Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
20. výročí Fundaleu
05.09.15 * 12 názorů
Pokud jste se od minulé zprávy o Fundaleu těšili na fotky a videa z této akce, tak dnešní čtení bude právě pro vás!
31. srpna se Facundo se svou ženou dostavili na Gala výročí Fundaleu v hotelu Alvear Palace v Buenos Aires. Jak jsem zmiňovala už minule na této akci se sešlo mnoho známých tváří nejen ze světa filmu a televize ale také ze světa obchodu, sportu a žurnalistiky. Letos se konal již 20. ročník.
Facundo přišel v doprovodu své ženy Marii jako tomu bylo v minulých letech. Jelikož se jedná o nejzkušenějšího účastníka této akce pozornost byla věnována hlavně jemu. Maria se oblékla do bílých, dlouhých šatů a Facundo samozřejmě do své oblíbené černé - černý oblek s černou košilí ale tentokrát dorazil bez kravaty.
V jednom z mnoha rozhovorů řekl: "Dlužím svůj život Fundaleu, jsem velmi šťastný a spokojený s těmito dvaceti lety, které byly velmi důležité pro rozvoj nadace". A také zdůraznil rostoucí solidaritu a ochotu pomoci v posledních letech. Ve fotogalerii se můžete podívat na 15 fotek a na 4 videa. V posledním videu si můžete všimnout značné rozladěnosti ve Facundově tváři. To mu způsobila otázka na jeho kolegu z telenovely Farsantes Julia Chevezu. Kvůli němu prý odešel z této telenovely. A jelikož od 2. září televize El Trece vysílá seriál kde má Julio hlavní roli, novináři si to nemohli nechat ujít a museli se opět ptát co se mezi nimi stalo. Také se ale pustili do jeho nejnovějšího seriálu "Noc a Den" jedna novinářka nezapomněla zmínit že turecká telenovela "Tisíc a jedna noc" měla vyšší sledovanost než zmiňovaná "Noc a Den" s Facudem.Facundo se ale neobjevil jen na výročním večeru pro Fundaleu. Byl pozván i na svatbu! Jeho kolega Nicolas Scarpino si bral svého dlouholetého partnera Sergia Pagliniho. Facundo opět dorazil se svou ženou Mariou a jak si můžete všimnout na fotkách, o zábavu bylo opravdu postaráno.
Svatba se konala 4. září na obecním úřadě Belgrano. Facu s Nicolasem spolupracoval v roce 2009 na divadelní hře "Poder se Puede". Kvůli této hře cestovali po celé Argentině a díky tomu se z nich stali dobří přátelé. Ostatně na fotkách z následné oslavy je to vidět. Časopis Clarin poznamenal na Facundovu adresu: "Facundo na svatbě svého přítele vypadal skvěle a stylově, ale byl naprosto rozcuchaný". Na svém twitteru na to Facundo vtipně reagoval: "Cože?! Rozcuchaný? Já?! To není možné!".
V galerii najdete 13 fotek kde si můžete všimnout že se oblékl opravdu stylově, opět nasadil svojí oblíbenou černou barvu ve formě černého obleku, tentokrát s bílou košilí a černou kravatou. Celou tuto kombinaci ještě doplnil stylovými slunečními brýlemi.Nakonec mám pro vás ještě jedno nové video odvysíláno 4. září. Facundo se objevil v hudební televizi Quiero v programu "Los 5 Edicion Famosos". V tomto programu se střídají známé osobnosti kteří si mají vybrat, podle nich 5 nejlepší videoklipů. Podmínkou je, že musejí být v rodném jazyce, u Facunda tedy ve španělštině.

