Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Už 8 let
05.01.16 * 24 názorů
Říkáte si jakých 8 let? Dnes 4.1. 2016 to bylo přesně osm let, co vznikla tato stránka. Chtěla jsem zmínit toto datum v mimořádné aktuálce, která vám toho sice moc nepřinese, ale můžete trochu zavzpomínat na staré časy. Pokud sem chodíte už hodně dlouho, pamatujete jistě první vzhledy, které tato stránka měla. Jak se tento web vyvíjel si můžete prohlédnout zde, kam jsem doplnila (doufejme) všechny vzhledy, které tato stránka měla.
Když jsem dostala nápad udělat si stránku, měla jsem hned jasno, o kom by to mělo být. Někdo, o kom nikdo zatím na českém internetu nepíše, někdo, kdo stojí za to, aby se o něm každý týden psalo a někdo, kdo mě bude bavit ještě minimálně dalších 10 let, protože s čím začnu, s tím hned tak nekončím. Odpověď byla snadná....Facundo Arana! Byla to první možnost a hned jsem se té možnosti chopila. A vidíte už jsme se k té desítce hodně přiblížili, a to hlavně díky vám, kteří přibýváte den ode dne víc, píšete čím dál tím víc, a hlavně o Facundovi stojí psát čím dál tím víc. Samozřejmě že stránka prošla určitým vývojem, jako všechny stránky, ale nikdy mě nenapadlo že se dostane do téhle fáze, kdy si myslím, že lepší už to být nemůže. Proto vám mockrát děkuju! Stránka funguje celých osm let, s týdenními aktualizacemi, při výjimečných případech, jsou aktualizace častější. Mimo provoz byla stránka pouhé dva týdny, kdy se veškerý obsah smazal a musela se udělat nová, tato stránka. Jinak jsem tu pro vás celých 8 let a ještě pár let budu :)
Ale nebude to jen nostalgické povídání, protože tyto řádky čtete kvůli Facundovi. Mám tu pro vás malou ochutnávku na víkendovou aktuálku, a to nové fotky z časopisu "Espectaculos". Tedy první letošní fotky! K těmto fotkám se samozřejmě váže dlouhý rozhovor, který mám pro vás připravený na tento víkend. Nenechte si tedy ujít další aktuálku, Facundovi rozhovory za to stojí:Důležité PS: Omlouvám se za výpadek update, bohužel se stalo, že update i s komentáři byla smazaná. Jak - to nevím, čím - to nevím, ale povedlo se mi zachránit Katuščinu aktuálku. Svoje krásné komentáře musíte ale asi napsat znova. Sice se mi je taky povedlo vytáhnout ze zálohy, ale nechci je sem přidávat já vašimi jmény. Vaše Magg.


Šťastný Silvestr!
31.12.15 * 13 názorů
Vánoce jsou za námi, a za dveřmi je Nový rok! Ale ještě předtím si užijte poslední letošní noc s Facundem!
Začneme od nejnovějších informací, jelikož se už od 6. ledna 2016, Facu chystá na své představení "En El Aire", dovolená mu skončila. V těchto dnech se věnuje zkoušení v divadle Tabaris. V pondělí, Facundo pozval vybraná média do zmíněného divadla, aby dostal tuto hru do podvědomí potenciálních diváků, kteří by se chtěli přijít podívat. V galerii najdete 3 fotky:Také nám jako takový povánoční dárek přichystal jedno video, které ocení hlavně ti, kteří mají rádi věci z jeho soukromí. Jedná se o video, které zpřístupnil na svém účtu youtube. Napsal k němu, že tento materiál měl být přichystaný pro Rusko, a video se mělo pouštět během koncertu, ale nezbyl na to čas. Dává nám ho tedy k dispozici teď a věřte že opravdu za shlédnutí stojí. Jsou to fotky které jste ještě nikde neviděli! Fotky z jeho cest, jeho dětí, rodičů...no jen se na to podívejte sami v tomto videu.

Tak jako každý rok tu mám malé ohlédnutí za Facundovým rokem:

Leden - v lednu se Facu plně věnoval natáčení telenovely "Noche y Dia".
Únor - v únoru se věnoval hlavně koncertování se svou kapelou "The blue light orchestra" a také vyrazil na svou první letošní dovolenou se svou rodinou.
Březen - tento měsíc se opět vrátil na divadelní prkna se svou hrou "En El Aire", a také koncem měsíce oslavil své 43. narozeniny malým soukromým koncertem.
Duben - v dubnu spolu se svou kapelou TBLO, natáčel druhý singl "Free Fallin". Také si pořídil nového pejska, kterého pojmenoval "Kathamandu".
Květen - v květnu byl Facundo nominován na další cenu Martin Fierro, za svou roli v seriálu "Noche y Dia" jako nejlepší herec. Pokračoval také s koncertováním se svou kapelou.
Červen - skončilo natáčení seriálu "Noche y Dia", a začal se skupinou pracovat na svém druhém CD! Navštívil také sousední zemi - Paraguay, kde odehrál 3 představení své hry "En El Aire".
Červenec - v červeneci vyrazil se svou ženou Mariou, na druhou letošní dovolenou, jak trefně nazval místo kde byli, do Ráje. Navštívil také Mendozu kde se skupinou odehrál koncert a poskytl nespočet rozhovorů jak pro rádia tak místní televize.
Srpen - tento měsíc se konal již druhý velký koncert v klubu "La Trastienda", kde měl před rokem se svými koncerty premiéru. Také se konala výroční večeře pro Fundaleu.
Září - v září stihl koncertovat s kapelou, hrát v divadle se svou one man show, navštívil surfařskou školu a také se pochlubil svými dětmi které vzal na motokáry.
Říjen - v polovině října vyvrcholili velké přípravy na jeho cestu do Izraele, kam přijel i se svou ženou, na dvě svá představení. Jedno z nich bylo vyprodané!
Listopad - ani v listopadu nezahálel to pro změnu vyrazil do hlavního města Ruska, do Moskvy, kde odehrál nakonec jeden koncert.
Prosinec - konec roku Facundo se svou rodinou, podnikli už třetí dovolenou. Společně vyrazili do města Carilló kde spolu oslavili Vánoce.

