Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo je doma
10.03.18 * 9 názorů
Ano, je to tak! Facundo, už je z Mar del Plata doma. Minulou neděli 4. března se odehrálo oficiálně poslední vystoupení Madisonských mostů v letní sezóně, Mar del Plata. Tím to samozřejmě nekončí, teď bude téměř měsíční pauza od veškerých vystoupení a v dubnu se Facu s Araceli vydají na velké turné s touto hrou po velkých městech. Facundo, to několikrát zmiňoval ve svých rozhovorech. Potvrzená je prozatím Chile, Uruguay a Peru. Jak to půjde za sebou, to nám prozradí měsíc duben. Prozatím si Facu může užívat zasloužený odpočinek.

My si tu dneska, ale ještě na Mar del Plata zavzpomínáme. Tak, jak to udělal Facu na svém instagramu, kde napsal krásnou zprávu na rozloučenou s Mar del Plata:

"Vracíme se domů...Děkujeme Mar del Plata! Není možné zmínit všechny milé obyvatele, kteří z těchto měsíců učinili ty nejlepší měsíce v našich životech. Děkuji vám všem za každý okamžik, za společnou práci, přátelství, kamarády pro přežití, jídlo, za západy a východy slunce, vlny, vítr, ticho, hudbu, pláž, smích...a mnohem mnohem víc! A děkujeme všem divákům, kteří nás doprovázeli během krásných Madisonských mostů, stejně jako těm, kteří nás při odchodu z divadla přišli pozdravit. Vracíme se naplněni láskou a touhou vrátit se. Brzy se uvidíme! A bude to opravdu brzy!"

Taktéž popřál všem svým ženám (ale nejen těm) ke Dni žen:

"Mami, královno, dcero, sestry, milé přítelkyně! Štastný den žen pro všechny z vás! Dnes a každý den! Mnoho polibků! Všichni se najdou v tom, co je dělá šťastnými..."Ale hlavní náplní tohoto týdne byl rozhodně koncert! Ve čtvrtek 8. března Facundo se svou kapelou zahráli ve městě Rosario. Tento koncert se uskutečnil u příležitosti Dne žen. A dostali se k nám úžasné fotky od fotografa Federica Cabella! A samozřejmě ani o nahrávky vás neochudím:A teď už k doplnění zbývajících fotek z Mar del Plata. Doplnila jsem 11 fotek z běžného života v Mar del Plata, Facundovu práci na jeho surfu, a ještě nějaké fotky z předávání cen Estrella de Mar:

Facundo Arana a jeho rodina surfují v MdP
10.03.18 * 8 názorů
Třetí týden, třetí rozhovor. Taková je bilance posledních dní. Na desáté výročí stránky se vás snažím trochu "rozmazlovat". Každopádně dnes, mám na mysli jednu konkrétní osobu. Opět přišel ten čas, kdy můj nejvěrnější návštěvník této stránky slaví narozeniny!
Moje milá Anavi, neumím si představit jediný týden bez tvého komentáře. Bez tvých milých slov. Proto ti k tvému speciálnímu dni přináším speciální aktuálku (abych si mohla přečíst další skvělý komentář :D Ne, ne to byl vtip), a nemohla jsem přijít s ničím jiným než s rozhovorem. Tentokrát přeložený jen pro tebe. Přeju ti všechno nejlepší na světě, ať tě vše, co děláš činí šťastnou, hodně štěstí protože je vzácné a hlavně hodně zdraví, protože je nezbytné. Lásku ti přát nemusím, tu máš určitě od všech, které znáš. Od nás tedy určitě! Mám tě ráda.

Aby jste byli v obraze, sáhla jsem tentokrát po posledním vydání časopisu Gente.

Facundo Arana a jeho rodina surfují v Mar del Plata

Před dvěma měsíci se usadil se svou ženou a dětmi v La Felicia, aby hrál hlavní roli ve hře Madisonské mosty. Surfař, který chodí na lekce se svými dětmi Indií, Yacem a Morem.

Dvě představení Madisonských mostů, divadelní klasiky s nimiž dorazil do Mar del Plata se hráli v předvečer odjezdu a nezdálo se, že by zmírnil své tempo.„Samozřejmě, práce může být kombinovaná s odpočinkem! Naopak, je to skvělé – dělat práci, která se mi tak líbí a věnovat se dva měsíce na pláži mým dětem. Vyváženost je perfektní“. Ujišťuje Arana, který zrovna popíjí maté v klubu Honu Beach, kde se usadil se svou rodinou, Mariou Susini, s matkou Marii a Raulem, strýcem Facunda, který je také umělcem.

Jste v Mar del Plata první sezónu jako herec?

Jsem tady poprvé s představeními od úterý do neděle. V minulých letech jsem hrál pouze o víkendech. Je to skvělé, nepamatuji se, že by se mi podařilo dát svým dětem lepší léto. Jen si potřebuji rozdělit čas. Od rána do odpoledne jsem na pláži, když se vrátím, piju doma maté, začínám se připravovat – i když už jsme hráli mnoho představení a jdu do divadla. Po představení, místo toho, abych šel na večeři do města, vracím se domů, dám si rychlou svačinu a vstávám v sedm ráno a jdu s kluky k moři.

