Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Letošní premiéra "En El Aire"
09.01.16 * 16 názorů
Konečně jste se dočkali, první letošní aktuálky, která je nabitá novými informacemi. Začneme tím, na co jsem vás nalákala už začátkem týdne. A to novým rozhovorem pro časopis "Espectaculos". Fotky jste si již mohli prohlédnout v minulé aktuálce, nový rozhovor s názvem "Pokud se něco pokazí, nemůžete plakat" si můžete přečíst zde.
Ale není to jediný rozhovor, který Facundo v těchto dnech poskytl, s jeho novým účinkováním v divadelní hře "En El Aire" je o Facunda opět velký zájem. Mimo časopisu "Espectaculos", posktyl rozhovor časopisu "Tiempo Argentino", "La Razon" a časopisu "Gente". Tyto rozhovory pro vás sice přeložené nemám ale ve fotogalerii se můžete podívat na scany a fotky z těchto časopisů.
Pokud jde ale o poslední zmiňovaný rozhovor, pro časopis Gente, naznačím že šlo o velmi osobní rozhovor, který se konal ve Facundově oblíbeném baru Rockin' Food. Mluví zde o své rodině, o tom proč se rozhodl trochu "otevřít veřejnosti" a také o svém druhém albu. Slíbil že z druhého alba nebude do vydání CD zveřejňovat žádné ukázky, půjde o jeho vlastní texty které čerpal ve své rodině, ve svém životě. Spolupracuje na něm s hudebníkem Chinem Asencionem.Ještě před premiérou své divadelní hry "En El Aire", stihl nafotit promo fotky, a to velmi originální! Výsledky fotek ještě nemáme k dispozici, ale už jen ukázky z focení stojí za to! Focení totiž probíhalo na velmi rušné ulici, jedné z nejznámějších ulic Buenos Aires - Avenida Corrientes. Nedaleko divadla Tabaris, kde se svou hrou vystupuje. Vypadá to, že Facundo pózoval uprostřed této silnice na pohodlném křesle. Doufejme že uvidíme výsledky tohoto focení.Teď už k samotné hře "En El Aire", letošní premiéra vypukla 6. ledna 2016 v 21:30 argentinského času v divadle Tabaris. Samozřejmě že se na premiéře objevili Facundovi kolegové a přátelé kteří ho přišli podpořit. Mezi VIP hosty byla např. Eleonora Wexler, Fito Grasso (Zvukař, osvětlovač), German Paoloski (Tv novinářka), Ingrid Grudke (modelka), Nancy Dure (novinářka) a Matias Cirigliano (Novinář, producent). Všechny tyto známé osobnosti se s Facundem před představením nebo po představení vyfotili. Fotky samozřejmě najdete v galerii, a také fotky z rozhovorů, které Facundo poskytl a fotky ze samotného představení. Všichni vyjmenovaní se na svých účtech twitteru vyjádřili na Facundovu adresu velmi pochvalně, a hra se jim velice líbila. Facundo poděkoval každému zvlášť a také napsal: "Jsem tak vděčný...tak velmi spokojený. Děkuji srdečně svým přátelům, že se přišli podívat na En El Aire...Bylo to tak nádherné...a pro všechny z vás, kteří jste mě podporovali a přijeli jste zdaleka. Byli jste tak blízko! Byli jste tady! Posílám moc polibků...!!!"
Ne jinak se také vyjádřili argentinské internetové servery. Budu citovat server Laubfal.com: "En El Aire je klenot. Je to jeden z těch projektů, jakých může dosáhnout pouze Facundo Arana - on je velmi citlivý, a to přesně jeho role, napsaná Manuelem Gonzalezem Gilem, vyžaduje. Včera večer v divadle Tabaris, znovu uchvátil diváky. V publiku bylo mnoho jeho přátel: German Paoloski, Sabrina Garciarena, Vico D'Alessandro, Ingrid Grudke, Eleonory Wexler a samozřejmě manželka Facunda - Maria Susini."Samozřejme i video ukázky z premiéry se k nám dostali:V pátek 8. ledna se Facu účastnil také dalšího telefonického rozhovoru, tentokrát pro rádio "Ciudad". Rozhovor trval půl hodiny a mluvil za celou dobu hned se třemi novináři: Silvou Amato, Nicolasem Singerem a Pablem Montagnanem. Rozhovor si můžete poslechnout tady.

