozeninám, mému dalšímu oblíbenému návštěvníkovi této stránky, který měl narozeniny před pár dny. Soňi přeju ti všechno nej nej nej k tvým narozeninám! :) PS: Video ti dodám později :)

Veselé Vánoce
20.12.15 * 24 názorů
Vítejte u speciální vánoční aktuálky! Jako každý rok, jsem se snažila aby tato aktuálka byla opravdu mimořádná a zajímavá. Jako první věc, která vás upoutala hned po vstoupení na tuto stránku, je zbrusu nový vzhled! Ano, po roce tato stránka opět mění vzhled. Pokud stále vidíte starý,dejte si několikrát F5. Tuto krásnou práci nemá na svědomí nikdo jiný, než skvělá magge, které tímto strašně moc děkuji! Podle mých přání jsem se dočkala modrého vzhledu, který konečně ladí k nedávno obnovené fotogalerii!

Co se týče Facunda, nejdříve si shrneme co si pro nás připravil poslední týden. Tak jak avizoval v minulých týdnech, po své návštěvě Ruska, odpočívá a chystá se na Vánoce strávené v kruhu rodinném. Neodpočívá ale doma, konečně se svou rodinou vyrazil na dlouho plánovanou dovolenou! Podle fotek které dal na svůj instagram, to vypadá na přímořské město Carilló v Argentině. Nevyrazil ale jen s Mariou a dětmi ale také se svým otcem, jehož fotku mimo jiné přidal na instagram. Mezi dalšími fotkami je sám Facundo na pláži, kde údajně běhá, jeho auto na pláži a také velmi často focený západ slunce.Aby jste měli přes Vánoce co ke čtení přeložila jsem pro vás, možná poslední rozhovor z Ruska. Jde o rádiový rozhovor, který se vysílal 6. prosince. Číst můžete jako vždy v rozhovorech.

Dnes máme prostor po delší době opět na něco staršího, a já doufám, pro vás také dosud neznámého. Jde o výňatky ze seriálu "Una Familia Especial", kde se Facundo objevil, avšak jen epizodně, v roce 2005. Ve zkratce jde o toto: seriál vypráví příběh o skupině mimozemšťanů, kteří byli nuceni přistát na Zemi kvůli poruše na své vesmírné lodi. Berou na sebe podobu lidí a snaží se chovat jako obyčejní lidé. Avšak ne zase tak obyčejní, jeden "mimozemšťan" si vezme podobu Facunda, takže si tu vlastně Facundo zahrál nebo parodoval sám sebe. Všechny scény jsou v tomto videu, kanál El Trece je letos zpřístupnil na youtube. Nenechte se odradit dějem, je to velmi vtipná podívaná.Dále se podíváme do jednotlivých sekcí, tady na stránce. Začneme starou známou sekcí Co si Facundo myslí?, nemohla jsem se rozhodnout pro jednu jedinou větu, tak jsem vybrala hned dvě! Jaké a od koho se můžete hned podívat, a už teď se můžete zamýšlet nad novou fotkou a větou. Další sekce je zbrusu nová. Od té doby co se stránka přestěhovala tady chyběla, jde o Facundovu Image. Můžete se přehledně podívat na fotky rozdělené podle jednotlivých let, a porovnat na nich jednotlivé image, které za svůj život několik vystřídal.

Na závěr bych vám všem kteří sem chodíte, a které znám byť jen podle čísla na počítadle, chtěla popřát ty nejkrásnější Vánoce, ale speciální poděkování mám pro 5 lidí, kteří sem chodí denně a téměř denně komentují. Moc si toho vážím Anavi, Majko, Soňi, Petro a Martino. Malé poděkování pro vás všechny je v tomto speciálním videu:<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 Next >>

Powered by CuteNews