Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facu znovu na koncertech!
21.08.16 * 7 názorů
Kdo netrpělivě čekal na nové koncerty, které Facundo podnikne na propagaci svého CD, ten se konečně dočkal! V pátek 19. srpna, podle plánu odehrál první koncert v San Juan v provincii Mendoza. Na tomto koncertě Facunda samozřejmě doprovázela skupina "The blue light orchestra" ale také spoluautor CD - Chino Asencion.
Ještě ale předtím, než se Facundo dostal opět zpátky na pódia, toho stihl v tomto městě ještě mnoho. Hned po příjezdu z letiště se ochotně vyfotil se všemi fanoušky, kteří na něho čekali. Dokonce si našel čas i na to, aby si pohrál s jedním chlapcem a také s jedním psem. Hned poté zavítal do dalšího místního rádia, do rádia Pop Life 107 FM. Rozhovor z tohoto rádia si můžete poslechnout zde. Hned poté poskytl rozhovor místní televizi - San Juan TV, Canal 13. Zlatý bod odpoledního programu byla účast na finále seniorské královny krásy San Juan.
Vy se můžete se podívat jak na rozhovor pro televizi, tak na krátké video z volby královny krásy. Ve fotogalerii potom najdete fotky z těchto akcí:Až po tomto nabitém odpoledne mohl tedy přijít oficiálně první koncert pořádaný k vydání nového alba. Moc videí se zatím neobjevilo, vy se můžete podívat prozatím na jedno amatérské video:My se ale ještě trochu vrátíme v čase, protože ještě před koncertem Facundo s Mariou a také s jejich přítelem Nicolasem Scarpinem, navštívili jejich oblíbené kadeřnictví do kterého chodí pravidelně - kadeřnictví Cool Cuts. Ani tady Facundo nesundal kšiltovku z hlavy, alespoň ne na fotku, každopádně Nicolas se tu rozhodně ostříhat nechal :DNejen Facundo ale i Maria je každý týden aktivní na svém twitteru a instagramu. I tento týden oba přispěli nějakými fotkami a videi ze svého soukromí. Za zmínku stojí hlavně video od Marii, netřeba k němu komentář, podívejte se na něj sami:Facundo nám zase ukázal fotky svého oblíbeného měsíce, další kresbu jeho ženy, sklenku vína se zátiším nebo také budovu poblíž hotelu Hilton v Buenos Aires:Nakonec ve fotogalerii najdete další dvě nové fotky, které byli nafoceny k novému albu "En El Aire":

Další a další propagace
13.08.16 * 5 názorů
Facundo stále nepolevuje ve své propagaci nového CD, a stále navštěvuje různé televize a rádia. Jednu takovou televizi navštívil 10. srpna, byla to televize CMTV a opět to byl velmi pěkný rozhovor.
Na začátku rozhovoru se Facu vrací ke svému prvnímu albu "Salir a Tocar" a ke koncertům které pořádal v Argentině, Izraeli a Rusku, aby toto CD podpořil. Poté už se řeč stočí k novému albu a k hudebníkům, kteří s Facundem spolupracovali na novém CD - Juanse, Soledad Pastorutti, Palito Ortega, Ricardo Tapia. Byla to prý velmi dobrá spolupráce. Říká, že v očích velkých umělců, viděl přesně to, co chtěl vidět. Juanse se například sám rozhodl, že s Facundem nahraje píseň Hembra. Navrhl na této písni nějaké změny, které se ukázali jako skvělé. Píseň kterou zpívá se Soledad Pastorutti nebyla napsána pro její hlas, přesto jí s ním zpívá. S velkým obdivem a úctou vzpomíná na Palita Ortegu. Říká, že Palito je jako orel, který létá velmi vysoko. Vyletí s vámi do výšky a umožňuje vám vidět svět z jeho pohledu. Pak se tiše vrátí na vaši úroveň a uvědomíte si, co jste právě zažili. Palito nejen, že nabídl spolupráci na tomto CD, ale také velmi chválil Facunda a China za jejich vlastní verze písní, které vytvořili. Facu říká, že rád sledoval své hosty jak pracovali, a upřímně je obdivoval. Říká, že to byla radost dívat se na lidi, kteří dělají něco, do čeho dávají svou duši. Také s Juanse natočili klip. Po natočení studiové verze písně se Juanse zeptal jestli se k této písni bude dělat videoklip. Když se Facundo dozvěděl, že to řekl jen aby to oznámil, řekl mu: "Uvidíme se tam!". Objevil se na nahrávání a ptal se co dělat, co na sebe...atd. Facundo říká, že to byl skvělý den, velmi zábavný. A je to vidět i na videu. Práce na tomhle videoklipu byla velkým potěšením. Diskuze se přesune ke koncertům, v tuzemsku i v zahraničí. Říká se, že lidé v Rusku a Izraeli se naučili španělštinu kvůli latinskoamerickým telenovelám. Facundo říká, že tyto země nebere jako trh nebo pracovní příležitosti, ale jako místo pro práci, pro přehrávání hudby se kterou se chce podělit. "Jsou to tak vzdálené země se zcela jinou kulturou, ale když se dívám lidem do očí, vidím, že jsme všichni stejní! To je úžasné! Podíváme se jeden druhému do očí a chápeme! Viděl jsem to."
Facundo vzpomíná na živá vystoupení, které odehrál ještě když propagoval své první CD a to na různých místech. V různých klubech, Luna Parku, na sjezdu motorkářů. Dále přišla řeč na název alba "En El Aire". Facu říká, že tento pojem odráží jeho současný stav mysli, a to, co v současné době zažívá. Žije jako kdyby se vznášel ve vzduchu.Tento životní sen měl celý život. Rád by zmáčkl tlačítko pauzy - má rodinu, rodiče, přátelé, zdraví, práci kterou miluje a o které snil. V závěru rozhovoru se ještě stočí konverzace k Chinovi a k albu obecně. Ještě před odjezdem do Himalájí byli nahrány všechny písně. Během jeho dvouměsíční nepřítomnosti probíhal mastering. Když se Facundo vrátil, společně s Chinem začali poslouchat hotové CD. Bylo to perfektní.