Pokud jde o plány na rok 2016, trochu z nich už prozradil v přeloženém rozhovoru. Nemá žádné konkrétní plány, kromě toho, že se chce v současné době věnovat hlavně divadlu.Už 8 let
05.01.16 * 24 názorů
Říkáte si jakých 8 let? Dnes 4.1. 2016 to bylo přesně osm let, co vznikla tato stránka. Chtěla jsem zmínit toto datum v mimořádné aktuálce, která vám toho sice moc nepřinese, ale můžete trochu zavzpomínat na staré časy. Pokud sem chodíte už hodně dlouho, pamatujete jistě první vzhledy, které tato stránka měla. Jak se tento web vyvíjel si můžete prohlédnout zde, kam jsem doplnila (doufejme) všechny vzhledy, které tato stránka měla.
Když jsem dostala nápad udělat si stránku, měla jsem hned jasno, o kom by to mělo být. Někdo, o kom nikdo zatím na českém internetu nepíše, někdo, kdo stojí za to, aby se o něm každý týden psalo a někdo, kdo mě bude bavit ještě minimálně dalších 10 let, protože s čím začnu, s tím hned tak nekončím. Odpověď byla snadná....Facundo Arana! Byla to první možnost a hned jsem se té možnosti chopila. A vidíte už jsme se k té desítce hodně přiblížili, a to hlavně díky vám, kteří přibýváte den ode dne víc, píšete čím dál tím víc, a hlavně o Facundovi stojí psát čím dál tím víc. Samozřejmě že stránka prošla určitým vývojem, jako všechny stránky, ale nikdy mě nenapadlo že se dostane do téhle fáze, kdy si myslím, že lepší už to být nemůže. Proto vám mockrát děkuju! Stránka funguje celých osm let, s týdenními aktualizacemi, při výjimečných případech, jsou aktualizace častější. Mimo provoz byla stránka pouhé dva týdny, kdy se veškerý obsah smazal a musela se udělat nová, tato stránka. Jinak jsem tu pro vás celých 8 let a ještě pár let budu :)
Ale nebude to jen nostalgické povídání, protože tyto řádky čtete kvůli Facundovi. Mám tu pro vás malou ochutnávku na víkendovou aktuálku, a to nové fotky z časopisu "Espectaculos". Tedy první letošní fotky! K těmto fotkám se samozřejmě váže dlouhý rozhovor, který mám pro vás připravený na tento víkend. Nenechte si tedy ujít další aktuálku, Facundovi rozhovory za to stojí:Důležité PS: Omlouvám se za výpadek update, bohužel se stalo, že update i s komentáři byla smazaná. Jak - to nevím, čím - to nevím, ale povedlo se mi zachránit Katuščinu aktuálku. Svoje krásné komentáře musíte ale asi napsat znova. Sice se mi je taky povedlo vytáhnout ze zálohy, ale nechci je sem přidávat já vašimi jmény. Vaše Magg.


Šťastný Silvestr!
31.12.15 * 13 názorů
Vánoce jsou za námi, a za dveřmi je Nový rok! Ale ještě předtím si užijte poslední letošní noc s Facundem!
Začneme od nejnovějších informací, jelikož se už od 6. ledna 2016, Facu chystá na své představení "En El Aire", dovolená mu skončila. V těchto dnech se věnuje zkoušení v divadle Tabaris. V pondělí, Facundo pozval vybraná média do zmíněného divadla, aby dostal tuto hru do podvědomí potenciálních diváků, kteří by se chtěli přijít podívat. V galerii najdete 3 fotky:Také nám jako takový povánoční dárek přichystal jedno video, které ocení hlavně ti, kteří mají rádi věci z jeho soukromí. Jedná se o video, které zpřístupnil na svém účtu youtube. Napsal k němu, že tento materiál měl být přichystaný pro Rusko, a video se mělo pouštět během koncertu, ale nezbyl na to čas. Dává nám ho tedy k dispozici teď a věřte že opravdu za shlédnutí stojí. Jsou to fotky které jste ještě nikde neviděli! Fotky z jeho cest, jeho dětí, rodičů...no jen se na to podívejte sami v tomto videu.