Ani fotogalerii dnes neošidím, jako ostatně každý rok, jsem doplnila všechny fotky z letošního, ale nejen z letošního roku, které se objevili později nebo ty staršího data, se objevili až v letošním roce. Tak aby jsme to měli komplet, fotky přibyli do těchto kategorií: Dětství, Muněca Brava, Sos Mi Vida, Padre Coraje, 099 Central, Yago syn jungle, Martin Fierro 1998, Facu a jeho haf, Viva 2000, Facu s fans 1998, Mr. Green, Facu v Izraeli 2000, Facu v Izraeli 2015, Vidas Robadas, Dárek pro Mariu (Izrael), Codicia, Martin Fierro 2000. Celkem to dělá 42 fotek. Nejjednodušší způsob ale bude, když si prohlédnete nejnovější přidané fotky.

Tento rok bylo do fotogalerie nahráno neuvěřitelných 2 404 fotek! Což je nejvíc, kdy bylo do jednoho roku nahráno! Fotogalerie už tedy čítá neuvěřitelných 8 045 fotek! Když už jsme u těch statistik, tak i něco aktuálkám. Letos jsem pro vás napsala 77 aktuálek! Vy jste tento rok napsali neuvěřitelných 782 komentářů! Nejvíce návštěvníků za den, počítadlo ukázalo 120! A já vám hlavně za poslední dvě čísla mockrát děkuji!

Stále ještě nekončíme, v tento den jsem na Vás nemyslela jen já, ale také magge, která se tu stará o naše krásné vzhledy! Pro dnešek si pro vás připravila grafický balíček, ve kterém najdete 10 avatarů, které hned můžete využít na foru, a 10 wallperů které zahřejí vaši plochu. Toto všechno můžete stahovat ZDE. A já jí tímto ještě jednou mockrát děkuji!

Nakonec tu mám pro vás video přímo od Facunda, které natočil ještě na své návštěvě Ruska. Jde o Vánoční pozdrav, ale nebyl by to Facundo kdyby k tomu neřekl něco navíc. Může se to brát jako skvělý projev do Nového roku a myslím, že je to skvělé zakončení i našeho roku tady na stránce!

"Ahoj všichni! Jak se máte? Jsem Facundo Arana a byl jsem požádán, abych vyjádřil své přání k nadcházejícím Vánocům. V současné době je Rusko ve válce, protože svět je ve válce. Takže tyto Vánoce, pár dní před Vánoci, vám přeji z celého srdce, aby představitelé Ruského národa, stejně tak představitelé všech zemí světa, byli schopni najít cestu ven, ze všech konfliktů. Nikdo nechce žít ve válce. Posílám polibek všem!"Přeji všem krásného Silvestra a opět se na vás těším v Novém roce 2016!Vánoce na pláži
27.12.15 * 13 názorů
Ještě před Silvestrovskou aktuálkou, tu mám pro Vás malé shrnutí posledních Facundových dní.
Facundo je se svou rodinou stále na dovolené, kde společně oslavili Vánoce. Je tedy aktivní pouze na svém twitteru, kam nám ale posílá spousty fotek a informací. Začneme datem 20. prosince, toto datum je pro Facunda a Mariu magické, letos oslavili v tento den již 3. výročí své svatby. Facu na instagramu sdílel tuto vtipnou fotku se slovy: "Šťastné výročí bláznivá královno! Slíbil jsem, že tě najdu, i kdybych žil 100 let! Jsi perfektní 10! Kdyby to bylo na mně, zastavil bych čas navždy."Další fotku kterou sdílel, byl opět jeho pejsek. Pamatujete si na loňské šťěňátko, mám pocit, Bernského salašnického psa. Dnes už vypadá takto:Jako objekt svého focení si Facundo vybírá buď, západ slunce nebo měsíc. Tentokrát to byl měsíc, který fotil na své dovolené několikrát, a ke kterému připojil vzkaz, kde všem popřál veselé Vánoce: "Veselé Vánoce pro ty, kteří tu jsou, a pro ty, kteří jsou daleko...!"Jak už jsem naznačila na začátku, Facundo se svou rodinou, nakonec strávil Štědrý den na své dovolené v Carilló. A to přímo na pláži, jak ukazuje další fotka z jeho instagramu: "Na štědrý den bylo bezvětří, úplněk, na břehu moře, se svými blízkými."Poslední fotka je jen pár hodin stará, Facundo se svou dcerou Indiou v západu slunce na pláži:Nakonec mi dovolte popřát k narozeninám, mému dalšímu oblíbenému návštěvníkovi této stránky, který měl narozeniny před pár dny. Soňi přeju ti všechno nej nej nej k tvým narozeninám! :) PS: Video ti dodám později :)

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 Next >>

Powered by CuteNews