Vidím, že berou lekce surfování.

To je pravda. Mají dvouměsíční surfovací tábor ve škole Martina Passerriho. Je to první léto, kdy si vzal děti na starost. Je velmi důležité, aby se učili od učitele, aby se vyvarovali špatným návykům. Chtěli jsme zjistit, jestli se jim to bude líbit. Koneckonců, mohlo by se stát, že by se jim to nemuselo líbit, ale všem třem se to líbí. Takže je pěkné spolupracovat s nimi ve vodě. Jsou to šťastní kluci. Stává se, že se hádají jako všichni ostatní bratři. Ale dotkněte se jednoho, a budete muset jednat se všemi třemi.

Jaké hodnoty je učíte?

Přibližně stejné jako ve všech rodinách. To je to, co chceme našim dětem dát. Nevíte, jak dlouho budou s vámi. Měli jsme štěstí. Věříte tomu, co nás naučili naši rodiče. Učíme děti, aby před tím než odejdou, něco světu dali.

Myslíte si, že je důležité dát dětem hranice?

To se časem mění. Není to těžké. Můj otec mi vždycky říkal, že je můj otec, není můj přítel. A ještě měsíc před jeho smrtí mě ujistil, že jsem jeho nejlepším přítelem. Dnes dětem říkám, že jsem jejich přítel, ale musím je vychovávat.

Máte s Mariou nějaké role?

Máme moderní rodinu. Maria je zázrak. Máme opravdovou matriarchii! Ne! To je vtip! Žádná nadvláda.

Chtěl by jste mít více děti?

Není to v plánu.

Mnoho z toho, co říkáte, že jste se naučil ze své nemoci…Někdy se zdá, že víte víc…

Říkám to jen tehdy, když se mě lidé ptají. Pokud ne, preferuji mlčení. Pokud mluvím, nemůžu poslouchat. Vždycky jsem rád říkal, že darování krve zachraňuje životy.

Dva roky nejste v televizi. Jaké jsou vaše plány pro letošní rok?

Pokračuji v práci na své hudbě se skupinou The blue light orchestra. V dubnu se vypravíme na turné s hrou Madisonské mosty a to do velkých měst, do Chile a Uruguaye. Mám také další divadelní projekty na konci roku. Rád bych to opakoval každé léto v mém životě.

Co je na Madisonských mostech zvláštního?

Je to příběh, který se lidí dotýká, není depresivní. Když člověk přijde do divadla, jeho představivost pomáhá vyprávět příběh.

Člověk vstoupí do haly a přemýšlí o filmu…

To je výzva. Přemýšlel jsem o tom. Clint Eastwood a Meryl Streep jsou kultovní postavy filmu. A jeden z nich byl režisérem. No…ale…ale stejně do toho jdeme! A vidíte, jak dobrá je Araceli. Velmi se nám daří. Hrajeme společnou sezónu. A to zavře ústa těm, kteří říkají různé věci. Koneckonců, někdy, když se pokoušíte zapírat, přijdou pomluvy. Upřednostňoval jsem, abych slova říkal dobře. Jediná pravda je realita.

Myslíš si, Anavi, že by to šlo bez každoročního videa? U mě tedy ne! Vždycky dostaneš ty speciální narozeninové slova od toho nejlepšího. Od našeho Facunda. Takže užívej si celý dnešní den, je jen tvůj :) Video stáhneš zde.Z pláže na venkov
03.03.18 * 11 názorů
Facu, vyměnil pobyt u moře za pobyt na venkově. Alespoň na jeden den, a to minulou sobotu. Spolu s Mariou byli pozváni do rekreačního střediska Haras Santa Maria del Mar. V tomto středisku je samozřejmě možné jakéhokoliv sportovního vyžití, ale asi to nejhlavnější je jízda na koni nebo hraní póla. Facu samozřejmě ke koním hned zamířil:V tomto týdnu se nám Facu představil v novém videu, kde nám doporučuje určitý typ nožů. Je to velmi krátké video z jeho instagramu, každopádně vypadá to, že je s tímto typem nožů velmi spokojen:Kolem poloviny února se Facundo s dětmi věnoval létání, a to i s akrobatickým pilotem Jorgem "El Negro" Malatininim. Dnes mám pro vás ještě doplněnou fotogalerii novými fotkami z tohoto létání a také krátké video:Taktéž si určitě vzpomínáte na práci, kterou Facu odváděl na svém vlastním surfu. I k této činnosti mám dneska pokračování. Další, zrychlené video, kde Facu pilně pracuje:Příští týden nás čeká velmi rozsáhlý rozhovor. Ve čtvrtek 8. března se bude v Argentině vysílat na Kanálu 7, přibližně hodinový rozhovor, který Facu poskytl již minulý týden. Z tohoto rozhovoru máme prozatím fotky. Stejně tak, se v tento den odehraje již avizovaný koncert Facunda a skupiny TBLO ve městě Rosario. Jistě se tedy máme na co těšit.
A úplně nakonec mám pro vás doplněné fotky z Mar del Plata. Nové fotky jak z tohoto týdne i z těch předešlých a to hlavně z různých setkání s přáteli:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... 190 ... 192 ... Next >>

Powered by CuteNews