Tak jako každý rok tu mám malé ohlédnutí za Facundovým rokem:

Leden - v lednu se Facu plně věnoval natáčení telenovely "Noche y Dia".
Únor - v únoru se věnoval hlavně koncertování se svou kapelou "The blue light orchestra" a také vyrazil na svou první letošní dovolenou se svou rodinou.
Březen - tento měsíc se opět vrátil na divadelní prkna se svou hrou "En El Aire", a také koncem měsíce oslavil své 43. narozeniny malým soukromým koncertem.
Duben - v dubnu spolu se svou kapelou TBLO, natáčel druhý singl "Free Fallin". Také si pořídil nového pejska, kterého pojmenoval "Kathamandu".
Květen - v květnu byl Facundo nominován na další cenu Martin Fierro, za svou roli v seriálu "Noche y Dia" jako nejlepší herec. Pokračoval také s koncertováním se svou kapelou.
Červen - skončilo natáčení seriálu "Noche y Dia", a začal se skupinou pracovat na svém druhém CD! Navštívil také sousední zemi - Paraguay, kde odehrál 3 představení své hry "En El Aire".
Červenec - v červeneci vyrazil se svou ženou Mariou, na druhou letošní dovolenou, jak trefně nazval místo kde byli, do Ráje. Navštívil také Mendozu kde se skupinou odehrál koncert a poskytl nespočet rozhovorů jak pro rádia tak místní televize.
Srpen - tento měsíc se konal již druhý velký koncert v klubu "La Trastienda", kde měl před rokem se svými koncerty premiéru. Také se konala výroční večeře pro Fundaleu.
Září - v září stihl koncertovat s kapelou, hrát v divadle se svou one man show, navštívil surfařskou školu a také se pochlubil svými dětmi které vzal na motokáry.
Říjen - v polovině října vyvrcholili velké přípravy na jeho cestu do Izraele, kam přijel i se svou ženou, na dvě svá představení. Jedno z nich bylo vyprodané!
Listopad - ani v listopadu nezahálel to pro změnu vyrazil do hlavního města Ruska, do Moskvy, kde odehrál nakonec jeden koncert.
Prosinec - konec roku Facundo se svou rodinou, podnikli už třetí dovolenou. Společně vyrazili do města Carilló kde spolu oslavili Vánoce.

Ani fotogalerii dnes neošidím, jako ostatně každý rok, jsem doplnila všechny fotky z letošního, ale nejen z letošního roku, které se objevili později nebo ty staršího data, se objevili až v letošním roce. Tak aby jsme to měli komplet, fotky přibyli do těchto kategorií: Dětství, Muněca Brava, Sos Mi Vida, Padre Coraje, 099 Central, Yago syn jungle, Martin Fierro 1998, Facu a jeho haf, Viva 2000, Facu s fans 1998, Mr. Green, Facu v Izraeli 2000, Facu v Izraeli 2015, Vidas Robadas, Dárek pro Mariu (Izrael), Codicia, Martin Fierro 2000. Celkem to dělá 42 fotek. Nejjednodušší způsob ale bude, když si prohlédnete nejnovější přidané fotky.

Tento rok bylo do fotogalerie nahráno neuvěřitelných 2 404 fotek! Což je nejvíc, kdy bylo do jednoho roku nahráno! Fotogalerie už tedy čítá neuvěřitelných 8 045 fotek! Když už jsme u těch statistik, tak i něco aktuálkám. Letos jsem pro vás napsala 77 aktuálek! Vy jste tento rok napsali neuvěřitelných 782 komentářů! Nejvíce návštěvníků za den, počítadlo ukázalo 120! A já vám hlavně za poslední dvě čísla mockrát děkuji!

Stále ještě nekončíme, v tento den jsem na Vás nemyslela jen já, ale také magge, která se tu stará o naše krásné vzhledy! Pro dnešek si pro vás připravila grafický balíček, ve kterém najdete 10 avatarů, které hned můžete využít na foru, a 10 wallperů které zahřejí vaši plochu. Toto všechno můžete stahovat ZDE. A já jí tímto ještě jednou mockrát děkuji!

Nakonec tu mám pro vás video přímo od Facunda, které natočil ještě na své návštěvě Ruska. Jde o Vánoční pozdrav, ale nebyl by to Facundo kdyby k tomu neřekl něco navíc. Může se to brát jako skvělý projev do Nového roku a myslím, že je to skvělé zakončení i našeho roku tady na stránce!

"Ahoj všichni! Jak se máte? Jsem Facundo Arana a byl jsem požádán, abych vyjádřil své přání k nadcházejícím Vánocům. V současné době je Rusko ve válce, protože svět je ve válce. Takže tyto Vánoce, pár dní před Vánoci, vám přeji z celého srdce, aby představitelé Ruského národa, stejně tak představitelé všech zemí světa, byli schopni najít cestu ven, ze všech konfliktů. Nikdo nechce žít ve válce. Posílám polibek všem!"Přeji všem krásného Silvestra a opět se na vás těším v Novém roce 2016!<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... Next >>

Powered by CuteNews