O dva dny později, tedy 12. srpna se Facundo z televize přesunul do dalších rádií. To první bylo rádio Continental, kde stále pokračoval v propagaci svého alba. Rozhovor si můžete poslechnout zde , poté se podívejte na fotky v galerii:To druhé bylo, již nám dobře známé, rádio Rock & Pop. V tomto rádiu se setkal s Robertem Pettinatem - hudebníkem, satirikem a novinářem. V minulosti spolu vystupovali na jednom z Facundových koncertů.
Nejiná konverzace se vedla i v tomto rádiu, hlavně o albu "En El Aire", o přípravě nadcházejícíh koncertů. Facu tu zmiňuje také basistku z kapely "The blue light orchestra" Aldanie Aguirre. Říká o ní, že je to jedna z nejlepších bass kytaristek které zná. Facundo také zavzpomíná na staré časy, a to konkrétně na Yaga, pasion Morena. Mluví o tom jak byli všude doprovázeni armádou a lékaři, kteří s sebou neustále nosili různá séra proti uštknutí jedovatými zvířaty. Poté se přejde k dalšímu obvyklému tématu, čímž je Everest. Facundo vzpomíná na svůj neúspěšný pokus v roce 2012 ale mluví také o té povedené, letošní výpravě. Na rozhovor se můžete podívat ve videu:

Také se během celého týdne činil na svém instagramu, kam nahrál fotky rodinné pohody kolem ohně, ale i usměvavého, rozčepýřeného sebe samého :D

Překlady rozhovorů
06.08.16 * 9 názorů
Ještě než začneme s novinkami z tohoto týdne, na okamžik se vrátíme do toho minulého, kdy Facu představoval své CD v klubu Santos 4040. Objevil se totiž nový rozhovor. Facundo mluví o tom, že jeho nové CD je výsledkem mnohaleté práce. Vzpomíná na práci s Chinem Asencionem, kdy každý den udělali jednu píseň. Přestali až když bylo album úplně hotové, a k tomu další čtyři písně ze kterých vybírali. Novinář se ptal, kdy písně vznikali jestli ráno nebo večer. Facu říká, že různě, v různých časech. Vždycky se tvořilo u China ve studiu. Chino nastavil nějakou hudbu a už vznikali náčrtky...a bum! Slova začali zapadat a píseň byla připravená. Bylo to jako kouzlo! Probírali také název alba "En El Aire", který vymyslel Manuel Gonzalez Gil jako divadelní hru přímo pro Facunda. Facundovi se tento název moc líbí! Je to spojeno se vším, co rád dělá způsob života, který si s Mariou vybrali. Další otázka byla mířená na rodinu, jestli je možné rozšíření jejich rodiny. Facundo řekl, že je to pro něj dobré tak jak je to teď. Rodina funguje dobře. Dělají co chtějí, co mají rádi. Ale kdyby přišlo další malé dítě....dnes neví jestli přijde nebo ne. Doslova ale řekl, že "továrna" ještě není uzavřena. Řeč přišla také na televizi, novinář se ho ptal jestli už definitivně skončil s povoláním herce. To Facundo odmítl. Považuje se za herce a saxofonistu. Nabídky z televize stále dostává, ale v současné době se chce věnovat tomu, čemu on sám chce. A teď se chce právě věnovat hudbě.Další rozhovor je z toho samého večera, který poskytl televizní společnosti El Trece. Z tohoto rozhovoru vám přináším doslovný překlad:

"Jsem velmi hrdý a nesmírně vděčný. Mám velkou chuť do práce. Tvoření vyžaduje mnoho úsilí a dá hodně práce, může se to pokazit. Podporovat, bránit a chránit - jak se říká. Mám rád to slovo. Ale může to být velmi obtížné. Jde o to, že můj život je plný nemožných věcí - utopií. Prožívám život jako utopii. Ale nikdo mi nikdy nevysvětlil, že utopie není možná, že to znamená "ne". To je důvod proč jsem se vždycky snažil vykonávat "ano". Jedním z nich byla realizace mě samotného. Další vytvořit rodinu. To není snadné. Zdá se, že je to snadné, ale není tomu tak. A ukázalo se, že jsem vytvořil rodinu. Ukázalo se, že jsem se tak snažil kreslit, až jsem si našel svůj vlastní, osobitý styl. Napsal jsem tolik slov, že se ukázalo, že mám svůj styl psaní. To znamená kreslení a psaní mým vlastním stylem. Tolik hodin jsem hrál na jevišti, že čas zapracoval na mém stylu hraní. To je všechno. To je to co jsem. Takový je můj způsob života. Člověk je takový a ne jiný. Chápete? Má svůj vlastní způsob jak něco dělat, ale dřív to byl jen sen - utopie. Řekl jsem si, že chci realizovat své sny - utopii ale nikdy mě nenapadlo jak toho dosáhnout, bylo to nemožné. Uvědomuju si jedno po druhém. A to je jen poslední utopie, uvědomil jsem si ji a jsem velmi spokojený. Říkal jsem ti, že je to skutečný úspěch, ale pro mě to byl sen - utopie, a nejen něco co se musí udělat. Bylo to něco, o čem sníte. Co jste museli nalézt.
Objímám všechny na kanálu El Trece. Nebojte se podívat na náš výkon a poslouchat nás. Pevně doufám, že se vám to bude líbit protože v tomto záznamu je celá má duše..."
Samozřejmě mám pro vás také něco nového. Ve středu 8. srpna byl Facundo hostem pro změnu v televizním vysílání přesněji v progamu Pura Vida, Cada Dia v televizi Publica. Podívejte se na záznamy rozhovoru a následně na fotky ze studia.

V první části rozhovoru je řeč samozřejmě o jeho novém albu "En El Aire", o práci s Chinem a dalších hudebnících se kterými spolupracoval na novém albu. Další otázka byla mířena na média. Reportér se ho ptal jak se mu daří držet si odstup od senzacechtivých médií. Odpověděl, že dobře nechápe pravidla jakými se řídí tento svět, a tak se raději drží stranou než aby udělal něco špatně. Řekl, že je typ hráče který je zběhlý v pravidlech, když už se hra blíží ke konci. Další téma byla samozřejmě expedice Everest. Mluvil hlavně o jeho dobrém příteli Tendi Sherpovi ale i o dalších lidech z jeho výpravy. O tom jak probíhala aklimatizace a přípravy na vrchol.
V druhé části rozhovoru se zaměřil na kampaň "Donar Sangre, Salva Vidas". Mluvil o jeho nápadu s vlajkou, kterou bere na různá místa po celé zemi včetně nejvyššího bodu na zemi Mt. Everestu. Řeč přišla i na organizaci Fundaleu. Facu řekl, že je potřeba vzdělávat lidi na toto téma, jakým se Fundaleu zabývá. Řekl že z 10 lidí bude 9 lidí alespoň jednou v životě potřebovat krevní transfuzi. Mluvil o cestování, kdy podporoval tuto myšlenku darování krve, ale také o divadelní hře "Poder se Puede" ve které vystupoval s Nicolasem Scarpinem. Z každé prodané vstupenky na toto představení šla totiž určitá částka právě této společnosti. Dále se vrátili k tématu Everest. Reportér se ho zeptal, co se naučil během výstupu na Mt. Everest. Facu odpověděl, že to co se naučil už vlastně věděl ještě před odchodem z domova - dobýt vrchol není nejdůležitější. Nejdůležitější je rodina, domov a bezpečný návrat domů. Facundo také zmiňoval plánované koncerty, ještě uvažuje o tom zda se do Ruska vydá sám nebo společně s rodinou. Bylo by prý hezké vydat se tam i společně s dětmi. Připomíná, že tam byl minule s Mariou, takže teď by bylo hezké tam jít i s dětmi.V pátek 5. srpna se pro změnu setkal s pracovníky farmaceutické společnosti Sandoz Novartis. Facundo tady mluvil o svých zkušenostech. Z této schůzky máme prozatím jen fotografie, víc podrobností bude snad příští týden:Novinky jsou samozřejmě i z instagramu, a to nejen z Facundového! Začneme ale s fotkami z jeho instagramu. Jeho krásná Negra s přáním krásného dne. Dvouvteřinové video přímo z Everestu. Další fotka na které je Facu se svou mámou pochází přímo z jejího instagramu. A nakonec jedna kresba přímo od Marii. Ta zvěčnila na plátno nedávnou fotku s Facundem.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... 190 ... 192 ... Next >>

Powered by CuteNews