Facu si vybral následovně:

1. Soledad ft Carlos Vives -. Dame Una Sonrisa
2. Luis Alberto Spinetta - seguir Viviendo Sin Tu Amor
3. Gustavo Cerati - Crimen
4. Ivan Noble - Dame Un Motivo
5. Abel Pintos - Sueño Dorado

Facundo byl v tomto programu velice výmluvný a vtipný. Zvlášť když se ho zeptali jak hodlá komunikovat v ruštině. Facu to předvedl názorně jeho dvěma slovíčky které zatím umí a to - "děkuji" a "prosím". Zatím toho nezná moc ale na druhou stranu jedny z nejdůležitějších slovíček ... :D

Facundo šetří síly
30.08.15 * 1171 názorů
Poslední dny se zdá že Facundo nabírá síly před svými koncerty v Izraeli a Rusku. V podstatě neopouští v těchto dnech svůj dům a nahrávací studio, kde se samozřejmě dále důkladně pracuje na novém CD. Důkazem je toho další fotka z jeho twitteru:V kontaktu je ale samozřejmě se svou skupinou "The blue light orchestra" se kterou pilují datumy na další koncerty. Vypadá to že ještě před koncertem v Izraeli, odehrají jeden koncert 22. září v Palermu, v klubu Rockin' Food. Koncert nebude velký, půjde spíš o malé představení protože prostory tohoto baru nejsou velké.

Ale už 31. srpna se Facu objeví na veřejnosti. V hotelu Alvear Palace v Buenos Aires se bude konat výroční večeře Fundaleu. Tentokrát půjde již o 20. ročník. Facundo se této akce účastní každý rok. Známé tváře se na jeden večer promění na číšníky a budou obsluhovat hosty. Tohoto večera se neúčastní jen osobnosti ze světa filmu a televize ale také obchodu, módy a sportu. Peníze vybrané z tohoto večera půjdou samozřejmě do organizace Fundaleu která se zabývá léčbou leukémie. Mezi pozvanými hosty mimo Facunda jsou také např. Susana Giménez, Mirtha Legrand, Nicole Neumann nebo Iván de Pineda.

Využila jsem toho že po delší době nemáme tolik novinek a pustila se do nových sekcí tady na stránce. Po přesunu na novou adresu tu žalostně chyběla sekce: Rodina, napsala jsem i něco málo slov o Facundově tetování a dle přání jsem vám vyměnila fotku v módní policii, tentokrát můžete hodnotit hned tři outfity najednou ;)Facundo řádí na internetu
22.08.15 * 11 názorů
Poslední dny je Facu aktivní hlavně na internetu. Stále nás přes svůj twitter zásobuje novými fotkami z nahrávacího studia. Tentokrát se v něm sešel s Claudiem Leddem, což je známý textař, zpěvák, aranžér a vokální trenér. Takže je zřejmé že spolu v těchto dnech pilují vokály na Facundovo druhé CD. Každopádně je to důkaz toho že práce na CD jsou v plném proudu.Když nenahrává fotky ze studia, stále nám posílá pozdravy ze své dovolené kterou trávil, jak on sám nazval - v ráji. Jsou to další fotky od profesionálního fotografa Richarda Kotche.
Včera se také rozpoutala na twitteru diskuze ohledně scifi animovaného seriálu Eternatua z roku 1957, který by se měl dostat do komiksové podoby. Facundo jako velký fanoušek komiksů nabídl svou osobu pro roli Juana. Celá debata ale byla brána s humorem, Facundo se přidal do této debaty a autory kteří by s komiksem začali varoval že by si měli s vytvářením pospíšit protože už stárne. Poté se také pochlubil svou sbírkou, hlavně jedním kouskem. Dostal autogram s věnováním od slavného tvůrce komiksů Robina Wooda ke komiksu Ibaněz.Po delším čase je také prostor pro něco staršího. Jde o nahrávku z natáčení policejního seriálu 099 Central z roku 2002. Na internetu je pouze 3 dny! Doporučuji reproduktory co nejvíc nahlas, není to moc kvalitní ale za to můžete sledovat Facunda při natáčení.A nakonec mám pro vás další překlad! S rozhovory se teď opravdu roztrhl pytel, nedá mi to tedy nepřeložit něco nového. Tento rozhovor vyšel v časopisu Pronto a Facu ho poskytl 7. srpna tedy po svém koncertu v La Trastienda. Dozvíte se tam něco o jeho ženě Marii, poodhalil také nástin jak bude vypadat druhé CD a jak si tuto novou hudební etapu života užívá: Jsem herec celý svůj život, ale moje odměna je hudba.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 ... 156 Next >>

Powered by CuteNews