Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Nahrávání CD v plném proudu
20.02.16 * 8 názorů
Facundo se tyto dny věnuje nahrávání druhého alba opravdu precizně. Dokazují to fotky ze studia, které se objevují na twitteru, stejně jako zveřejněná zvuková ukázka, kterou uveřejnil sám Facu. Na fotkách se neobjevuje jen, nám již dobře známý Chino Asencion, se kterým spolupracuje na svém CD od samého začátku, objeví se tam také známý argentinský zpěvák, skladatel a hudební ředitel Palito Ortega, se kterým Facundo uveřejnil pár fotek. V neposlední řadě se na jeho CD podílí i hudebnice která hraje na harmoniku - Natacha Seara. Mezi další jména patří - Patricio Villarejo (violoncellista, skladatel, dirigent) a Javier Weintraub (houslista a aranžér). Podle některých zpráv, se na nahrávání CD podílí také kapela "The blue light orchestra", takže to vypadá na velice pestré CD. Ostatně na jednu ukázku ze studia se můžete podívat hned na Facundově instagramu. Při jejich společné práci ve studiu je zvěčnila fotografka Ximena Ambrosioni, díky ní se můžeme podívat na skvělé černobílé fotky ve skvělé kvalitě:Facu má ale také čas na zábavu, a v jeho podání je to opět adrenalinová zábava! V polovině tohoto týdne navštívil letecký klub "Lobos Fortín". Podle fotek to vypadá na seskok padákem:V pátek 19. února, byl hostem dalšího programu s názvem "La Mesa esta List" natáčený pro společnost El Trece. Tento rozhovor se měl vysílat živě z jedné restaurace v Tigre. Ale kvůli technickým problémům se málem nevysílal žádný rozhovor! Facunda ale napadla skvělá věc, a to celý rozhovor vysílat přes Periscope na twitteru. Jak si můžete všimnout na videu, nakonec Facu převzal iniciativu a vedení programu se chopil sám:

Nakonec se ještě vrátíme do minulého týdne. Minulou neděli, tedy 14. února se na internetu totiž vysílal další online rozhovor z divadla Tabaris. Tentokrát to byl rozhovor pro televizi C5N. Řeč se vedla samozřejmě o představení "En El Aire". Facundo moderátorům vyprávěl jak se seznámil s autorem hry - Manuelem Gonzalezem Gilem. Vyprávěl také o jeho fanoušcích, kteří se přijdou podívat na tuto hru a odcházejí prý vždy s úsměvem na rtech, za což je Facundo velmi šťastný. Také zavzpomínal na své koncerty v Izraeli a Rusku, zdůraznil že, mnoho lidí v těchto zemích umí španělsky. Což mu stále přijde velmi překvapivé, například v Itálii by ho to nepřekvapilo, protože italština a španělština si je velmi podobná, ale hebrejština a ruština nemá se španělštinou nic společného. Tento fakt, ho ale každopádně potěšil. Zmínil také svoji rodinu, kterou vzal minulý týden na své představení, tentokrát včetně dětí, kteří mu začali mávat, když sešel na chvíli z pódia, aby navázal obvyklý kontakt s diváky. Rozhovor si můžete pustit na youtube.

Facundo na dovolené
13.02.16 * 12 názorů
Podle Facundova instagramu to vypadá, že si s rodinou začátkem tohoto týdne vyrazil na další kratší dovolenou k moři. Na svůj instagram přidal pár fotek své ženy na koni a jeho oblíbený západ slunce s ohněm. Nějaký fanoušek ho poté také zvěčnil na koni, na kterém se prohání podél moře:Facundo ale stále hraje od čtvrtka do neděle v divadle s hrou "En El Aire". Mám pro vás nové fotky z představení, které se odherálo 7. 2. Jsou od fotografky Shei Magid, sám Facundo byl jimi tak nadšený, že fotografce sám pogratuloval na jejím twitteru. Prý na nich zachytila pravou podstatu jeho hry. Poznáte je podle podpisu v pravém dolním rohu "Ph: Shei Magid":Stále také pracuje na svém druhém albu, potvrzuje to další vtipná fotka z nahrávacího studia, kde je spolu s Chinem Asencionem, se kterým na CD spolupracuje. Nejen tato fotka to ale potvrzuje, Chino na svůj twitter nahrál krátkou ukázku jedné z písniček na které pracuje a která se jmenuje "Tu y Yo". Jestli jde o nahrávku, která se objeví na jejich CD můžeme ale jen hádat. Poslechněte si to sami zde.Tento týden, 12. února udělal Facu další telefonický rozhovor pro rádio "El Mundo AM 1070". V tomto kratším rozhovoru šlo hlavně o představení "En El Aire" ale také padlo nějaké slovo o jeho rodině. Zdůraznil, že už v životě nemůže být se svou rodinou šťastnější. Rozhovor si můžete pustit zde.

