Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rozhovory kam se podíváte
06.05.17 * 26 názorů
A začneme Everestem. Ano zase ten Everest! Nebojte se, Facundo nemá v plánu znovu pokořovat nejvyšší horu světa. Tento týden ale na svoji expedici opět zavzpomínal a to ve středu 3. května v obchodu The North Face, kde jsou vystaveny věci a vybavení, které měl Facu s sebou na expedici:

Ve středu Facu vzpomínal na Everest, v pátek už byla řeč úplně o něčem jiném. Tento pátek byl Facu hostem pořadu "Intrusos". Ačkoliv řeč měla být hlavně o Madisonských mostech, opět se řeč stočila na telenovelu Farsantes a jeho odchod z tohoto natáčení, moderátor dokonce naznačil i to, že Facundo měl mít problémy i s hercem Pepem Sorianem se kterým hrál v divadelní hře "Na návštěvě u pana Greena". Tuto informaci Facundo okamžitě popřel. A když už byla řeč o "problematickém natáčení" přišlo i na herečku Griseldu Siciliani, kvůli které údajně měl z natáčení Farstantes odejít. A se kterou má mít špatné vztahy dodnes.
Byl to dlouhý 40. minutový rozhovor, který se bohužel stočil úplně jiným směrem. Místo, aby Facundo vyprávěl o úspěchu a práci na Madisonských mostech, musel skoro celou dobu vysvětlovat s kým má jaké vztahy, nebo s kým se pohádal nebo nepohádal. Ostatně můžete se na to podívat sami a poté také na pár fotek na kterých je aspoň trochu vidět trocha uvolnění, kterého nebylo moc během rozhovoru:

Jako další následovali rozhovory pro rádia. Facundo během dvou dní udělal rozhovory se třemi rádii. Jako první to bylo Rádio Con Vos. V tomto rozhovoru byl Facundo požádán, aby si vybral tři svoje výtvory z oblasti divadla, televize a filmu, které by doporučil divákům. Facu si vybral následovně z divadla - En El Aire, z televize - Padre Coraje a z filmu Tocar el Cielo. Poté samozřejmě došlo i na Madisonské mosty, k čemuž Facundo řekl, že tato hra pro něj byla výzvou. Přesvědčili ho tři věci, aby tuto roli přijal: Producent Javier Feroni, režisér Luis Romero a Araceli Gonzalez. I v tomto rozhovoru se řeč stočila k údajnému konfliktu z počátku spolupráce s Araceli. Na to řekl, že mezi nimi žádný konflikt nebyl, ale takovýhle skandál, jaký kvůli tomu byl potom dobře prodával tuto hru. O Araceli řekl, že mají dokonce podobný přístup k práci.
Od práce k charitativním akcím, otázka zněla proč se vůbec do takových věcí pouští. A Facu to vysvětluje jako v každém svém rozhovoru, využívá svoji popularitu, kterou mu televize dala, aby mohl pomoct druhým. Posledním tématem byla politika, do které se Facu moc nezapojuje, a také jak řekl, nepřiklání se k žádné straně.
A na úplný konec taky pár slov o rodině a dětech. Snaží se být teď co nejvíc doma se svými dětmi, protože jeho otec nebyl skoro nikdy doma, když byl on malý. Moc pracoval. Facu takový být nechce a práce v divadle mu dovoluje být se svými dětmi.

Druhým rádiem se kterým udělal rozhovor ve čtvrtek 4. května bylo rádio Rivadavia. Tento rozhovor byl velice podobný tomu prvnímu, opět přišla řeč na Madisonské mosty a opět na údajně napjatý vztah mezi Araceli a Facundem. Facu opět řekl, že média nemají zájem o kreativní a tvrdou práci, kterou na divadle odvádějí. Je zajímají konflikty a skandály, což jak už jednou řekl, budí u veřejnosti větší zájem o samotnou hru. Moderátor také nakousne srovnání Facunda s Clintem Eastwoodem, který hrál ve filmu Madisonské mosty. Facu řekl, že žádné takové srovnání nedělá, že jeho role v divadle je prostě jiná. Dalšími tématy byla Facundova rodina a expedice Everest.

A posledním rozhovorem, taktéž ze středy 3. května byl rozhovor pro rádio La Once Diez. K tomuto rozhovoru bohužel popis nemám k dispozici. Ale je víc než pravděpodobné, že šlo o podobné témata. Za všechny předešlé popisy k rozhovorům vděčím Ance z polského blogu o Facundovi. Mockrát děkuju! :)

Co by to bylo za aktuálku, bez nějakého domácího mazlíčka. Jak je vidět, nejnovější člen Facundovi zoo-rodiny - fretka Noe se už zabydlel. Podívejte se jak si rozumí s Negrou.Mosty, rozhovory a něco nového
29.04.17 * 5 názorů
Čím jiným v těchto dnech začít, než Madisonskými mosty, které i nadále slaví velké úspěchy. Diváci se na toto představení přímo hrnou a pozadu nezůstávají ani Facundovi známý. Ve středu 26. dubna se na představení přišla podívat Facundova kolegyně a kamarádka Eleonora Wexler, s níž se Facundo po představení také vyfotil. I ona o hře mluvila na svém twitteru jenom v superlativech: "Včera na Madisonských mostech, těšila jsem se na Facundu Aranu a Araceli Gonzalez. Blahopřeji! Vždy tě ráda vidím, můj drahý příteli, miluji tě."
Tyto milá slova samozřejmě Facu nenechal bez odpovědi:"Děkuji ti za krásné přátelství Eleonoro. Bylo skvělé, tě zase vidět!"Dobrá nálada všem hercům z Madisonských mostů vydrží dokonce i po skončení představení v zákulisí. Podívejte se na tu dobrou náladu a nadšení:Co začali Madisonské mosty, Facundo se dal zase do rozhovorů pro rádia. V pondělí 24. dubna poskytl telefonický rozhovor pro rádio Late 93,1. Rozhovor si můžete poslechnout ZDE. A také se podívejte na fotku, o kterou fanoušci prosili, aby Facu zveřejnil po skončení rozhovoru na svém twitteru:Pokud jde o soukromí život Facunda, opět nám představil nového člena své domácnosti. A hádáte správně, opět je to nové zvíře! Jak by člověk mohl hádat, není to ale ani pes ani kočka, ač má Facu doma už velice rozvinutou faunu. Jeho nový člen rodiny je fretka jménem Noe. Pochlubil se s ní na svém twitteru, a uznejte sami s Facundem na společné fotce je velmi fotogenická. Což ostatně předvedla i na videu.

Nejen o Madisonských mostech
22.04.17 * 10 názorů
Nejnovější zprávy se samozřejmě i dnes, mimo jiné, budou týkat Madisonských mostů.
Tato divadelní hra má stále úspěch! Nejen že bylo na premiérový večer zcela vyprodáno, vyprodáno hlásilo divadlo i včera večer, kdy se odehrálo další představení! Představení se hrají prozatím každý týden od středy do neděle a i na nadcházející termíny je už jen velmi málo míst. Takže věřme, že hra bude na prknech divadla ještě dlouho. Dnes tu mám pro vás samozřejmě další objevené fotky přímo z představení, konečně se budeme moci podívat na více scén, přibylo jich totiž rovnou 25. Ale také skupinové fotky herců a celého štábu. Stačí se podívat do fotogalerie. A samozřejmě i videí se dočkáte. Po premiéře, která sklidila skvělý úspěch oba hlavní protagonisté natočili upoutávku pro další představení na které zvou nové diváky. Druhé video je takový sestřih hry, řekněme přímo promo pro tuto hru.

Po premiéře Madisonských mostů se šel Facundo samozřejmě ochotně fotit s každým fanouškem, který se vyfotil chtěl. Mezi focením také ale natočil důležitý vzkaz a pozdrav zároveň pro organizaci "Banco de Pelucas Bahiense" což je společnost, která se zabývá výrobou paruk pro nemocné lidi.A u pomoci ještě zůstaneme, tento pátek 21. dubna byl světový den povědomí o nemoci AML - Akutní myeloidní leukémii. Pro tuto nemoc se vybrali dvě barvy, které ti co chtějí pomoci mají v tento den nosit nebo se s nimi aspoň vyfotit a upozornit tak na tuto nemoc. Ty barvy jsou - červená a černá. Facundo přidal na svůj instagram fotku, kde je v černém obleku s červenou kravatou doplněnou slovy: "Na den povědomí o akutní myeloidní leukémii, která je každý den...červená a černá..."A nakonec tu po delší době také máme další rozhovor pro rádio. Minulou neděli 16. dubna Facu poskytl telefonní rozhovor pro rádio Continental. Řeč byla samozřejmě o Madisonských mostech. Rozhovor si můžete poslechnout ZDE.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 Next >>

Powered by CuteNews