Když se vrátíme ještě do minulého týdne, tak minulou sobotu, tedy 6. února byl Facundo pozván do dalšího rádia. Tu čest mělo tentokrát rádio "Ciudad Radio AM 1110". První část rozhovoru se točila hlavně okolo divadelní hry "En El Aire" - Facu mluvil o tom, jak po návratu z Nepálu v roce 2012 cítil potřebu pracovat zase v divadle. Mluvil také o lidech, kteří mají podíl na jeho úspěchu. Druhá část rozhovoru se točila okolo Facunda a hudby, a to hlavně okolo jeho debutového alba "Salir a Tocar". Zmínil ale také jeho nové CD, na kterém pracuje s hudebníkem Chinem Asencionem, se kterým se prý velmi dobře pracuje. Také zavzpomínal na své televizní začátky a to hlavně na seriál Chiquititas. V polovině rozhovoru také zazněla písnička od Facunda a kapely "The blue ligh orchestra" - Creep. Rozhovor si můžete pustit zde. Ve fotogalerii se potom můžete podívat na fotky ze studia:

Doplnění nových fotek a další rozhovory
06.02.16 * 15 názorů
Minulý týden se k nám ve velkém počtu dostávali nové fotky z různých časopisů. Tento týden, jsem doplnila zbylé fotky, které se objevili až tento týden. Začneme časopisem "RevistaNueva", z tohoto časopisu jsme měli jen obálku. Teď si můžete prohlédnout další tři fotky včetně jedné, která pochází z nedávného focení na nejrušnější ulici Buenos Aires "Avenida Corrientes":Úplně nové fotky máme z časopisu "Para Ti", ke kterému Facundo nafotil skvělý set se saxofonem, s největší pravděpodobností focení probíhalo v divadle:A samozřejmě nesmím zapomenout na časopis Clarin. Minulý týden jsem vám slíbila překlad rozhovoru s názvem "Terapie Abadi". Facu pro tento časopis dělal rozhovor se známým psychiatrem - Josém Eduardem Abadim. Tentokrát je to překlad česko - slovenský. Za velkou pomoc vděčím skvělé Anavi!!! Číst můžete zde.

Pamatuje na film, který Facundo natáčel v listopadu minulého roku? Film se jmenoval "Adios querido Pep" a Facundo tu měl jen epizodní roli. Konečně se k nám tedy dostal nějaký materiál! V čase 3 minuty a 10 sekund, se můžete podívat na Facundův rozhovor a pár scén z natáčení tohoto filmu:Tento týden už byl Facundo opět aktivní v rozhovorech, jak pro televizi tak pro rádio. V pondělí 1. února, se vysílal další živý rozhovor, tentokrát pro TV Cronica, opět to byl rozhovor přímo z divadla Tabaris. Tématem hovoru nemohlo být nic jiného, než divadelní hra "En Al Aire". Rozhovor si můžete pustit na youtube. Ve fotogalerii najdete dvě fotky s moderátorkou:

Ve čtvrtek 4. února, se Facundo objevil pro změnu v dalším rádiu, tentokrát to bylo rádio Metro 95.1. Byl to celkem dlouhý rozhovor, který trval 42 minut a Facundo tu byl opět osobně, nebyl to telefonický rozhovor. Nahrávka se opět objevila na youtube, fotky z rádia si prohlédněte v galerii:

Že Facundo dělá také něco jiného, než že se věnuje svému divadelnímu představení, nám potvrdil novou fotkou na svém twitteru. Poslal do světa další důkaz, že stále pracuje na svém druhém albu spolu s Chinem Asencionem:Nakonec něco velmi vtipného z Facundova instagramu. Sdílel fotku, pravděpodobně z nějaké své cesty, kde je se svou manželkou Mariou a zvířátkem, které se chtělo hrozně vyfotit... :D

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... Next >>

Powered by CuteNews